www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joanna
Nie Paź 03, 2010 7:48 pm
teatr muzyczny opera itd
Autor Wiadomość
psiloveyou 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 7
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 5:52 pm   teatr muzyczny opera itd

mam pytanie czy do teatru lub opery przyjmą osoby tylko po szkole baletowej? Jakie style się tam najbardziej preferuje (teatr muzyczny) . Czy trzeba byc na bardzo wysokim poziomie żeby przyjęli? Na jakiej toi jest zasadzie? Moglby ktos opisac?
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 6:04 pm   

Słoneczko, Kasia G dzis o tym juz pisala ale nie wiem gdzie. Jak przejrzysz dobrze posty z ostatnich 3 dni, to znajdziesz. Pisane bylo cos chyba o gdansku, ze tam jesli np ktos jest super ze wspolczesnegho, to wymogu SB nie ma. ja sie nie spotkalam, zeby kogos nie po SB przyjeli do teatru ale ja malo wiem...
znajomosc innych technik jest pozadana ale raczej chyba podstawy w postaci SB musza byc, no ale mozliwe ze sie myle
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 8:09 pm   

http://www.balet.pl/forum...p=140374#140374

Kasia G napisał/a:
istotne będzie w przyszłosci co będą uważały władze (dyrekcja) danego zespołu do którego ewentualnie tancerz bez dyplomu będzie startował. Jak wiemy w Operze Bałtyckiej jak najbardziej drzwi dla osób bez dyplomu OSB sa otwarte, trzeba się raczej wykazać umiejętnościami i chęcią pracy nad współczesnym repertuarem. Tak samo w innych teatrach tańca. W zespołach baletowych przy operach raczej wymaga się dyplomu, ale podejscie tez się zmienia z róznych powodów - tego, jakich tancerzy mamy na "rynku", jacy wychodzą z OSB a jacy chca pracowac w baletach, np. bes OSB ale z dyplomem tanecznych studiów zagranicznych itd. No i dyplom ZASP - osobna kategoria. Generalnie jednak liczą się umiejętnosci sprawdzane na audycjach - dyrekcja rogłasza audycję, robi lekcję dla zaproszonych plus jakies warsztaty lub indyywidualny pokaz i wybiera na podstawie tego co widzi
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
bangde92
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 9:22 am   

technik jest pozadana ale raczej chyba podstawy w postaci SB musza byc, no ale mozliwe ze sie myle
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13