www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
warsztaty z Dominiką Krysztoforską
Autor Wiadomość
piotrekc
Nowicjusz

Posty: 3
  Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:08 am   warsztaty z Dominiką Krysztoforską

Witam wszystkich,

Dominika Krysztoforska (chyba nie trzeba przedstawiać w tym gronie) organizuje warsztaty w szkole baletowej na Moliera (planowo zajęcia odbywają się w środy o 19:30 i w soboty o 17:00 i trwają 1,5h każde). Jeżeli ktoś z Was miał okazję być na zajęciach u Dominiki, to też nie potrzebna jest tu moja rekomendacja, ale dla tych, którzy nie mieli okazji, są to zajęcia, których nie da się porównać z żadnymi innymi. Wszystko to oczywiście za sprawą samej Dominiki - jej pasji, otwartości, determinacji i filozofii, że nie ma rzeczy niemożliwych. Okazuje się jednak, że niemożliwe będzie utrzymanie tych zajęć. W ostatnią środę były trzy osoby. Jakoś nie mogę się pogodzić z tym faktem. Stąd przesyłam to info. Wiem, że Dominice marzy się stworzenie grupy, z którą można by było raz na jakiś czas coś pokazać. Gdyby udało się utrzymać te zajęcia, Dominika będzie starała się zorganizować akompaniatora, którego obecność podwyższa według mnie efektywność i frajdę z zajęć. Poza tym Dominika jest otwarta na wszelkie sugestie i potrzeby osób chodzących na jej zajęcia i rzadko zdarzają się przypadki, że ktoś po jej zajęciach wychodzi bez korzyści dla siebie. Zresztą tego nie da się opowiedzieć - trzeba przyjść i się przekonać. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimiś szczegółami - jak wyglądają zajęcia i dlaczego warto na nie chodzić, to zapraszam do kontaktu: piotrek.cesak@gmail.com albo po prostu wpadnijcie w najbliższą sobotę na Moliera o 17 (jeśli macie to weźcie ze sobą tamburyn:-)

pozdrawiam,
piotrek
 
     
piotrekc
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 12:02 pm   

Powracają warsztaty z Dominika Krysztoforską. Wstępnie będą odbywać się w środy o 19:30 i w soboty o 17:00 (czyli tak jak dotychczas) w Szkole Baletowej na Moliera. Dominika przyjmuje zgłoszenia pod adresem: krysztoforskadominika@gmail.com, gdzie można też do niej napisać z propozycją innego terminu zajęć. Gorąco polecam:-)

pozdrawiam,
piotrek
 
     
piotrekc
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sob Sty 25, 2014 6:17 pm   

W odpowiedzi na pojawiające się pytania:
1. TAK, będzie można przychodzić tylko raz w tygodniu,
2. Ostateczna cena za pojedyncze zajęcia nie jest jeszcze znana, gdyż Dominika negocjuje cenę wynajmu sali, ale potwierdziła mi, że to na pewno nie będzie więcej niż dotychczas czyli 40PLN za jedne zajęcia (1,5h)
3. Dominika powiedziała mi również, że nie będzie trzeba płacić za cały miesiąc zajęć z góry, tylko będzie można płacić za pojedyncze zajęcia.
Jeszcze raz gorąco zachęcam. Nie będziecie żałować:-) Pozdrawiam, Piotrek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12