www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Letnie warsztaty- contemporary, taniec nwowczesny, współczes
Autor Wiadomość
ZuzaP 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Tancerz, miłośnik
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 11:16 am   Letnie warsztaty- contemporary, taniec nwowczesny, współczes

zapraszamy na tygodniowe warsztaty z Arkadiuszem Kozińskim- młodym ale doświadczonym tancerzem. Zapraszamy Was na zajęcia od 8 do 12 lipca, codziennie dwie i pół godziny!
Cena zajęć to 45 zł za jeden dzień oraz 200 zł za wszystkie 5 dni!!!
miejsce zajęć- Szkoła Baletowa w Krakowie, ul.Łąkowa 31 (wejście z tyłu szkoły podstawowej)

Kontakt, pytania, zapisy- szkolabaletowa@gmail.com, tel 888 402 980
Poniżej kilka słów o lekcjach jakie dla Was poprowadzi oraz kilka słów o sobie samym:

Nazywam się Arek Koziński, mam 20 lat, jestem studentem pierwszego roku Kulturoznawstwa. Początkowo tańczyłem głównie taniec jazzowy, nieco później zacząłem uczęszczać na zajęcia technik nowoczesnych tj. Hip-hop, house, krump. Uczestniczyłem w licznych warsztatach tanecznych, min. z improwizacji, hip-hopu, jazzu i modern jazzu, tańca współczesnego, house, prowadzonych min przez Clarę Bajado (house), Kreus Lay ( krump), Kimberley Taylor( hip-hop) i wiele innych. Brałem także udział w Ulicznym Festiwalu Teatrów Tańca we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i młodzieżą ze szkół tańca w Weißwasser (Niemcy). Moją pasją oprócz tańca jest film i kino - pasjami oglądam masę filmów oraz uczęszczam na festiwale filmowe - film to coś więcej niż wartościowe obrazy i estetyczne ujęcia - to swego rodzaju druga wolność.

Na swoich zajęciach łączę techniki tańca współczesnego z tańcem nowoczesnym - staram się eksperymentować, szukać stale nowych inspiracji, na które przede wszystkim stawiam. Styl w którym najbardziej się odnajduję to CONTEMPORARY. Contemporary to technika bazująca na tańca modern, jazz czy elementy baletu. Szczególny nacisk kładzie się tu na własne interpretowanie ruchu, włączanie do niego swoich emocji, przeżyć, a inspiracją są tu wszelkie formy ruchu z tańców street-dance'owych oraz klasycznych. Bardzo ważne jest tu również rozciągnięcie, gdyż contemporary cechuje się dużą ilością eksperymentalnych figur jak i również skoków. Contemporary nie jest sztywno opisaną i określoną techniką, to luźne połączenia tworzące pewną inspirującą historię opowiedzianą nowym rodzajem ruchu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12