www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep FREDDY-IT
Autor Wiadomość
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:25 am   Sklep FREDDY-IT

http://www.freddy-it.pl/index.html

Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek na temat nowego sklepu ponieważ :
- ktoś moze się orientuje czy pointy Fredd (zamieszczone na stronce tego sklepu) są tym samym co pointy Freed of London ?

- Czy firma Freed to skrót od Fredd of London, czy to jakaś firma "córka" ?

Czytałam opis firmy na ich stronce ale nie natrafiłam na wyjaśnienie :roll:
 
     
Sephia 
Adept Baletu


Wiek: 35
Posty: 246
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 2:23 pm   

To nie są pointy freed of london spójrz choćby dokładnie na nazwę tam pisze Freddy przez dwa "d" a freed of london przez dwa "e" i nawet z wyglądu się różnią
_________________
http://search.caringconsumer.com/search.aspx

okruszek dla schroniska
http://www.theanimalrescu...Give/home.faces
 
     
Iluane 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 116
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:07 pm   

O matko jakie drogie! :shock:
_________________
The future it's here, it's bright, it's now.
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:15 pm   

Nigdy w życiu bym nie kupiła tak drogich rzeczy, w szczególności baletek za 130 zł! A point jakiejś firmy-objawienia za 350 zł i to bez przymierzania- nie ma takiej opcji.
Z drugiej strony zastanawiająca jest ta wysoka cena. Może to jakaś super technologia, np. niełamiące się pointy? :)
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:28 pm   

rooni, wierzysz w tę super-technologię przy tak nieprofesjonalnym nazewnictwie? :twisted: (te półpłenty mnie powaliły totalnie)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 10:04 am   

Sephia napisał/a:
To nie są pointy freed of london spójrz choćby dokładnie na nazwę tam pisze Freddy przez dwa "d" a freed of london przez dwa "e" i nawet z wyglądu się różnią


Ooo masz faktycznie nie zwróciłam uwagi na różnię w pisowni :oops:
a co do wyglądu to dla mnie te zdjęcia są tak nie wyraźnie że ja tam nic nie mogę dostrzec :roll:

Jeżeli zaś chodzi o sam sklep to:
- "płenty" i "półpłenty" są bezkonkurencyjne
- ...a ceny w sklepie.... drożej się już chyba nie da np. 280 zł za torbę nie mówiąc już o cenach tych "płent" i "półpłent" :wink:

Tak ze zwykłej ciekawości bo ceny mnie nie przekonują, ale chętnie poczytam opinię osób które miały do czynienia z produktami tej firmy i coś może mogą o nich powiedzieć
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 7:48 pm   

Joanno, wierzę i w wysokie ceny i w nieprofesjonalne słownictwo, gdyż mam je naocznie. Jednak znam ludzi, którzy po prostu mają gorsze dni (i to chyba nie tylko profesjonaliści tak mają :) ) i walnęli niezłego byka. Proponuję napisać do tej firmy i poprosić o zmianę tych tytułów, gdyż jest to nieprofesjonalny zapis i osoby, które znają się na tańcu nie biorą "na serio" tych produktów.

Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz- nie jest podany e-mail (w razie ewentualnych pytań).

Hm... Chyba już wiem, czemu są tak drogie te pointy, stroje i inne rzeczy. Ta firma zaopatrza włoską reprezentację olimpijską w gimnastyce artystycznej i sportowej. Bardzo wierzą chyba w swoje produkty, a (ponoć) za jakość się płaci.
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:06 am   

Freddy to wloska firma zajmujaca sie glownie szyciem odziezy. Sa to rzeczy do noszenia na codzien ale od pewnego czasu maja tez linie tzw rzeczy tancecznych. Mozna znalezc u nich paczki cwiczebne, spodnie ortalionowe (swoja droga bardzo dobre, wykonane z grubego materialu, ze sciagaczami, mocne i cieple - godne polecenia). Ogolnie ich linia tanceczna bardziej przypomina fitness i jest glownie dla ludzi ktorzy takie stroje nasza na codzien na ulicy (jest to bardzo popularne). Mozna znalezc u nich kilka ciekawych strojow ale po sprawdzeniu cen, nawet tych nizszych zostaje moze jedna rzecz. Mysle, ze najwieksze znaczenia ma tutaj metka, bo marka jest bardzo popularna.
Odradzam wszelkie baletki i puenty. Ich wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Nie wiem jak inne buty z serii tanecznej, wygladaja dosc dobrze i solidnie ale z drugiej strony jak juz pisalam ich wyglad przypomina bardziej buty do noszenia na codzien i wieszkosc osob wlasnie tak je nosi.

Jesli chodzi o firmy typowo taneczne to nadal w czolowce pozostaje Bloch, Sansha i Capezio.

Freed of London to zupelnie inna firma. W Londynie jest jeden jedyny sklep mieszczacy sie w Covent Garden. Puenty robione sa na zamowienie - maja tez gotowe modele ale raczej kazdy robiony jest indywidualnie specjalnie dla wybranego klienta. Mozna wybrac swoje dowolne opcje, nie wiem jak z kolorami. Firma bardzo popularna. W puentach Freed of London tancza tancerki English National Ballet i uczennice Royal Ballet School.
Nie wiem jakie sa ceny ale mysle ze wyzsze niz np w sanshy.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13