www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych - Kraków-NCK
Autor Wiadomość
Lalka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 50
Posty: 11
Skąd: Kraków
  Wysłany: Wto Lut 03, 2015 11:52 am   warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych - Kraków-NCK

Witam wszystkich Forumowiczów!
Dowiedziałam się wczoraj - ku swojemu wielkiemu podekscytowaniu - że w czasie ferii ruszają w Nowohuckim Centrum Kultury WARSZTATY TAŃCA KLASYCZNEGO I GIMNASTYKI BALETOWEJ, prowadzone przez moją ukochaną Panią Profesor Aiszę Hadynę. Planowane godziny zajęć:18.00-20.30, od poniedziałku do piątku.

Krótki komentarz od mnie: jestem starym fascynatem baletu, ćwiczyłam przez wiele lat pod okiem różnych nauczycieli, a Pani Aisza Hadyna była jednym z moich najukochańszych i najbardziej cenionych. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy dopiero próbują/chcą podszlifować rozciągnięcie i technikę/sprawdzić, czy dadzą radę.
Mam nadzieję, że będzie kontynuacja tych zajęć i Pani Aisza wróci na stałe do NCK...[/size]
 
     
Mitzi_Caspar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 03, 2015 3:51 pm   

I jak było? Chodziłam na balet do NCK-u od października do grudnia mniej więcej i bardzo mi się nie podobało...prowadzącą była taka młoda brunetka. Zajęcia może nie były złe, ale grupa była straszna - zbitka przypadkowych dziewczyn, które zupełnie nie wiedzą gdzie są, po co są i dlaczego to robią. Atmosfera była największym minusem.
 
     
Lalka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 50
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 05, 2015 1:52 pm   

Mitzi! Przepraszam, że nie odpisałam od razu. Przygięły mnie obowiązki....

Na zajęciach z Panią Aiszą poziom był niewiarygodny. Przyszły dziewczyny z "Kanonu", zespołu z czasów dawnego dobrego NCK. Okazało się, że moja własna praca nad techniką to za mało, żeby wykonać wszystkie te sissones, grand battement i arabeski na 90 stopni. Jeżeli wrócę na warsztaty ( a mają jeszcze być weekendowe w kwietniu i maju!), to po solidnej rozgrzewce na innych zajęciach. Bo wstyd mi kaleczyć technikę przy takim Nauczycielu.

Co do zajęć, które tak Ci się nie spodobały - może prowadzący sie liczy, a nie poszczególne osoby, które nie wiedzą po co przyszły? Czasem dobra grupa formuje się miesiącami. Zachęcam Cię do zajęć piątkowych w NCK - dla początkujących. Wybieram się zaraz po Świętach.

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki Warsztatów - jesteście super!

L.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13