www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo proszę o pomoc ;)
Autor Wiadomość
Ania_baletnica 
Nowicjusz

Wiek: 32
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 2:17 pm   Bardzo proszę o pomoc ;)

Witam Wszystkich Serdecznie!

Na początku może napiszę o sobie kilka słów. Już od wczesnego dzieciństwa moje życie było związane z tańcem, nie tylko z baletem. Przez długi okres czasu trenowałam taniec towarzyski oraz próbowałam swoich sił w innych stylach.

W związku z tym, że lata nieubłaganie lecą, a moje zainteresowanie tematem tańca jest coraz większe postanowiłam, że chciałabym wykorzystać je i połączyć z moją ciekawością, dlatego też zdecydowałam się na pisaniem pracy magisterskiej na ten tamat (związny z baletem). Dlatego kieruję do Was wielką prośbę.

Czy znajdą się może osoby, chodzi mi o mężczycn, którzy byliby skłonni poświęcić mi swój czas i wypełnić dla mnie (najprawdopodobniej) 3 ankiety? Odbywałoby się to drogą mailową. Oczywiście jeżeli tylko zrobię opracowanie statystyczne to będę mogła podzielić się wynikami jakie uzyskałam.

Podkreślam jeszcze raz, że chodzi mi o mężczyzn, którzy uczą się w szkole baletowej bądź ją skończyli.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Bez Waszej pomocy nie uda mi się niestety napisać pracy o takim temacie.

Jeżeli ktoś chce uzyskać więcej informacji to proszę pisać śmiało w wiadomości prywatnej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12