www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
balety w Cinema City
Autor Wiadomość
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:15 pm   

i jak były jeszcze?

ciekawa jestem bardzo jak sie odbiera balet w kinie.

No ale nic: zobacze we wrzesniu :) , mam nadzieje
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 3:07 pm   O wyższości wróbla w garści nad kanarkiem na dachu ;)

A więc !
Onegdaj (c.a. z pół roku temu - nie ma to jak relacja na gorąco...)
Poszedłem byłem na balet do kina :)
Tak Tak - taka to desperacja w Krakowie pięknym stołecznym i w ogóle mega ekstra mieście panuje, że z braku laku to i na balet do kina chodzić trzeba !
Żeby było lepiej to powiem, że był to balet w 3d zrealizowany.
Klasyka nad klasykami czyli Giselle.
W wykonaniu znamienitym - Teatru Mariańskiego.
Gwiazdy samy.
I co ??
I ekchm - że tak kolokwialnie powiem - kicha !!!
Nie wiem, czy to kwestia realizacji, czy tego, że stosunkowo statycznie prowadzona kamera. Ale główne wrażenie to ból głowy /chodząc na inne filmy 3d jakoś nie miałem tego wrażenia/
Ogólne wrażenie to NIEPOTRZEBNE 3D !
Zarówno ja - jak i wszyscy z którymi bylem stwierdzili, że lepszy odbiór byłby w starym dobrym 2D.
Zły odbiór trzeciego wymiaru przyćmił nawet - niestety - odbiór samego spektaklu. A ten był znakomity.
Szkoda tylko, że nie do końca można było się tym cieszyć :(
Dlatego stwierdzam, że obecnie nawet w tak ubogim w wydarzenia baletowe Krakowie milion razy lepiej iść na żywe przedstawienie - nawet nieco gorszego zespołu niż na mega hiper 3d w kinie ...

Torin
p.s.
cały mój powyższy wywód w cale nie przekreśla tego iż jak ino pojawi się następny balet w 3D 2D bezD - to i tak się przejdę ;)
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 2:26 pm   

Nie wiem czy wpadam z moimi rewelacjami w odpowiedni dzial, ale nie bede przeciez zakladac nowego tematu..
Gliwicki kinoteatr Amok w ramach projektu "live in HD" proponuje widom transmisje na zywo ze spektakli wystawianych w rosyjskim Teatrze Wielkim ;) na pierwszy ogien idzie "Spiaca Krolewna" i to juz za dwa dni. ceny biletow normalnych to 50 zl, ulgowe 45-ulgi obowiazuja przy waznych legitymacjach szkolnych,studenkich(do 26 lat) oraz dla emerytow i bodajze rencistow.. oprocz tego mozna wykupic balet na wszystkie 5 baletow<tyle bedzie transmisji w sezone 2011/2012> i wtedy bilet caly 45 a ulgowy 40. niestety nie moge sie wybrac na Spiaca Krolewne, ale w grudniu bedzie pokazywany "dziadek do orzechow' na ktorego sie wybieram :) co moze bardziej podgrzac bozonarodzeniowa atmosfere niz wybranie sie na taki swiateczny spektakl w wykonaniu zespolu Bolszoja? :smile: wykaz pzoostalych baletow zamieszczam w linku
http://www.teatr.gliwice....n_20112012.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13