www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam kogoś kto mnie przygotuje do rekrutacji do OSB?
Autor Wiadomość
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:33 am   Szukam kogoś kto mnie przygotuje do rekrutacji do OSB?

Hej,mam na imię Frania,mam 13 lat,jestem rozciągnięta,i balet to moje życie.Szukam nauczycielki lub uczennicy warszawskiej OSB która przygotuje mnie do rekrutacji,mam 5 miesięcy,przepraszam za to że nie przedstawiłam się w pogadalni ale zaraz muszę lecieć do szkoły.Zainteresowanym proszę o kontakt na forum,lub na email: ballet97@hotmail.com,albo pod nr. telefonu: 506747288.A jeśli coś to podajcie mi wasz numer.Chciałabym aby lekcja była indywidualna,cenę uzgodnimy telefonicznie,mieszkam na ochocie.Pozdrawiam.
 
     
jurecq 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
irlandzkim (luźny)
Posty: 241
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 4:11 pm   

ja Ci nie pomoge, ale uwazalbym na podawanie dosc szczegolowych danych o sobie w internecie...
 
     
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 4:31 pm   

jurecq napisał/a:
ja Ci nie pomoge, ale uwazalbym na podawanie dosc szczegolowych danych o sobie w internecie...


Wiem..właśnie chciałabym się dogadać przez telefon...i jakoś...mam zaufanie do uczestników tego forum...
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:26 pm   

Rozmawiałyśmy juz kiedyś chyba - musisz isc do SB i popytac o nauczycieli, powiesic ogłoszenie dla uczennic. Rozpoczął się juz rok szkolny, więc czas to uczynic:)
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:26 pm   

Rozmawiałyśmy juz kiedyś chyba - musisz isc do SB i popytac o nauczycieli, powiesic ogłoszenie dla uczennic. Rozpoczął się juz rok szkolny, więc czas to uczynic:)
 
     
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:35 pm   

Sagittaire napisał/a:
Rozmawiałyśmy juz kiedyś chyba - musisz isc do SB i popytac o nauczycieli, powiesic ogłoszenie dla uczennic. Rozpoczął się juz rok szkolny, więc czas to uczynic:)


tak,ale np. lekcja indiwidualna w Egurrola dance studio kosztuje 120 zł za godzinę.
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:52 pm   

mówię o pójściu do szkoły baletowej i powieszeniu ogłoszenia, kierowanego do uczennic, a potem o wywiedzenie się, do kogo byłoby warto i umówienie się na 1-2 lekcje podsumowujące u jakiejś nauczycielki z sb
 
     
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 8:54 pm   

Sagittaire napisał/a:
mówię o pójściu do szkoły baletowej i powieszeniu ogłoszenia, kierowanego do uczennic, a potem o wywiedzenie się, do kogo byłoby warto i umówienie się na 1-2 lekcje podsumowujące u jakiejś nauczycielki z sb


To dobry pomysł!Dziękuję.
 
     
Bella.996
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 7:22 am   

EDS nie nauczysz się dobrze baletu. Nigdy nie wejdziesz na pointy ani nie będziesz umiała tańczyć baletu. Tak w każdym możliwym stylu są jazz i disco więc to odbiega od normy baletowej.
Wiem to dlatego że moja koleżanka chodziłą.
 
     
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 8:13 am   

Bella.996 napisał/a:
EDS nie nauczysz się dobrze baletu. Nigdy nie wejdziesz na pointy ani nie będziesz umiała tańczyć baletu. Tak w każdym możliwym stylu są jazz i disco więc to odbiega od normy baletowej.
Wiem to dlatego że moja koleżanka chodziłą.


Właśnie dlatego nie chcę tam iść.W sobotę idę do OSB żeby umieścić ogłoszenie :) ,mam nadzieję że ktoś się zgłosi.
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 12:04 am   

Szukasz jeszcze kogoś? Jeśli tak, to potwierdź w prywatnej wiadomości do mnie, trzeba by też ustalić szczegóły. Będę chyba miała kogoś dla Ciebie z warszawskiej OSB.
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Eureka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
milośnik
Posty: 12
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 7:52 pm   

DreamerBallet napisał/a:
Bella.996 napisał/a:
EDS nie nauczysz się dobrze baletu. Nigdy nie wejdziesz na pointy ani nie będziesz umiała tańczyć baletu. Tak w każdym możliwym stylu są jazz i disco więc to odbiega od normy baletowej.
Wiem to dlatego że moja koleżanka chodziłą.


Właśnie dlatego nie chcę tam iść.W sobotę idę do OSB żeby umieścić ogłoszenie :) ,mam nadzieję że ktoś się zgłosi.


W EDS zajęcia z tańca klasycznego prowadzi P. Warszawski. Może warto sie z nim spotkać...
2 dni temu moja mała pisala o nim pracę domową na "Wiedzę o Tańcu" :-)
 
     
DreamerBallet 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Baletnica
Wiek: 26
Posty: 11
Skąd: Baletnica
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 10:50 am   

Cytat:
W EDS zajęcia z tańca klasycznego prowadzi P. Warszawski. Może warto sie z nim spotkać...
2 dni temu moja mała pisala o nim pracę domową na "Wiedzę o Tańcu" :-)


Już znalazłam dobrego nauczyciela,ale dziękuje za informacje :) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13