www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Body
Autor Wiadomość
Suwak 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 30
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 6:24 pm   Body - ulubiona firma?

Macie ulubioną firmę body? Wiecie gdzie można dostać tanie i ładne body? Słyszałam kiedyś o jakimś panu z Łodzi (?) który szył body za 30zł, ale to już jest chyba nieaktualne. Zapraszam do dyskusji :)
Ostatnio zmieniony przez inaenka Sro Lis 23, 2011 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
agata31 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 236
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 3:13 pm   

ja mam body z sawartu turkusowe za jakieś 55 zł :D na ramiączka
i czarne na długi rękaw z decathlonu za 50 zł naprawdę polecam (zapomniałam jak się nazywa materiał) bardzo fajnie się ćwiczy nic się z nim nie dzieje, pięknie się układa :smile: :D :D
_________________
Balet był.. może jeszcze będzie
Taki cień nadzieji..
 
 
     
estelle 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 90
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 3:18 pm   

Ja polecam firmę bloch. Niestety strohje bloch'a są drogie od 70-220 zł. Ale są świetne. MaJĄ nawet ungarnament czyli stanik wszyty pod kostium.
_________________
neno, ty też masz ode mnie buziaka ;*
 
     
Laranda 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
moja pasja :)
Wiek: 30
Posty: 122
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 5:57 pm   

a ja kupiłam body za 7,50 w Colloseum we wrocławiu :) Sklep niby z różnorakimi ciuchami a body są całkiem przyzwoite. Czarne z krótkim rękawkiem i jestem zadowolona XD
_________________
Rozdarta między dwiema pasjami. I niezmiernie szczęśliwa.
 
 
     
Suwak 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 30
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:21 am   

dla mnie wydanie 200 zł za body jest jakąś abstrakcją, hehe
Kiedyś trafiła mi się super okazja, kupiłam body za jakieś 17zł w reserved (!) na wyprzedaży, służy mi do tej pory, musiałam jedynie trochę zebrać materiału na dole (by zakrywały całą pupę) ale było z tym mniej problemu niż z przyszywaniem troczków :P Żałuję że nie poszperałam i nie kupiłam więcęj.. :)
 
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:38 am   

Tez według mnie wydawanie tylu pieniędzy na głupi kostium wydaje się niemadre. Kiedy pomyśle, ile za 140 zł mogłabym kupić mniej markowych i szpanerkich ciuszkow baletowych i inych gadżetów...
A w ogóle, może to się wydać dziwne, ale ja kilka razy navylam kilka bardzo porządnych kostiumów w zwykłych lumpkach, oczywiście za śmieszne pieniądze. A służą mi fantastycznie, z tego zakupu jestem bardzo zadowolona.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 4:14 pm   

ja kiedyś w lumpeksie za parę złotych kupiłam body, które służyło mi przez wiele lat i bardzo lubiłam w nim ćwiczyć. niestety czas zrobił swoje. ale może kiedyś uda mi się podobne znaleźć z ciucholandzie :)
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:52 pm   

miała któraś z Was ten kostium?klik
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:48 pm   

Lailana, wydaje mi się, że ja taki miałam (mój pierwszy kostium:-)) - jeśli to jest taki sam jak można było kupić w Sawarcie (tylko tam kosztował ok. 60zł). Mój był bawełniany, o identycznym kroju jak ten z linku. Wydaje mi się, ze to ten sam polski producent.
Przechodząc do rzeczy- jak za taką cenę to kostium nie był zły, fakt, że musiałam go zszywać, ale nadal służy mojej koleżance więc mogę go polecić. Oczywiście, że te firmowe kostiumy są lepsze (ładniej się układają, są wygodniejsze no i materiał jest trwalszy), ale i droższe.
A co do tematu moje ulubione kostiumy to Capezio i Mirella - najbardziej siebie w nich lubię, są wygodne i dobre jakościowo oraz bardzo ładne.
Jeśli chodzi o inne to Grishko są również godne polecenia (chociaż nie wszystkie modele - ja preferuje te z welurową wstawką), Sansha świetnie się układa, niestety czasami traci kolor po kilku praniach, Bloch w sumie ok, ale mój (jedyny) kostium tej firmy się troszkę postrzępił, jakieś nitki wychodzą i jest z dosyć grubego materiału.
No i jeszcze kostiumy W&T - nie są bez zastrzeżeń, ale biorąc pod uwagę cenę również polecam:). Tylko z tego co słyszałam to już ich nie szyją:(
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 8:03 am   

Także zastanawiam się nad grishko z welurową wstawką, ale wydaje mi się że jest dość gruby, latem może być za ciepły....czy jestem w błędzie?
Ostatnio zmieniony przez inaenka Sro Maj 04, 2011 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 8:13 am   

Nie jest gruby. Tzn. wiadomo, że ta część z welurem jest trochę grubsza, ale samo kostium jest z cieniutkiej, przyjemnej w dotyku lycry. Ja w nim ćwiczę latem i zimą, jest naprawdę godny polecenia i bardzo ładny. Mam granatowy i bordowy, chyba jest jeszcze czarny z tego modelu.
 
     
Suwak 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 30
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 4:46 pm   

ładne są te grishko :)

a ja właśnie kupiłam czarne body na ramiączkach na allegro za 20zł, ciekawa jestem jakiej to będzie jakości :P Oczywiście to nie Bloch, ale może będzie spoko.
Tutaj daję linka do tej aukcji: http://allegro.pl/body-ba...1522444233.html
 
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:21 pm   

bardzo ładne, ja widziałam ostatnio w atlantica także bawełniane tyle że na długi i krótki rękaw, co mi bardzo nie podchodzi, poszukuję czegoś na ramiączkach ale nie bawełnianego...obawiam sie ze mi się szybko zmechaci...
 
 
     
calawtrawie 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, tancerz
Wiek: 33
Posty: 64
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:30 pm   

Moim zdaniem najlepsze body i najoryginalniejsze można dostać w szmateksie, tylko wystarczy dobrze poszukać :)
Fajne body też można dostać w New Yorkerze, jakiś czas temu była przecena i kosztowały 20 zł (różne kolory)
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:37 pm   

zawsze fajnie znaleźć coś taniego, ale nie zawsze się niestety da. zresztą jakoś ostatnio lumpeksy straciły na jakości. szukam, szukam i nic fajnego za tanio nie mogę znaleźć. ale odkładając temat lumpesiów na bok, mogę powiedzieć, że chwalę sobie bardzo kostiumy z grishko, więc te bym polecała. bardzo lubię na ramiączkach, taki zwykły z przeważającą częścią lycry. mam go już od dawna, a cały czas świetnie leży i wygląda. w grishko podoba mi się, że na linii bioder są głęboko wycięte, przez to nogi wydają się dłuższe :) tylko przy grishko trzeba uważać z numeracją, bo jest trochę pokręcona (mając xs i s muszę kupować rozmiar 40)
 
     
Suwak 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 30
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:06 pm   

ja mam body z atlantica ;) I polecam, cwiczę już w nich długo a nie straciły ani koloru ani się nie zmechaciły
Za to ja preferuje body bawełniane, to taki oddychający materiał
Te body z allegro już doszły, polecam, tanio a body bardzo dobrej jakości ;)
 
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 9:41 am   

ja ostatnio nie mogę się napatrzyć na kostiumy mirelli. są przepiękne, tylko czemu takie drogie w Polsce? jak patrzę po zagranicznych stronach, po przeliczeniu wcale nie jest tak źle. pozostało mi chyba odkładać pieniązki ;)

tutaj link do strony producenta: http://www.mirella-dance.com/
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 2:05 pm   

Lailana, znalazłaś kostium Shepy. Hehe, to firma moich znajomych, wyprosiłam u nich , żeby zaczęli robić kostiumy gimnastyczne, bo mieli tylko pływackie. Dostałam od nich dwa w prezencie, bardzo je lubię - wygodne, przewiewne i trwałe. Nie mechaci się. I kolor nie spiera się mimo wielokrotnego prania.
Ja tam polecam :)
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 3:19 pm   

no proszę jaki świat jest mały...jeśli chodzi o sam kostium....Wizualnie właśnie na taki wygląda dlatego sie o niego pytałam, żałuje tylko że jest na krótki i 3/4 rękaw...wole na ramiączkach
 
 
     
madziadziama5 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 27
Posty: 67
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 8:18 pm   

A co myślicie o body z "Aida"?
Ja je mam i jest naprawde fajne :))
 
     
zuzanna wasiak 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczen szkoly baletow
Wiek: 24
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 7:30 pm   

jestm z lodzi w mojej szkole szyja body albo morzna je kupic w grishko (elite)za20-39 zl
 
     
Cecylia 
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 29
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 10:21 am   

ja się chcę pochwalić, że zakupiłam w zeszłym tygodniu śliczne, w idealnym stanie, piekne body w używanej odzieży :D Kosztowało nieco ponad złotóweczke <!!!!!!!> duży dekolt, wysoko wycięte na biodrach <wydłuża nogi> i na mnie pasuje idealnie, jestem zachwycona takimi zakupami. Ogólnie polecam lumpeksy, często widzę tam genialne body/kostiumy, trzeba poszperać, a kosztują dosłownie grosze
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 11:09 am   

Faktycznie, też znam ten patent i również go polecam.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
White_Odetta 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 11
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 1:46 pm   

Ja dziś kupiłam body w Gattcie. Jets na ramiączkach, bawełniane. Miły materiał i tak dalej, ale wkurza mnie to, że ma zapięcie w kroku, że tak się wyraże. Jakoś mnie to irytuje. Następnym razem pokuszę się o inną firmę.

P.S. Czy nosicie do body stanik? Albo top sportowy? Bo tak bez niczego pod spodem to chyba raczej nie będę latać...
_________________
... Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu ...
 
     
przyjaciolka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik i in.
Posty: 156
Skąd: z serca
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 2:51 pm   

Szukam body, które byłoby wykonane z bawełny (czarne) i miało odkryte plecy.
Dotychczas znajdowałam zawsze z lycry, a to mnie nie interesuje.

Czy któraś z Was może mi polecić firmę lub sklep?

Pozdrawiam :)
_________________
*Miej zawsze w sercu Nadzieję*
*Cierpienie szlifuje serce jak diament*
*Radę,którą dajesz innym,zastosuj najpierw u siebie*
*I LOVE DANCE*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 15