www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka wyprzedaż :-)
Autor Wiadomość
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 10:38 am   Wielka wyprzedaż :-)

Hej! Mam na sprzedaż dużo rzeczy baletowych. Uwaga, sprzedaż do ok. 22 sierpnia (do tego czasu jestem w kraju):
-podane ceny są cenami już razem z przesyłką
*SPÓDNICZKI/TUNIKI/PACZKI:
1) Różowa tunika firmy W&T przed kolano, używana raz do sesji zdjęciowej, wiązana, rozmiar 4 (dla dorosłej osoby, nie dziecięca). Cena 35zł:

2)Czarna tunika frmy W&T przed kolano, używana, ale w bardzo dobrym stanie, zadbana, rozmiar 4 (dla dorosłej osoby), wiązana. Cena 35zł

3)SPRZEDANE
4)SPRZEDANEPaczka ćwiczebna klasyczna, rozmiar 34, używana i już trochę zniszczona (gdzieniegdzie lekko się popruła, nadaje się do prania), ma ok. 8 warstw tiulu, szyta na miarę przez krawcową. Cena 65zł
*KOSTIUMY
1)Kostium Mirella (kolakcja Josette for Mirella) w rozmiarze S, kolor jeans, używany 2-3 razy, pięknie się prezentuje, bardzo wygodny. Cena 65zł


2)Kostium W&T jasny stalowy błękit, rozmiar ok. 36/38, z lycry, używany, ale bez uszkodzeń czy wad, podszewka na biust, marszczenie z przodu, krzyżowane ramiączka na plecach. Cena 25zł

3) SPRZEDANE Kostium W&T jasny, blady różowy, rozmiar 36, z lycry, marszczenie z przodu, krzyżowane ramiączka, używany, ale bez wad, zadbany. Cena 20zł

4)Kostium SANSHA model TRADITION, rozmiar XS, używany 2-3 razy, bordowy zadbany, wykonany z bawełny, podszycie całego przodu. Cena 35zł

5)Kostium W&T czarny na ramiączka, z lycry, rozmiar 36, używany 2-3 razy, zadbany, bez wad. Cena 30zł

6)Kostium W&T turkusowy, rozmiar 36, niewiele używany, marszczenie z przodu i z tyłu, podszycie na biuście, z lycry. Cena 45zł


*OCIEPLACZE
1)długie ocieplacze na nogi (ok. 105cm.) w kolorowe paski, bardzo grube, ciepłe, elastyczne, z wełny, nowe, nieużywane, zrobione na drutach. Cena 60zł

2)SPRZEDANEróżowe ocieplacze na kostki z ozdobnym "warkoczem", używane kilka razy, zadbane, bez wad, cena 15zł

3)SPRZEDANEróżowy sweterek baletowywiązany, rozmiar z metki 152-158 (ale spokojnie pasuje na wyższe osoby, nawet 170 cm.), używany, z akrylu, widoczne niewielkie zmechacenia i przybrudzenia (postaram się je odeprać, ale nie wiem czy wszystkie zejdą), cena 20zł

*INNE
1)Torba taneczna BLOCH, używana, ale w dorbym stanie. Cena 50zł



Zależy mi na szybkiej sprzedaży.
Kontakt na PW lub e-mail bayadere@tlen.pl
Zainteresowanym mogę wysłać więcej zdjęć, wymiary, informacje itd :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13