www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Balet dla dorosłych Kraków
Autor Wiadomość
Unda 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
romans w ukryciu
Posty: 7
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 12:23 am   

no wlasnie szkoda mi tracic znowu cenny czas ;)
piszac NCK masz na mysli nowohuckie centrum kultury? Ja szukam czegos blizej centrum, niestety bardzo napiety rozklad dnia nie pozwala mi na dojezdzanie na drugi koniec Krakowa..
dziekuje za porady :smile:
 
     
Lienka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 182
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 3:49 pm   

Unda, w zeszłym roku w NCK, chyba w lutym została otwarta nowa grupa początkująca, niestety nie wiem, czy w tym roku też tak będzie.
zajrzyj jeszcze tutaj:
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=6321 może coś znajdziesz :)
_________________
Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z tobą zrobić - św. Augustyn
 
 
     
jurecq 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
irlandzkim (luźny)
Posty: 241
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 5:12 pm   

Lady Gold Moth bedzie organizowac takie zajecia po przeciwniej niz nowa huta stronie miasta; jesli zbierze ludzi to je uruchomi (: wiecej szczegolow niech ona sama pisze, ja moge od siebie dodac, ze z doswiadczenia znam jej zajecia i szczerze polecam (:
 
     
Lady_Gold_Moth 
Adept Baletu


Wiek: 39
Posty: 107
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 5:38 pm   

Dziękuję :)
Owszem, właśnie kompletuję grupę; wpisywać się można już, mam nadzieję od grudnia, najpóźniej stycznia zacząć. Zajęcia będą w centrum Krakowa.
Program przewiduje klasykę na poziomie podstawowym, pisałam o tym stronę wcześniej, zapraszam :)
 
     
Unda 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
romans w ukryciu
Posty: 7
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 5:55 pm   

dziekuje Wam bardzo :)

Chyba poczekam na zupelny start takiej grupy dla poczatkujaych, bo z tego co tak tu czytam, to kazdy kto niby zaczyna tanczyc, jednak juz cos wpsolnego z tancem mial i ma przynajmniej podstawowa kondycje. Ja jestem coprawda mloda, ale kondycje mam zerowa, po powaznych kontuzjach jestem sztywna i "zastana". Taniec zawsze mnie fascynowal, ale wlasnie przez ciagle kontuzje i paradoksalnie szybkie tempo zycia nigdy nie moglam sie nigdzie zapisac. Az w koncu tesknota tak urosla, ze MUSZE :wink: Ide w przyszlym tygodniu tez pierwszy raz na zajecia z t. wspolczesnego oraz warsztaty z techniki t. wspol. Zdaje sobie sprawe, ze bede wrecz smiesznie wygladac, ale kiedys zaczac trzeba 8)
 
     
agta 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 7
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:44 pm   

http://www.novaszkolatanca.pl/balet_krakow
W Novej 3 grudnia ma ruszyć grupa początkująca, może to Cię zainteresuje. :)
_________________
:)
 
     
Unda 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
romans w ukryciu
Posty: 7
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:49 pm   

dziekuje za informacje :)
jedna forumowiczka ma zakladac grupe poczatkujaca dla doroslych niebawem, juz sie wstepnie zapisalam, bo zarowno dzien, rejon jak i cena zajec mi odpowiadaja.

edit: kontaktowalam sie z podana przez Ciebie szkola, ale w kwestii innych zajec, nie baletu. Jak dla mnie ta szkola ma duze minusy- np karnet na 4 wejscia jest wazny tylko cztery tygodnie, co za tym idzie jak nie da sie rady przyjsc na jedne zajecia, to mozna to wejscie "nadrobic" na innych zajeciach. Ale pojedyncze wejsciowki na inne zajecia mnie nie rajcuja :? jakby dwa razy sie nie przyszlo, to te zajecia juz sa calkiem stracone ( a przeciez zaplacone). Mozna tez sobie wykupywac wejscia tylko pojedyncze, ale placic za kazdym razem 30zl to tez jakies nieporozumienie. Na szczescie jest w czym wybierac i konkurencja nie spi 8)

edit 2:
no musze dac tej szkole jednak duzy plus za to, ze staraja sie jednak isc potencjalnemu klientowi na reke, wlasnie dostalam maila zwrotnego z nowa propozycja. Ale czy taka korzystna... to juz inna sprawa. w Kazdym razie milo z ich strony.
 
     
miss.reception.
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:27 pm   

Polecam, moim zadniem najlepsze zajęcia w KRK.


http://baletwkrakowie.pl/

cena:
zajęcia 2x tyg.
150zl/m-c
 
     
kfviatek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:32 pm   

właśnie od jakiegoś czasu planuję się wybrać....
to znaczy że można przyjść tak jednorazowo zobaczyć co i jak?
i mam pytanie jak liczne są grupy?
_________________
Angels... do they know the places where we go?
 
 
     
miss.reception.
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 9:20 am   

oczywiście, że można raz,
cena za poj zajęcia to 25 zl.
Grupy, szczegolnie rano są na razie bardzo małe: 4-5 osób, więc naprawdę warto.
 
     
kfviatek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 10:29 am   

a czy teraz w czasie ferii są normalnie zajęcia?
_________________
Angels... do they know the places where we go?
 
 
     
miss.reception.
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 10:52 pm   

tak
 
     
Lienka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 182
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 6:01 pm   

Czy na zajęciach u Pana Niedźwiedzia jest jakiś podział na grupy początkujące i zaawansowane, czy można wybrać sobie godzinę bez względu na umiejętności?
_________________
Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z tobą zrobić - św. Augustyn
 
 
     
agta 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 7
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 10:20 pm   

Czy słyszeliście o jakiś zajęciach dla początkujących w weekendy, najlepiej sobota rano?

Znalazłam tylko niedziele wieczór w Sempre, ale wolałabym zajęcia o wcześniejszej godzinie.
_________________
:)
 
     
kfviatek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 11:57 pm   

sobota rano o 9.oo u pana Niedźwiedzia na rynku.
nie iwem tylko czy takie początkujące..... (to zależy co dla kogo jest początkujące ;pp)
a tak serio to przyjdź. zobacz... moze akurat Ci spasuje....
_________________
Angels... do they know the places where we go?
 
 
     
asiator 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:00 pm   

Formują się 2 grupy dla początkujących w NCKu, dla dorosłych, jedna w czwartek o 17, druga w środę o 16. Przystępna cena, sympatyczna atmosfera. Polecam:)
 
     
Lady_Gold_Moth 
Adept Baletu


Wiek: 39
Posty: 107
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 1:02 pm   

Na Salwatorze, w poniedziałki o 11.00 odbywają się zajęcia tańca klasycznego dla młodzieży i dorosłych.

Grupa jest kilkuosobowa, zajęcia obejmują podstawy baletu, do tego rozciąganie, elementy relaksacji i improwizacji.

Zajęcia dla osób początkujących i średniozaawansowanych, niewielka ilosc osób w grupie, bardzo dobre warunki, dołączyć można w każdej chwili :)

Nie ma ograniczeń wiekowych :)

Zainteresowanych proszę o kontakt, można też się zgłaszać mailowo i telefonicznie: balet.taniec@gmail.com
880 152 284
 
     
Novice 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 72
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 12:14 pm   

Zauważyłam, że zajecia u p. Niedźwiedzia odbywają się w godzinach przedpołudniowych/ 'szkolnych'... co ze szkoła, tj. w moim przypadku z liceum?
 
     
g.k. 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
amator
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 6:13 pm   

raczej są to zajęcia dla studentów lub osób dorosłych którym z różnych względów pasują godziny przedpołudniowe, co do osób w twoim wieku to wchodzą w grę zajęcia popołudniowe i myślę że można je wszędzie znaleźć np. domy kultury, szkoły tańca, studia baletowe itp.
 
     
SummerBallet
Nowicjusz

Posty: 12
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 9:30 am   

W Gdyni będą ruszały międzynarodowe , profesjonalne warsztaty baletowe, (do 25 lat) Summer Ballet School 2013.
Nauczyciele między innymi: Sławomir Woźniak - USA Phoenix, Olivier Lucea - Monte Carlo, Maksim Wojtiul - Białoruś, Izabela Sokolowska - Polska. Więcej na stronie http://www.balletsummerschool.pl/pl/
Zapraszamy, odpowiemy na wszystkie pytania.
 
     
Zuzanna123 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 1:58 pm   

Witajcie,

nie wiecie jak na tę chwilę wygląda sytuacja z baletem dla dorosłych w Krakowie? Mam nadzieję, że uda mi się zapisać w tym roku i uczęszczać na zajęcia, a tutaj ostatnie wypowiedzi pojawiły się dwa lata temu, więc do tego czasu mogło się coś zmienić, jakieś szkoły mogą być już nieaktualne...
Na pewno NCK jeszcze organizuje, bo już do nich pisałam i to w sumie chyba najlepsza jak na razie oferta ze względu na cenę. Muszę się niestety cenowo pilnować, bo do tego dojdą mi jeszcze dojazdy do Krakowa...
Wiecie, czy coś jeszcze w miarę niedrogiego funkcjonuje do dziś? A może ktoś w tym roku też zamierza się zapisać?
Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
 
     
Merill 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 2:52 pm   

Tu masz w szkole tańca, na Salwatorze (ul. Emaus):

oferta

cennik
_________________
„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć” - Paulo Coelho
„Pytasz po co tańczę? To jakbyś pytał po co oddycham”

forum.mirriel.net
 
     
Zuzanna123 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 11:08 am   

Dziękuję bardzo :) z chęcią zapoznam się z ofertą. Chodzisz bądź chodziłaś tam może? :)
 
     
Merill 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 9:21 pm   

Chodzę, bardzo dobra szkoła, fajni instruktorzy, nie tylko klasyka jest ale np jazz, współczesny, hip-hop. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś konkretniej to pisz na pw :)
_________________
„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć” - Paulo Coelho
„Pytasz po co tańczę? To jakbyś pytał po co oddycham”

forum.mirriel.net
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 2:52 pm   

Łąkowa tez prowadzi zajęcia dla dorosłych więc zorientuj się co bardziej Ci odpowiada :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13