www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytanie o ludków z Bydgoszczy.
Autor Wiadomość
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 10:03 pm   Zapytanie o ludków z Bydgoszczy.

Hejka. Mam małe zapytanko do ludzi-forumkowiczów z Bydgoszczy ujawnijcie się jeżeli możecie ilu Was jest lub bywa na tym forum ?.
A jeszcze mam dodatkowo pytanie i prośbę napiście czy np. zajmujecie się tańcem klasycznym zawodowo w przypadku zawodowych tancerzy lub tancerek, lub chodzicie na zajęcia jako hobby, również mnie to interesuje, czy np. tylko pozostało Wam bierne zainteresowanie tańcem klasycznym z braku możliwości uczęszczania w naszej Bydzi na tego typu zajęcia.
Pozdrawiam serdecznie Wojtek4p.
Ostatnio zmieniony przez Wojtek4p Czw Lis 19, 2015 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Cirilla
Nowicjusz

Wiek: 41
Posty: 8
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 10:51 am   

Dołączam do wątku jako mieszkanka Bydgoszczy. :) Na razie tylko podziwiam jak inni tańczą, chociaż cały czas marzyłam żeby samej spróbowac. Ale z tego co wiem w naszym mieście nie ma zajęc tanecznych (poza tańcem towarzyskim) dla bardzo dorosłych osób. Ale pochwalę się, że w tym miesiącu wróciłam na jogę po kilkuletniej przerwie i co prawda czuję się jak ostatnia łamaga, ale co tam, uwielbiam to. :D
 
     
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 1:52 pm   

Witaj Cirilla. O jak bardzo miło, że odezwała się pierwsza osoba z naszego miasteczka zwanego Bydgoszczą.
Masz rację najwięcej zajęć dla dorosłych lub lekko zaawansowanej wiekowo młodzieży :smile: do, której min. i Ja się już zaliczam jest tylko taniec towarzyski.
Są też zajęcia z zumby i jej różnych odmian, czy też fitnesik pod rózną postacią, ale nie ma zajęć tanecznych z np. mojej ulubionej klasyki czyli tańca klasycznego.
A naprawdę warto by było spróbować takie zajęcia dla ludków gdzieś zorganizować, bo fajnie można popracować z własnym ciałkiem i własnymi słabościami na takich zajęciach.
Z mojego skromnego małego doświadczonka z klasyką o, którym już tam kiedyś wspominałem w moim poprzednim poście.
I naprawdę nie chodzi tu o jakieś wielkie ambicje zostania profesjonalnym tancerzem lub tancerką bo pewnych granic wiekowych lub braku naturalnych predyspozycji własnego organizmu nie przeskoczymy, ale co tam choć spotkać się by można z innymi ludkami i po wyginać dla zdrówka. :wink: .
Zresztą mam taki osobisty pomysł by spróbować delikatnie zaszczepić baletowego bakcylka mojej 5 letniej córeczce i może jak się uda wprowadzić ją na jakieś zajęcia jeżeli będzie taka możliwość.
Nawet już kiedyś udało mi się w prowadzić taki pomysł jak miałem kiedyś swoje zajęcia, że co którąś lekcję uczestniczyli wspólnie w zajęciach rodzice i ich dzieci, i muszę przyznać, że bardzo fajnie to wyglądało np. mamy stały przy drążkach i ćwiczyły wspólnie z córkami.
Ja wtedy jeszcze nie miałem córeczki ani synka czyli wyginałem się samotnie, ale i tak fajnie było na to popatrzeć. :smile: :wink: .
Jak ktoś jest chętny zabrać głos to zapraszam na wymianę poglądów i informacji.
Pozdrawiam wojtek4p.
Ostatnio zmieniony przez Wojtek4p Wto Gru 08, 2015 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 9:29 am   

ludkowie z Bydgoszczy - chce w Bydgoszczy umieścic cykl transmisji z Bolszoj - czy polecacie jakies konkretne fajne kino w dobrym punkcie, które mogło by sie tego podjąć?
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 8:21 pm   

Witaj Kasiu G. Szkoda, że nie uda mi się Tobie pomóc Kasiu , kina w Bydzi są te wszystkie multipleksy typu Multikino itp. itd. są też takie pospolite kina typu Adria i chyba sala kinowa jest przy MOK-u na ul. Marcinkowskiego.
Mnie się wstyd przyznać już bardzo dawno w kinie nie byłem-chyba pierwsze odznaki starości brak chęci do poruszania. He He He :wink:
Ale liczę na swoich ziomków z Bydgoszczy, że naszej Kasi pomogą i na słynne zawołanie-" i co pomożecie... ? " Kasia przeczyta pomożemy...
Pozdrawiam Kasiu, zawsze nawet po jakiejś przerwie lubię z wielką przyjemnością wrócić na to forum. :smile:
 
 
     
mireczkuss 
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 10:38 am   

w multipleksie może?
_________________
pellet drzewny producent adtrade
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 28, 2015 12:30 pm   

z MOK-iem jestem w kontakcie, z Multikinami też,a le oni do jednego kina w jednym mieście transmisji z Bolszoj nie wezmą, za to polecam w Multikinach inne nasze (http://new.nazywowkinach.pl) transmisje i retransmisje teatralne i i operowe - teraz w lecie będzie np. Wesoła wdówka.

Bardziej myśle o jakims jak to ująłes Wojtku "pospolitym" - które zrobiłoby z cyklu transmisji swój znak rozpoznawalny
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13