www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W jakim sklepie internetowym kupię czarne pointy?
Autor Wiadomość
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
  Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 2:47 pm   W jakim sklepie internetowym kupię czarne pointy?

Gdzie na internecie mogę kupić czarne pointy?
ktoś mi mówił że w tym sklepie mogę je kupić http://www.spin-taniec.pl ,ale czy ten sklep jest dobry,nie chce wydać pieniędzy na marne ;)
 
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 4:50 pm   

Pointy z Akcesu można wybrać niemalże w dowolnym kolorze, czarne są na pewno. Może warto podzwonić po sklepach internetowych? Czasami zdarzają się np. czarne Grishko, ale pewnie będą raczej tylko na zamówienie. W kilku tematach na forum poruszano też kwestię "farbowania point"...
 
     
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 6:38 pm   a czy to jest dobra firma?

a czy ta firma jest dobra?
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 6:41 pm   

akces-nie, grishko-bardzo dobra!
_________________
Happiness only real when shared.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 6:42 pm   

DanceBallerina, masz na myśli Akces? Ekspertką nie jestem, ale z tego co wyczytałam na forum, to na pewno nie są to najwygodniejsze pointy. Sama mam jedne, aczkolwiek nie mam porównania, bo to moja pierwsza para. Grishko, Sansha czy inna popularna firma będzie pewnie wygodniejsza, ale ostatecznie i w Akcesach da się tańczyć.
 
     
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 6:54 pm   akces

no właśnie..boję się,że będą niewygodne :/
wiem że grishko,sansha czy bloch będą 100% lepsze od akces,ale to jedyne czarne pointy jakie znalazłam :/
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 9:01 pm   

Po pierwsze - pointy to NIE są wygodne buty.
Mówiąc dobra firma mam na myśli profesjonalizm wykonania, możliwie najlepsze eliminowanie zniekształceń, kontuzji itd.
Przede wszystkim DOBRE pointy to DOPASOWANE pointy do Twojej stopy i umiejętności.
Nawet z niewiadomo jakimi radami i wskazówkami dobrych poin NIE DA się kupić przez Internet.
Pointy przez Internet mozna kupować kiedy wie się już jaki model, rozmiar, twardość, szerokość, przyszwa itd itp.
Co z tego jak kupisz akurat pointy w wymarzonym kolorze jak nie będziesz mogła w nich dobrze tańczyć?
Moja propozycja: pójdź do sklepu Grishko, poproś o pomoc w wyborze point, a po wybraniu odpowiednich zamów je w czarnym kolorze. Będziesz musiała trochę poczekać, ale przynajmniej nie wyrzucisz pieniędzy w błoto i nie będziesz miała kontuzji.

Niby we wszystkim da się tańczyć, ale nie wiem czy warto tańczyć w "byle czym" jeśli planujesz profesjonalną karierę. Później kontuzje bardzo lubią sie odzywać w przyszłości...:( wiem z doświadczenia.
Nie odbieraj tego jako atak czy zniechęcenie, po prostu chcę Ci pomóc:-) i ostrzec przed niewłaściwym wyborem.
_________________
Happiness only real when shared.
 
     
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 10:05 am   

rozumiem :smile:
lecz niestety nie ma takowego sklepu w moim mieście,a moi rodzice nie posiadają auta..;/
poprzednie pointy kupowałam w Etiudzie w Krakowie,lecz to była podróż pociągiem...ale teraz niestety nikt ze mną nie pojedzie...;/
 
 
     
renlo
Adept Baletu

Posty: 52
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 12:39 pm   pointy

jaki masz numer stopy? gdzies mialam czrane pointy, moze raz uzyte :)
 
     
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 2:36 pm   

39 .
bez obrazy,ale nie zakupiła bym używanych ;-)

powie mi ktoś coś jeszcze o firmie AKCES ?
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 8:17 am   

Lepiej Ty nam powiedz coś o sobie np. ile czasu już tańczysz, jak często, jaki stopień zaawansowania... Będzie nam łatwiej coś Tobie doradzić.
Zakładam jednak, że jeśli rozważasz zakup point Akces to raczej jesteś początkująca. Nie są to niestety najlepszej jakości baletki. Na pewno Grishko czy Sansha są bardziej profesjonalnie wykonane, ale też sporo droższe.
Wiem, że Grishko też robi czarne pointy, ale na zamówienie. Czeka się około 8 tygodni. Nie wiem czy trzeba coś dopłacać niestety.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:01 am   

http://tonnstudio.ogicom....&products_id=24
akurat dostępne są Grishko Novice czarne, ale tylko w jednym rozmiarze. Pointy jak najbardziej polecam :smile:
 
     
DanceBallerina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 10
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 1:42 pm   

Tańczę 5 lat albo i więcej, na pointach gdzieś tak 1 rok tylko że uczyłam się sama stawać itd.
ogólnie jestem samoukiem więc nie powiem jak bardzo jestem zaawansowana ;D
mam pointy z Bloch ;p
 
 
     
Relena 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 59
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 1:28 pm   

na stronie Grishko można zamówić (tak jak już kilka osób pisało). dłużej się czeka i dopłaca ok 10 zł (przynajmniej w moim przypadku mniej więcej tyle to wyniosło).
i jeśli już naprawdę nie masz opcji przymierzenia ich wcześniej, to po zadzwonieniu porozmawianiu z panią doradzi model i rozmiar.
skoro jesteś samoukiem to lepiej znajdź kogoś, kto spojrzy i skoryguje błędy. osobiście raczej nie tańczę w pointach i mam je raczej, żeby raz na jakiś czas założyć, albo zapozować do zdjęć, ale od początku miałam ludzi, którzy byli profesjonalistami i poprawiali mnie. właśnie dzięki temu nie zrobiłam sobie do tej poru krzywdy - przynajmniej jeśli chodzi o pointy :wink:
_________________
one day i'll go dancing on the moon
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 8:06 am   

Relena ma rację, dobrze byłoby gdyby ktoś korygował Twoje błędy i czuwał nad ćwiczeniami.
A jeśli teraz ćwiczysz w pointach Bloch, to naprawdę nie radzę kupować z Akcesu.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
nin(j)a 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milośnik-uczeń
Posty: 201
Skąd: z Zielonej Dziury
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 3:28 pm   

Hejka, mam do sprzedania:
czarne pointy Sansha, płócienne, rozmiar ok 38/39, jakbyś chcciała jeszce jakieś ifo, to pisz na PW, nowe!!!


W polsce cięzko o róznokolorowe pointy, nawet o niałe, najbardziej popularne są niestety łososiowo-rózowe :(
_________________
"Człowiek nie może latać- tancerz musi, po to otrzymał ciało"
 
     
dorra 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 36
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 1:04 pm   

hej, widzę, że stary temat, ale moze ktoś kiedyś będzie szukał to wrzucam linka: http://allfordance.pl/product.php?id_product=226
_________________
Jesteśmy iluzją tego, co śmiertelne, a scena jest iluzją tego, co realne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12