www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauczyciel baletu
Autor Wiadomość
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 11:26 am   Nauczyciel baletu

hejo :) jestem tu nowa ;)
uczę się tańczyć juz rok , zastanawiam się co trzeba zrobić aby nauczać kiedyś dzieci baletu ..
jestem w szkole o profilu budowlanym za rok koncze , czy sa jakies kursy zebym mogla nauczac inne dzieci ?
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 2:29 pm   

Trzeba skończyć studia- pedagogikę baletu. Nie wiem jednak czy można się na nie dostać bez ukończenia szkoły baletowej, musiałabyś poczytać wymagania na ten kierunek (i czy nie jest do tego potrzebna matura z wiedzy o tańcu).
 
     
Celebrindal 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
początkująca :)
Posty: 66
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 6:59 pm   

Ja chodzę na zajęcia do pani, która skończyła, z tego co wiem, tylko Gliwickie Studium Wokalno-Baletowe (+spore doświadczenie sceniczne). Lekcje odbywają się w małej prywatnej szkole tańca, w której nie ma zajęć dla dzieci, ale myślę, że w innych miejscach o podobnym charakterze, w których takie zajęcia się odbywają, nie jest potrzebne jakieś specjalne wykształcenie pedagogiczne (wiem też o innej szkole, w której z kolei są zajęcia tylko dla dzieci i tam nauczycielka ma, z tego co się orientuję, skończoną tylko baletówkę). W szkole baletowej to pewnie co innego...
Także wydaje mi się, że chodzi tu przede wszystkim o umiejętności, doświadczenie, wiedzę i umiejętność pracy z dziećmi ;)
_________________
Celebrindal, czyli Srebrnostopa. Na razie stopy mam raczej żelazne, ale z każdym krokiem lśnią odrobinę bardziej...
 
     
Mitzi_Caspar
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 25, 2015 6:06 pm   

Celebrindal, mogłabyś podać jakiś kontakt do Twojej nauczycielki?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13