www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Kochaj i tańcz"
Autor Wiadomość
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 8:15 pm   "Kochaj i tańcz"

Był może ktoś na tym filmie? Jakie są wasze odczucia? Jestem ciekawa opinii, bo zastanawiam się czy to ja jakaś dziwna jestem, że średnio mi się podobało, czy może inni też zachwyceni nie są... Co do samego tańca, to nie mogę nic zarzucić, ale fabuła :? Zastanawiam się, czy już wszystkie polskie filmy będą opowiadały o tym samym...?
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Agnes 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Wiek: 33
Posty: 134
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 9:49 pm   

A mi się akurat bardzo podobało :)
_________________
"To co się w największym wysiłku tworzy, winno wyglądać tak, jakby powstało szybko, prawie bez wysiłku, z zupełną łatwością, na przekór prawdzie." Michał Anioł //Nena:*
 
 
     
JustDance. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Tancerka, uczeń.
Posty: 120
Skąd: Z innego świata...
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 6:00 am   

Ja opiero zamierzam iść, jakoś nie mogę się zebrać. Warto?
_________________
Każdy taniec jest dla mnie prezentem od losu. ~
Gość, dla Ciebie też! Pozdrowienia, Gość.


20:11, 12.04.2009
100 postów. : )
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 8:35 am   

Hmmm, powiem tak: jak na to co czytalam przed premierą (bardzo krytyczne) to film nie jest taki zły (co nie znaczy ze jest bardzo dobry). Początek jest rzeczywiście zniechęcający, Katarzyna Figura gra matkę Izy Miko po prostu fatalnie. Kilka drętwych dialogów skutecznie odstrasza, ale potem jest już zdecydowanie lepiej. Najlepsze są momenty poświęcone tańcowi i komiczne, w ktorych bohaterowie nie mową za dużo ;) Taniec pokazany ładnie, dynamicznie, w stylu teledysku, ale mnie to nie przeszkadza. Natomiast najsłabsze są sceny dramatyczne, gdy mówi sie o uczuciach - dialogi beznadziejne, ani reżyser, ani aktorzy nie adza sobie z tym tematem. Kilka scen dla mnie było doś przekonujących a dla innych niekonicznie, moze po prostu lepiej potrafiłam zrozumieć bohaterów (bohaterkę)? Generalnie jednak fakt, ze z Izy Miko zrobiono okropną gapę i "sierotke", która nie potrafi wziąć spraw z swoje rece, jedyna decyzja, jaką sama podjęła w tym filmie, to był zakup modnych ciuchów, żeby tancerki przestały sę z niej podśmiewać
Ale obejrzeć można - nieskomplikowana rozrywka
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
JustDance. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Tancerka, uczeń.
Posty: 120
Skąd: Z innego świata...
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 7:57 pm   

Kasiu G, skoro tak mówisz, pójdę z czystej ciekawości żeby sama się przekonać.
_________________
Każdy taniec jest dla mnie prezentem od losu. ~
Gość, dla Ciebie też! Pozdrowienia, Gość.


20:11, 12.04.2009
100 postów. : )
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 8:28 pm   

To, że taniec został pokazany w stylu teledysku było jak dla mnie zrozumiałe. Trudo wymagać, żeby pokazane były perfekcyjne nagrania z baletów- nikt by na to nie poszedłl (na dobra, prawie nikt). Podobało mi się dobranie muzyki- bardzo podobało mi się tango, a momentani przeplatało się takie ładne coś na pianinie. Muzyka podobała mi się bardzo. Ale tylko muzyka. Bo jak już napisałam, głupia, albo nie tyle, co głupia, ale po prostu skopiowana była fabuła, a aktorzy- jak napisała Kasia G.- nie radzili sobie ze swoimi rolami.
Iść warto, chociażby dla oderwania od rzeczywistości. Bo jak to w filmach wszystko kończy się sielanką. Najgorszy jest moment, kiedy wychodzisz z kina na szaro-burą ulicę i troski powracają.
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
fijoletowa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
kompletna amatorka;)
Wiek: 33
Posty: 196
Skąd: Gliwice/ Kraków
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 6:50 pm   

idąc na ten film wiedziałam, że jeśli chodzi o fabułę będzie klapa. zgodnie z oczekiwaniami- w najbardziej dramatycznych i wzruszających momentach nie mogłam wytrzymać ze śmiechu. liczyłam na dobry taniec- ale niestety, wszystko było zmontowane tak, że jak dla mnie ciężko było oglądać. kilka fajnych momentów i nic po za tym.
ale da się oglądać i mieć z tego przyjemność.
 
 
     
JustDance. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Tancerka, uczeń.
Posty: 120
Skąd: Z innego świata...
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 6:54 pm   

A zapowiedzi wyglądają całkiem całkiem moim zdaniem. : ) Ale to nie wszystko...
_________________
Każdy taniec jest dla mnie prezentem od losu. ~
Gość, dla Ciebie też! Pozdrowienia, Gość.


20:11, 12.04.2009
100 postów. : )
 
     
Giselle12 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 216
Skąd: z krainy tańca...
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 1:44 pm   

Właśnie zapowiedź wygląda fajnie
Jednym moim koleżankom się niepodoba a inne są zachwycone
A dużo w tym tańcu jest baletu?
_________________
kocham balet
a ty?
 
     
Agnes 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Wiek: 33
Posty: 134
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 2:35 pm   

Baletu nie ma w ogóle :)
_________________
"To co się w największym wysiłku tworzy, winno wyglądać tak, jakby powstało szybko, prawie bez wysiłku, z zupełną łatwością, na przekór prawdzie." Michał Anioł //Nena:*
 
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:53 pm   

Nutę t. klasycznego można wyczuć w scenie, gdzie ten chłopak i Hania tańczą razem, zdaje się na dachu. Wtedy Hania staje w pozycjach, gdzie można zauważyć, że coś wspólnego z baletem miała. Ale baletu jako tako nie ma.

Od 40 sekundy widać fragment tej sceny: http://www.youtube.com/watch?v=f9ddd0BgB2o
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 4:14 pm   

Ja się na ten film nie wybieram, bo zniechęciły mnie po pierwsze te zajawki, które widziałam w telewizji, a po drugie idiotyczna fabuła jak z telenoweli brazylijskiej. :twisted:
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
     
MissAloha 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
przyszła uczennica
Wiek: 27
Posty: 40
Skąd: bytom -,-
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 4:18 pm   

Byłam, ale ma 12/13 lat, więc praktycznie każdy film o tańcu mi sie podoba. Głównie lubie ten film ze względu na Izę Miko, któa kojarzy mi się z świetną grą w 'W rytmie hip-hopu 2'. Film całkiem nie zły, fajnie piosenki. Mogłoby być więcje klasyki, to kochałąbym ten film (Kochaj i Tańcz w końcu). Według moich rodzivcwó film przereklamowany. Może ciutkę.
_________________
` Carpe Diem
`Would you tell me how could it be any better than this
Cause you're all I want

`Susanna, Nati, Syjka, JustDance <3
 
     
tomodati 
Nowicjusz

Wiek: 47
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 3:48 pm   

Bylem.
Sucha relacja:
Warto pojsc na film chocby po to, zeby zobaczyc jak beznadziejne, nudne i bez sensu robia Polacy, dokladnie.
Tutaj mamy do czynienia z pewnym rozdwojeniem jazni... amerykanska dynamika pewnosc siebie i polscy aktorzy, ale za cholere nie podobni do nich samych z tych wszystkich innych napompowanych polskich filmikow. To jest niesamowite.
Taniec: ogolnie efektowne uklady, nie wiem jak inne style ale tango argentynskie mnie zmrozilo.... akurat kiedys sam nauczalem tanga argentynskiego wiec jest to moj konik i to co pokazali to porazka. Zero uczucia, gracji... patykowatosc poraza:)
Ale za to tancerki... sa miodne dlatego wybaczylem im to tango:)

Adas
Ps. Ach zapomnialem! Gdyby, ktoras z Was chciala zatanczyc przed moim obiektywem to zapraszam, zarowno ubrane jak i rozebrane w akcie;)
Chetne zapraszam na priv:)
 
     
SYJKA 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 6:53 pm   

Wczoraj wraz z kuzynką wybrałam się na ten film....Hmm...jakiś taki nijaki. Może nie aż taki beznadziejny, ale żadna rewelacja. Może byc.
Cóż...Chyba najgorsze to to, że wydaje mi się, że Wojtek zrobiony był na Taylera ze Step up, a Sylwia na Andy ze Step up 2. Ubranie, fryzura... :? I jakoś w ogóle nie zrobił na mnie wrażenia ten cały konkurs tańca...
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
Paulo Coelho

Nena, MissAloha, JustDance dziękuję;) I buziak dla Was;*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13