www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
księga próśb i zażaleń
Autor Wiadomość
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 6:26 pm   księga próśb i zażaleń

czy byloby mozliwe tak cos pozmieniac pozmieniać, żeby czlowieka nie wylogowywało jak pisze długą wiadomość? daloby rade cos z tym?

przez to zaczelam sie ukrywac na forum, bo przynajmniej teraz nie gina mi teksty
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 6:44 pm   

to niestety z mojego doświadczenia - problem Twojego komputera a raczej łącza z którego korzystasz. Ja piszę na forum z trzech komputerów (teraz z dwóch) i w pracy byłam zalogowana zawsze i "zapamietana" - jak się sama nie wylogowałam to zawsze byłam na forum zalogowana i nic sie nie działo. W domu mój komp mimo ze prosiłam go zeby mnie "zapamietał" zawsze następnego dnia z rana jestem wylogowana - po wyłaczeniu. Zas u mojego narzeczonego -domyslam się ze to chodzi o słaba jakość Internetu dostarczanego drogą radiową - wylogowuje mnie w zaleznosci od kaprysu - czasem w trakcie pisania, czasem po przejściu do nowego watku lub tablicy, czasem po chwili, a czasem nie. zapewne Torin mądrzej wyjasni to zjawisko - może coś da się zrobić,a le po moich przygodach nie jestem zbytnia optymistką
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 6:13 pm   

czasem mi sie zdarzalo - jak nie bylam ukryta i nie włączonej jeszcze mialam funkcji automatycznego logowania- że wchodzilam po pol godzinie , a na pasku uzytkownikow bylam wciaz.

Czyli raz bylo tak, ze pol godz po wylogowaniu bylam zalogowana, a tego samego dnia mi sie wylogowywalo w trakcie pisania.

W sumie problem wylogowywania mnie calkiem sie skonczyl odkąd jestem ukryta. Teraz moge sobie pisac wiadomosc na 2 strony A-4, a mnie nie wylogowywuje.

Pytanie, czy to jest mozliwe z byciem pokazywanym jako nieukrytym, bo nie lubie tego ukrywania sie.
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 11:35 am   

A więc - czas na napisanie posta (czyli do automatycznego wylogowania) to obecnie 20 minut. Wydaje mi się iż to wyyyystarcza z nadmiarem. Gdy wiesz, że wena (czy tez raczej wen rodzaju męskiego ;) ) Cię dopada na tyle duża że post będzie dłuższy niż 20 minut to lepiej go napisać w jakimś Wordzie czy Innym OpenOfficie a potem wkleić.

Torin
p.s.
polecam też zaktualizować przeglądarkę, ewentualnie zmienić ja na jedynego słusznego ;) firefox-a. W nim jak Cię wyloguje a zrobisz cofnij to przynajmniej odzyskasz tekst który pracowicie wklepałaś :) :D
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 9:57 pm   

w operze tez jest taka mozliwosc :P
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:04 pm   

W sumie opera powinna sponsorować nasze forum ;)
Pomyśle o tym :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 10:41 am   

dziękuję za odpowiedź.

Torin napisał/a:
czas na napisanie posta (czyli do automatycznego wylogowania) to obecnie 20 minut. Wydaje mi się iż to wyyyystarcza z nadmiarem


no wiesz Torin, moja wena (ew. mój wen) nie mieści sie z zasady w tych granicach czasowych.
W kazdym razie jakby ktos z Was mial taki problem, to rozwiazaniem jest pisanie jako ukryty (z tym, ze ja tego nie lubie jakos).

Torin napisał/a:
jedynego słusznego firefox-a

tak? ja kiedys go mialam ale zrezygnowalam, bo jakos mi nie podchodzil.
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 74
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 10:07 am   

Torin napisał/a:
(czy tez raczej wen rodzaju męskiego

Protestuję! Wena wystepuje tylko w rodzaju żeńskim jest jak bogini ktora nachodząc nas niespodziewanie wyzwala naszą energię twórczą. A zatem analogicznie nie może byc bogin.
Co ciekawe w języku rosyjskim wena-wdochnowienie jest rodzaju niejakiego.
Chociaz w jęz. niemieckim (Ader) jest rodzaju męskiego. :)

Tak naprawdę nieważne co nas nachodzi byle efekt był :D
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 2:22 pm   

No więc... zastanawiam się, czy nie warto stworzyć nowej kategorii: jazz. Skoro jest taniec współczesny, a w "Innych formach tańca" pojawia się dużo wątków o ubiorze, szkołach i figurach jazzowych, to może byłby to dobry pomysł?

Tak, wiem, że jest wiele technik tanecznych, ale jazz i balet mają wiele wspólnego. :)

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. :)
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
madziadziama5 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 27
Posty: 67
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 3:42 pm   

ja jestem za.
 
     
Agne$ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczennica sb ;)
Wiek: 25
Posty: 364
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:28 pm   

Ja też jestem ZA ; )
_________________
Nie wystarczy chcieć.

Trzeba walczyć żeby, to mieć.
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:07 pm   

Ja tylko powiem, że Torin już wie, i czekamy na decyzję pozostałych. (;
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 5:10 pm   

nie lepiej zostawić tam gdzie jest? w dziale inne formy tańca nie ma aż tak zatwarzająco dużo postów. ma tylko kilka postów więcej od działu taniec współczesny...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 3:03 pm   

Posty o tańcu jazzowym są rozrzucone po różnych działach - natykałam się na nie w Pogadalni i nie tylko. Poza tym, gdyby już był taki dział, możnaby go rozwinąć - wątki o ważnych postaciach z dziedziny tańca jazzowego, wydarzeniach (chcoiażby coroczne Mistrzostwa Świata w Mikołajkach!).
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
baletnica1. 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 7:41 pm   POMOCY stroje baletowe !

potrzebuję znależć tani (ok.70 - 50zł) strój baletowy BORDOWY z rękawem 3/4 BEZ LICRY. czy ktoś zna sklep lub krawca gdzie mogłabym zamówić takich 11 ? najlepiej w pobliżu Gdańska Wrzeszcza lub takie które moża zamówić przez komputer lub telefon. PROSZĘ PISAĆ !!!

Weronika
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 7:42 pm   

a gdzie w tym prośba/zażalenie? post pewnie zaraz usuniety bedzie , bo temat dotyczy prosb zw z dzialaniem forum. W pogadalii sa ogloszenia, wiec tam zapraszamy serdecznie :)
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 1:53 pm   

Mam zastrzeżenia odnośnie nowego maksymalnego rozmiaru avatarów, który obecnie wynosi poniżej(!) 10kB. Chciałam właśnie zmienić swój, ale jeśli jego rozmiar miałby być zgodny z obecnymi normami to zamiast miniaturki zdjęcia widać będzie tylko rozmazaną, nieczytelną i rozpikslowaną plamę. Mój obecny avatar ma ok. 32 kB i wszystko było dobrze, czemu teraz nastąpiły tak drastyczne zmiany? Nawet po przerobieniu na gif, żeby nie tracić więcej na jakości, jego rozmiar wynosi 15kB i poniżej tej granicy zejść się już po prostu nie da.. dlatego bardzo bym prosiła o jakieś rozluźnienie tych drakońskich ograniczeń ;)
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 3:30 pm   

nie wiem skąd ta zmiana - ostatnio żadnej nie wprowadzalismy - zapytam Torina
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 3:35 pm   

Ok, dziękuję bardzo - gdyby chociaż było do 20 to już coś by dało, bo tak próbuję różnych sposobów, różnych zmian i konwersji w programach graficznych, ale żeby miniaturka zachowała przyzwoitą jakość, to tak jak mówiłam, poniżej 15-17 kB nie udało mi się zejść.
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 12:03 pm   

Obrazek który umieszczony jest na zewnętrznym serwerze (tak jak Twój obecny :) ) nie maja ograniczenie wagi tylko rozmiar. Te przesyłane na forum maja ograniczenie. Cóż transfer i powierzchnia dyskowa kosztują. Ale zwiększyłem obecnie i ten rozmiar. Więc ZALECAM umieszczanie awatarków na zewnętrznych serwerach choćby na imagehack czy innej fotce i linkowanie ich do podpisów a dopiero gry to się nie uda to wrzucanie na serwer :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 4:13 pm   

Tak, tak, masz rację, nigdy wcześniej nie korzystałam z tej opcji wysyłania avatara z komputera, ale teraz po raz pierwszy link z zewnętrznego serwera (imageshack) nie chciał mi się załadować i avatar się nie wyświetlał, chociaż wczoraj próbowałam kilka razy.. dlatego pojawiła się konieczność skorzystania z tej drugiej opcji. Może jeszcze dziś spróbuję i może się uda. Pewnie dlatego wcześniej nie zwróciłam uwagi, że te avatary przesyłane na forum mogą mieć tylko tak mały rozmiar - ale teraz już widzę zasadniczą różnicę między jedną opcją i drugą, sama zawsze korzystałam z zewnętrznych linków ;)

Dopisane później: I po kłopocie, bardzo przepraszam Torina za zamieszanie i że się musiał jeszcze męczyć z jakimiś zmianami, link zewnętrzny tym razem został zaakceptowany, jak widać wczoraj to był tylko jakiś chwilowy kaprys albo mojego komputera, albo forum a ja od razu pomyślałam że coś jest nie tak;)
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 6:03 pm   

I nowy avatarek świeci nam urodą na forum :)
Niech to czyni jak najdłużej bo nie lubię zmian :D
Ja to jakaś ta no konserwa jestem - a co !!!

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Kasiek 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 28
Posty: 346
Skąd: Jarosław
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 9:38 pm   

Ostatnio pojawiają sie osoby które..chcą nabić jak najwięcej postów..Jest to lekko określając denerwujące, głównie dlatego,że chce się odnaleźć jakis post,który jest z tylu i z przodu zawalony takimi różnymi bezsensownymi postami. Czy można by było takim osobom,które nabijają sobie licznik wstawić limit dzienny??

Pozdrawiam -Kasiek.:)
_________________
http://www.puellanova.pl/...zyni-tanca.html
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:15 am   

nie mamy czegos takiego jak limit dzienny, ale zwróce na to uwage i poprosze innych moderatorów o to samo. Własnie na tym polega problem że gdy moderujemy i usuwamy zbedne w naszej ocenie posty to dostajemy po "głowie" ze jest za dużu porządek, gdy tak sie nie dzieje - urzytkownicy tacy jak Ty mają problem z odnajdywanie wartosciowych informacji na forum :(
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Kasiek 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 28
Posty: 346
Skąd: Jarosław
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 8:37 pm   

Właśnie chodziło mi Kasiu o to odnajdywanie postów. W każdym razie dziękuję za odpowiedź na posta.
Życzę dobrej nocki.
Kasiek:))
_________________
http://www.puellanova.pl/...zyni-tanca.html
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14