www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pointy - Warszawa - zajęcia
Autor Wiadomość
tancereczka19
Adept Baletu

Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 3:56 pm   Pointy - Warszawa - zajęcia

Może ktoś z was orientuje sie gdzie w Warszawie można by nauczyć sie podstaw tanca na pointach?A może znacie kogoś kto mógłby prywatnie poduczyć? Niedawno moja profesor stwierdziła że mogłabym już spróbować (jak sie domyślacie nie jestem w sb :lol: ) ale u nas na zajęciach nie jest to z paru przyczyn możliwe. Mam również pytanie dotyczące point. Wiele osób polecało mi grishko, jaka jest wasza opinia na ich temat?
Pozdrawiam! :wink:
_________________
"zanim wejdziesz na sale baletową zastanów sie kim chcesz być, a nie co masz robić"
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 4:36 pm   

Ja najbardziej lubię właśnie Grishko, chociaż z pary na parę coraz bardziej przekonuję sie też do Sansh'y. Odradzam eksperymenty z rodzimymi producentami. Jeśli chodzi o ceny to Grisko - w sklepie internetowym 135, w księgarni muzycznej (na Moliera) 170; Sansaha - w Pas De Chat 100-120 (jakiś czas temu były promocje, dlatego nie znam aktualnych cen). Pod żadnym pozorem nie kupuj za dużych, ale przewidź też miejsce na wkładki.
PS Gdzie chodzisz na zajęcia??
 
 
tancereczka19
Adept Baletu

Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 11:26 pm   

Na balet chodze do tego studio przy sb w Warszawie, i na Al.Niepodległości do takiej szkółki. No i tancze jeszcze w szkólce musicalowej w Romie. Troche tego jest :wink: Chciałabym spróbowac point, zawsze mnie fascynowały. Musze zobaczyć co tam jeszcze mają w tym sklepie muzycznym. Ostatnio kupowałam tam miekkie baletki i jestem bardzo zadowolona :) A Ty gdzie tanczysz? Nie wiesz można gdzie by można było poćwiczyć na pointach?
_________________
"zanim wejdziesz na sale baletową zastanów sie kim chcesz być, a nie co masz robić"
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 9:02 am   

W studiu nie ma point? Byłam przeonana, że są. Próbowałaś sie dowiadywać w Akademii Tańca (osobiście nie wiem czy są tam zajęcia na pointach, ale warto zapytać)?? Myślałaś o Lądku? Co prawda to tylko wakacyjne warsztaty, ale zawsze można się trochę podszkolić (nie wiem tylko czy jeszcze można się zapisać).
Ćwiczę tam gdzie Ty, tylko nieco wcześniej :wink: .
 
 
tancereczka19
Adept Baletu

Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 9:18 am   

Własnie chodze do Akademii Tańca. Tam raczej nie ma takiej opcji. A w której jesteś klasie? Bo mam paru znajomych :wink: W studiu oficjalnie takiej grupy nie ma. Wiem że niektórzy ćwiczyli juz na pointach ale gdzie to niemam pojęcia. Popytam się ich. A co do Lądka to niestety nie mogę bo w tym samym czasie mam warsztaty w Romie,na których dosyć mi zależy.Dzieki za odpowiedz :D
_________________
"zanim wejdziesz na sale baletową zastanów sie kim chcesz być, a nie co masz robić"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12