www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBY do adm. o usunięcie/przenies postu, łaczenie tematow
Autor Wiadomość
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 5:25 pm   PROŚBY do adm. o usunięcie/przenies postu, łaczenie tematow

W związku z tym, ze postow na naszym forum jest dziennie b duzo, a czasem sa dni, ze moderatorzy/adm i inni nie maja czasu/mozliwosci wczytac sie w kazdy temat, a nadto w zwiazku z tym, ze wiecznie pojawia sie ktos nowy, kto powiela tematy albo pisze post zupelnie w zlym temacie albo ze ktos offtopuje (jak ja np) to zakladam temat, w ktorym jesli ktos, kto akurat jest na forum widzi taki/e pos/y to bedzie alarmowal tu i wtedy ta informacja szybko i sprawnie dotrze do moderatora, tego ktory sie najszybciej pojawi.
(PW sa o tyle zle, ze pisze sie do 1-2 osob, a one akurat sie nie pojawiaja tylko ktos inny, a to bedzie sposob na dotarcie do tego moderatora, ktory bedzie najszybciej)
Ostatnio zmieniony przez Sagittaire Wto Lis 16, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 5:28 pm   

1. post Marta10027 z dzis godz 14:55 w temacie sezon 2010-2011 w PBN
+ moj jako odpowiedz;
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:07 pm   

jeśli Twój post jest ostatni w temacie i nikt na niego nie odpowiedział to sama możesz go usunąć (jak w wypadku tematu sezon 2010-2011 w PBN), w prawym górnym rogu tam gdzie "edytuj" jest krzyżyk
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:16 pm   

jej ale napisalam przeciez, ze nie chodzi o to, zeby usunac (bardzo sie ciesze, ze ktos napisal w temacie baletu innego niz lodkzi, warszawski i poznanski) ale o to, zeby utworzyc nowy temat " sezon 2010-2011 w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Bydgoszczy". Sądze, ze jest sporo osob z Krakowa, ktore b chetnie pociagna ten watek a i ja sama jestem ciekawa jak tamtejszy balet sie rozwija
Malo jest pisane w tych 4 wiec sadze, ze moznaby je bylo wlozyc wszystkie do jednego worka???
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 6:19 pm   

ale temat który założyłaś odnosi się także do usuwania postów więc tylko chciałam nadmienić ze własnoręcznie także mamy takie możliwości.
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12