www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Baletnice poszukiwane ;)
Autor Wiadomość
Ania_baletnica 
Nowicjusz

Wiek: 32
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 11:51 am   Baletnice poszukiwane ;)

Witam Wszystkich Serdecznie!

W moim wcześniejszym poście prosiłam o wiadomość od mężczyzn, którzy trenują bądź trenowali balet. Niestety nie znajdę aż tylu ile potrzebowałam, dlatego teraz proszę żeby odezwały się do mnie DZIEWCZYNY/KOBIETY, które trenują bądź trenowały balet.

Na początku może napiszę o sobie kilka słów. Już od wczesnego dzieciństwa moje życie było związane z tańcem, nie tylko z baletem. Przez długi okres czasu trenowałam taniec towarzyski oraz próbowałam swoich sił w innych stylach.

W związku z tym, że lata nieubłaganie lecą, a moje zainteresowanie tematem tańca jest coraz większe postanowiłam, że chciałabym wykorzystać je i połączyć z moją ciekawością, dlatego też zdecydowałam się na pisaniem pracy magisterskiej na ten temat (związany z baletem). Dlatego kieruję do Was wielką prośbę.

Czy znajdą się może osoby, chodzi mi o KOBIETY/DZIEWCZYNY, którzy byliby skłonni poświęcić mi swój czas i wypełnić dla mnie (najprawdopodobniej) 3 ankiety? Odbywałoby się to drogą mailową. Oczywiście jeżeli tylko zrobię opracowanie statystyczne to będę mogła podzielić się wynikami jakie uzyskałam.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Bez Waszej pomocy nie uda mi się niestety napisać pracy o takim temacie.

Jeżeli ktoś chce uzyskać więcej informacji to proszę pisać śmiało w wiadomości prywatnej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13