www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję chętnych osób do wypełnienia ankiety-praca mgr
Autor Wiadomość
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 40
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 10:56 am   Poszukuję chętnych osób do wypełnienia ankiety-praca mgr

Poszukuję osób które zgodzą się wziąść udział w ankiecie w ramach badania do pracy magisterskiej.

oczywiście anonimowo :lol:

Oto link do ankiety:

[URL=http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/5845/ ]ankieta[/URL]

Z góry dziękuję :D
Ostatnio zmieniony przez lailana Sob Lut 26, 2011 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 11:39 am   

Mało związane z tańcem, powinnaś może zaznaczyć czego dotyczy ta ankieta. Niektórych w ogóle może nie dotyczyć, albo nie interesować.

(wziąć)
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 40
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 2:25 pm   

inaenka napisał/a:
Mało związane z tańcem, powinnaś może zaznaczyć czego dotyczy ta ankieta. Niektórych w ogóle może nie dotyczyć, albo nie interesować.

(wziąć)


dlatego umieściłam ten temat w Pogadalnii:) ja nikogo nie zmuszam do ankiety, ale jeśli ktoś ma ochotę to mnie osobiście sprawi radość :D
 
 
     
Lienka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 182
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 7:53 pm   

przejrzałam ankietę i wypełnię, tylko kilka pytań jest dla mnie nie jasnych i nie wiem jak mam na nie odpowiedzieć ;)

Ankieta jest przeznaczona dla młodzieży czy dorosłych? Część pytań jest tak sformułowana, że mam pewne wątpliwości czy nie jestem już za stara, żeby ją wypełniać ;)
Jedno pytanie jest dla mnie bardzo nie jasne: Czy kiedykolwiek spotkałeś czasopismo, w którym był omawiany temat współżycia? Chodzi o czasopisma młodzieżowe o których mowa w poprzednich pytaniach czy o czasopisma w ogóle?
I czy jeśli czytam jedno czasopismo młodzieżowe, bo piszę o nim pracę licencjacką też mam zaznaczyć, bo nie o takie czytanie chyba chodzi?
_________________
Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z tobą zrobić - św. Augustyn
 
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 40
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 9:22 pm   

ankietka jest dla wszystkich a jeśli chodzi o czasopisma to wszelkie wszelakie jakiekolwiek i o jakiejkolwiek tematyce czytałaś :) ogólnie czyli:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12