www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z doborem stroju - gdzie nabyć duży rozmiar?
Autor Wiadomość
Cynamon
Nowicjusz


Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 6:57 pm   Problem z doborem stroju - gdzie nabyć duży rozmiar?

Cześć, tancerze!
Krótkim wstępem - mam osiemnaście lat i naprawdę niewiele wspólnego z baletem. Co prawda darzę podziwem tę dziedzinę sztuki, ale nigdy nie wiązałam z nią moich życiowych planów. Z laickim spokojem nie odróżniam point od zwykłych baletek, a tym bardziej nie wiem, gdzie mogłabym znaleźć pasujący trykot.
Ponieważ właśnie "trykot baletowy lub ściśle przylegający do ciała kostium gimnastyczny" jest mi konieczny do zdawania egzaminów na aktorstwo dramatyczne. Strasznie kiepska sprawa dla człowieka, który może i potrzebowałby charakteryzacji do grania Quasimodo, ale jak na standardy mody - jest absolutnie niewymiarowy.
Gdzie można dostać babski ciuch z zakresu wymienionego powyżej, a wymiarami w biuście odpowiadający 110 cm (pod biustem 75 cm)? Czy takie istnieją? (Mam nadzieję, ze tak!)

Z góry dzięki za odpowiedź i pochylenie się nad mym nieszczęsnym losem. ;)
 
     
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 3:56 pm   

A chcesz kupić od razu, czy możesz poczekać?? Bo jeśli możesz poczekać ok tydzień to zamów na w&t dancewear- szyją na wymiar w przysztępnych cenach, zapłacisz ok zł, podczas gdy za analogiczny kostium sanshy czy grishko zapłacisz ok 120 i nie wiadomo czy będziesz miała gdzie -za przeproszeniem- upchnąć cycki- mam ten sam problem :)
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:17 pm   

Myślę że Migotka dobrze radzi. Lepiej jest zamówić kostium na wymiar. Wszystkie Sanshe, Grishko itp projektowane i szyte są na płaściutkie i szczuplutkie baletnice więc kobiece ksztalty czasami trudno bywa tam zmieścić. Znam problem z autopsji :wink:
 
     
Cynamon
Nowicjusz


Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:19 pm   

Wielkie dzieki za odzew, dziewczyny. :)
Poczekać mogę ponad miesiąc, bo egzaminy zaczynają się pod koniec czerwca. Mam jeszcze tylko kilka pytań:
Ile w przybliżeniu (albo i dokładnie) taka fatałaszkowa przyjemność kosztuje?
Czy mogę dostać link do tego w&t? Rozglądałam się na dziale "sklepy", ale jakoś nie mogłam odszukać właściwego tematu, o ile taki istnieje.
No i jak to jest z szyciem na miarę w sklepach internetowych? Same wiecie - człowiek potrzebuje przymiarki i poprawek... Przyznam, że mam wątpliwości, czy to co zamówię, będzie tym, czego się spodziewam. Macie jakieś doświadczenia w szyciu strojów na miarę i możecie mi podać garść rad?
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:55 pm   

Co do W&T - poszukaj może przez wyszukiwarkę forum, adres do sklepu był już podawany. Stroje mają dobre i niedrogie, tylko trochę się czeka (czasem długo).
Co do wymiarów - wszystkie niezbędne podajesz, i to w zasadzie wystarczy...

Osobiście proponowałabym Ci raczej np. bawełniane legginsy, i przylegająca bluzka - znajdziesz w każdym sklepie, i w razie czego możesz wykorzystać w innych sytuacjach.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 3:01 pm   

http://www.dancewearwt.sklepy24h.pl/
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=4802 << tu W&T
:)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12