www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pointy gaynor minden
Autor Wiadomość
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 12:20 pm   pointy gaynor minden

Juz sa! Gaynor minden pointy i akcesoria dostepne w sawarcie na moliera warszawa. Pointy dostepne do kupienia stacjonarnie w wybranych rozmiarach cena to 449 zl.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 12:37 pm   

449 zl WOW :shock:
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 1:51 pm   

Drogo. Ja nigdy nie kupiłam GM drożej niż $74 (około 230zł), zazwyczaj kupuję je za $50 (czasem mniej czasem więcej), nowe, ale kupuję od sklepów na ebay.com, w sklepach internetowych można kupić za $70-100.
Rozumiem, że sprowadzenie kosztuje, ale niestety ten sklep zawsze ma dużo wyższe ceny:-(
_________________
Happiness only real when shared.
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 2:00 pm   

No niestety zawsze zawyzaja ceny . Myslalam ze beda za no gora 300 zl a nie ze 449 i jeszcze nie wspomne ze nie ma mojego rozmiaru. Ale gdyby byl to i tak wolalabym zamowic na ebay i poczekac dluzej niz przeplacac.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 2:17 pm   

Gaynor Minden w Sawarcie to śmiech na sali :roll: . Cena jest wyższa niż dla detalicznego klienta, który opłaca 50$ za przesyłkę międzynarodową zza oceanu i to ze źródła, czyli ze sklepu Gaynor Minden. Jeśli oryginalnie kosztują 300zł, powinni brać za nie w najgorszym wypadku 350. W tym momencie 450zł to po prostu żart i porażka. Do tego akcesoria i wychodzi pół tysiąca złotych za parę point, a mimo, że są bardziej żywotne niż inne, i tak nie kupuje się ich przecież raz na pół roku. A jak ktoś nie jest zdecydowany to może sobie teraz iść przymierzyć i zamówić gdzie indziej. Tak to sobie przemyśleli w sklepie :o .

Jeśli przypomne sobie jeszcze, że wiecznie brakuje im rajstop, szpilek do włosów i rozmiarów właściwie wszystkiego, Na zamówione pointy czekasz pół roku, a przyjeżdżają nie te co zamówiłeś, sprzedają brudne (czasem nawet zakrwawione) pointy bez rabatu, podnieśli ceny point grishko, to właściwie zastanawiam się jak to możliwe, że taki sklep funcjonuje przed warszawską szkołą baletową. Wielką nadzieją było sprowadzenie gaynorów, ale jak widać szefowa i pracownicy nie wykazali się rozumem ani zdrowym rozsądkiem.

Ja będę jednak dalej zamawiać w sklepie producenta, wyjdzie mi taniej i przede wszystkim będę miała swój rozmiar.
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 2:26 pm   

Anorien, zgadzam się. Nawet z przesyłką do Polski (btw. ile kosztuje z dancer.com ?) wychodzi taniej.
Ja zazwyczaj kupuję na ebay.com (najdrożej jak mi się udało kupić to $74 (230zł), oczywiście nowe) i już z przesyłką (ale krajową w USA, nie wiem jak by wyszło do Polski).
_________________
Happiness only real when shared.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12