www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II zlot forumowiczów
Autor Wiadomość
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:08 am   II zlot forumowiczów

Z Bajaderką na BAJADERĘ!

Serdecznie zapraszam na II warszawski, nieformalny zlot forumowiczów.

Spotykamy się 30 maja (sobota), w programie spektakl „Bajadery” Minkusa w choreografii Petipy w opracowaniu Natalii Makarowej.
Mogę zarezerwować bilety w przyzwoitej cenie 65 zł (ze zniżką szkolną 52 zł) na 2 tygodnie przed spektaklem czyli ok. 10 maja muszę mieć dokładnie deklaracje kto przyjeżdża i ile chce biletów. Ponadto postaram się zorganizować dla nas jeszcze jakaś atrakcję – być może spotkanie z którymś z artystów przed spektaklem.

Dajcie znać czy jesteście zainteresowani, kto chciałby przyjechać itd. Poprzednio deklarowało się mnóstwo osób, ostatecznie było nas ok. 11, w tym zaledwie 3 spoza Warszawy. Proszę więc o przemyślenie swoich deklaracji i zgłaszanie rzeczywistych chęci przyjazdu. Możemy ew. postarać się pomóc Wam w załatwieniu noclegu w Warszawie, bo spektakl konczy sie – uwaga – o godz. 21.50

Czekam na Wasze uwagi i pomysły... oraz deklaracje :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
..::Caroline::. 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 80
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:25 am   

Suuuper,
Ja się deklaruję na 100% i tak się właśnie na tą bajaderę wybierałam z racji świętowania zakończenia matury. Także spodziewajcie się tam mnie ;)

A jeśli chodzi o atrakcję... Ja proponuję : "Z Maksem na MAKSA"!!!
(przepraszam, ale przecież wiecie, że musiałam to napisać;)
_________________
'Elle danse, pour partir, pour devenir invisible...'
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 12:07 pm   

Jaaaa jestem również na 100% i mam nadzieję że wraz z konkretna częścią frakcji Krakowskiej :D

Torin
p.s.
no i w związku z tytułem zlotu zobowiązuje się do poczynienia koniecznych kroków coby rzeczona Bajaderka się zmaterializowała we Warszawie :)
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 1:25 pm   

Poprawka - bilety mogą być po 65 zł (ze zniżką szkolną 52 zł) - innych tańszych z przyzwoitą widzialnością, już nie ma :(
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 2:09 pm   

Ja również jestem na 100% zdecydowana i prosiłabym nie jeden, a 3 (słownie: trzy) bilety :)
A noclegu nie potrzebuję, ponieważ akurat się tak złożyło, że rodzina mojego taty mieszka w Warszawie, więc to dobry pretekst, żeby ich w końcu odwiedzić :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 3:13 pm   

super, to mi się podoba :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 7:33 pm   

ja także będę :) tylko nie wiem ile osób chce się wybrać ze mną, poinformuję Cię Kasiu później :)

ale się cieszę już ^^
_________________
...cos I'm thirsty for your love...dancing underneath the skies of lust...
 
     
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 3:06 pm   

To bardzo fajnie, że będzie to organizowane. Ja jestem szczerze zainteresowana i mam podobną sytuację do Columbiny, bo też mam rodzinę w Wawie. Nie wiem czy mi się uda wszystko zorganizować ale od razu mówię, że z chęcią bym się wybrała ;)
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
     
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:32 am   

temat jakoś przycichł :)

jeśli można to poprosiłabym o trzy bilety. noclegu też nie potrzebuję akurat :)

mam nadzieję, że się spotkamy. wszyscy mają mnie dość, bo tylko o tym rozmawiam :D
_________________
...cos I'm thirsty for your love...dancing underneath the skies of lust...
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:54 pm   

jak to "ucichł"? czekam na zgłoszenia zainteresowanych - na razie ma to co widać w temacie. Proszę o potwierdzenie na PW swojego zainteresowania i ilości potrzebnych biletów - za dwa tygodnie musze je wykupić lub zwolnić. Bede tez prosiła o przesłanie pieniędzy na konto - podam je na PW chyba ze ktos prosi o 1 bilet i odda mi na słowo honoru podczas spektaklu - wówczas moge ostatecznie załozyć pieniądze

CZY KTOŚ JESZCZE JEST CHĘTNY????
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 9:06 am   

Hello - czyżby wiecje miłośników baletu nie chcialo się zintegrowac i zobaczyć jedyne w swoim rodzaju i jedyne takie w Polsce widowisko baletowe - Bajaderę Minkusa???? Baletomani z Warszawy tez mogą się zgłaszać i skorzystać z naszej rezerwacji biletów lub korzystając z własnych rezerwacji (biletów) spotkąć sie z nami na miejscu w teatrze!!!

zobaczce zdjęcia ze spektaklu: http://www.teatrwielki.pl...h&full=1&id=335
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 1:06 pm   

Ja niczym ten muł czy tez osioł zdania nie zmieniam i przybęde !
A to w celu oglądnięcia Bajadery, a to w celu prowadzenia jakieś nadobnej konwersacji (znaczy niech mądrzejsi mówią ja ino minę mądra w telewizorze podglądniętą będę stosował) w przemiłym towarzystwie :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 4:41 pm   

A wiadomo jaki będzie wtedy skład? Bo szczerze mówiąc, może mnie to zachęcić ;)
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 6:32 pm   

I ja tam będę :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:25 pm   

wybaczcie pytanie, ale jak bardzo elegancko trzeba się ubrać :oops: ? panie długie suknie panowie frak :D ?
_________________
...cos I'm thirsty for your love...dancing underneath the skies of lust...
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:28 pm   

Tak jak do Teatru po prostu.
Czarny, granat... ciemne spodnie białka bluzka.
No jak mam Ci tłumaczyć :razz:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:39 pm   

rzadko chadzam, a nie chciałabym 'wyskoczyć' w czymś za bardzo eleganckim ;) bo oczywiście dresy, dżinsy to wiem, że odpadają :D
_________________
...cos I'm thirsty for your love...dancing underneath the skies of lust...
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 7:49 am   

ubierz się tak, zeby się czuć swobodnie ale i elegancko, zwlaszcza jesli nieczęsto chodzisz do teatru, no a poza tym to "zlot" ;) A serio to w zalezności od upodobań i pogody mogą być ciemne spodnie lub spódnica i jakaś elegantsza "góra" czyli bluzka koszulowa, może być z połyskiem, moze być dopasowana d dolu lub kontrastowa, w każym razie coś nie codziennego (raczej nie T-shirt z bawełny). Fajnie żebyś oczuła się elegancka i inna niz na codzień. Odpadają trampki, adidasy, leginsy, zbyt krótkie spódniczki, dżins itd. No oczywiście jesli lubisz moze być jakaś sukienka, niekoniecznie bardzo letnia, choć w zaleznosci od pogody - uwazam ze 30 maja można już przyjśc do opery w letniej sukience (byle z tych elegantszych) a nawet z gołymi nogam jesli usprawiedliwiaja je np. gustowne i modne buciki odkrywające palce ;)))
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 7:24 pm   

dziękuję. jeszcze mam pytanie :) czy przed teatrem lub blisko jest parking?
_________________
...cos I'm thirsty for your love...dancing underneath the skies of lust...
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 7:57 am   

przed teatrem na Pl. Teatralnym jest duży parkin ale z tego co widzę w sobotę będzie dostępna tylko jego połowa bo na pozostałej części szykuje się jakaś plenerowa impreza. Jednak myślę ze ok. godz. 18 kiedy się umówiliśmy czyli na godzinę przed spektaklem uda się w okolicy teatru zaparkować. Jesli nie znajdzie się miejsca na placu proszę szukać na ul. Wierzbowej, lub Niecałej ostaecznie pod biurowcem Metropolitan za teatrem (na pl. Piłsudskiego) jest płatny parking podziemny - o tej porze zupełnie pusty (ale drogi )
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 9:47 am   

Zlot w wersji mini odbył sie w sobotę 30 maja w Warszawie. Frakcja warszawska ostatecznie miała okazję gościć dusię i Columbinę wraz z osobami towarzyszącymi. Z naszej strony obecni byli: organizatorka Kasia G, Kasia W, M. Florina i Milton. Oprócz )na zyczenie) opowieści o Teatrze Wielkim i jego zespole baletowym był poczestunek w postaci rolady wiśniowej. Forumowicze podziwiali spektakl Bajadery w wykonaniu tancerzy o których często rozmawiamy na forum. Jako tytułowa bajadera Nikija wystąpiła Izabela Milewska, jak jej ukochany Solor - Maksim Wojtiul, jako Wielki Bramin zaprezentował się Siergiej Basałajew, a jako złoty bożek - Jacek Tyski. W roli Gamzatti zadebiutowała Magdalena Ciechowicz.
M. pełna poswięcenia rejestrowała wszystko swym aparatem, więc mam nadzieję na foto-relację ze spotkania :)
Niech załują ci, co nie mogli być, ew. chcieli ale im się nie udało.

PS. Na pocieszenie: w przyszłym sezonie Bajadera pozostaje w repertuarze, szykują sie też inne wydarzenia baletow więc kolejne zloty jak najbardziej są mozliwe
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
M. 
Koryfej


Wiek: 39
Posty: 737
Skąd: znad morza :)
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 1:52 pm   

Tak, tak, wszystko potwierdzam i niniejszym dopisuje kilka słów od siebie.

Po pierwsze trzeba oczywiście umieścić na forum podziękowania dla Kasi, raz za organizacje zlotu - to wiadomo, dwa - również wiadomo, że "przez żałądek do serca", roladka była pyszna ;) a i moje serce już dawno tym sposobem sprzedane ;) , trzy - to już najważniejsze, za odpowiedni telefon w odpowiednim czasie, dzięki któremu i ja nie odwołałam swojej obecności na zlocie, a przedstawienie i sam zlot wyjątkowe - jakby nie patrzeć trzeba traktować jak święto.

Ileż ja się naczekałam by móc zobaczyć tą Bajederę! I muszę wszystkim ciekawym, wszem i wobec oświadczyć, że na to przedstawienie warto do Wwy przyjeżdzać :) Ot uzasadnię jak zwykle nie merytoryczne - jest po prostu piękne :) . Po raz kolejny znalazł potwierdzenie fakt, że Izę w duecie z Maksem można oglądać godzinami. Akurat z tego przedstawienia zostanie zapisane w pamięci, że:
- nawet chaines po przekątnej może być niezwykłe jeśli wykonuje je Iza
- Siergiej nawet jeśli tylko stoi to tańczy ;)
- i wreszcie należy ogłosić oficjalnie, to co mam wrażenie, że z jednej strony tancerz już udowodniał na scenie przez cały sezon a z drugiej strony frakcja warszawska potwierdzi ;) - że Pawłowi Koncewojowi należą się nie tylko regularnie przesyłane czerwone róże, ale też powołanie pełnoprawnego fan klubu, który tymi kwiatami będzie go obsypywał i kibicował młodemu tancerzowi, co niniejszym czynie i z pełną odpowiedzialnością zobowiązuje się pełnić wszelkie obowiązki z byciem fanką związane ;)

Oczywiście bardzo się cieszę, że mogłam poznać Columbinkę i Dusię. Przedstawienie późno się kończy nie było więc czasu wymienić się wrażeniami - jestem ciekawa jak się Wam podobało dziewczyny?

A jeszcze fotki dokumentujące (w razie jeszcze kiedyś przyjdzie mi do głowy by próbować robić same nie pozowane, zwróćcie mi proszę uwagę ;) - za to świetnie na nich widać, że gdy Kasie są w pobliżu to nikt nie zginie, toć nie tyczy się przecież tylko jedzenia ;) ):


Podsumowując - II Zlot Forumowiczów należy uznać za zamknięty i udany. A że okraszony różnymi rocznicami to tylko potwierdza, że na pewno będą następne. Bo jak się raz odwiedzi to miejsce i pozna tych ludzi to już mogiła. M. raz przyjechała i została na stałe. Ci, którym się tym razem nie udało dojechać, wiem, że nie wytrzymają i wszystko nadrobią - niektórzy już w najbliższy piątek na kolejnej Bajaderze :) Czekamy więc na następne udane spektakle i miłe spotkania. Oby było jak najwięcej okazji!
_________________
"Kochamy wciąż za mało i stale za późno..."
J. Twardowski
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 9:21 pm   

Największym nieszczęśnikiem tego zlotu niniejszym samozwańczo ogłaszam siebie :(
A to z tego powodu iż mimo najszczerszych chęci nie dojechałem.
A jeszcze w czwartek umawiałem się z Columbinką, że jak jej nie wypali autko to może jechać ze mną a tu masz .....
Ale cóż ludzka gupota jest niezbadana i ja jestem na to najlepszym przykładem.
Niniejszym więc uprasza się wszystkich coby nie brać ze mnie przykładu (najlepiej w niczym...) bo się na tym może źle wyjść :(
Cóż planowanie gupku planowanie - to podstawa.
Czasami nie da się wszystkiego co niezbędne pozałatwiać i jeszcze przy okazji nie umrzeć .....

Torin - vel nie pocieszony :(
p.s.
na szczęście TW jeszcze nie zamykają ;)
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:35 am   

dzięki M. za miłe słowo - aż się zaczerwieniłam :oops: Zawsze się staram - jak mówi Maks W. Mam nadzieję, ze nie tylko Tobie spektakl sie podobał.

Torinie, wiem ze przeżywałes katusze zawracając z drogi na Bajaderę, ale będzie jeszcze nie jedna okazja abyś to nadrobił z nadwyżką!
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12