www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Balet dla dorosłych Kraków
Autor Wiadomość
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 11:16 am   Balet dla dorosłych Kraków

Od października zaczynam studia w Krakowie i jednocześnie chciałabym rozpocząć naukę tańca klasycznego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jestem trochę za stara, ale to od zawsze jest moje marzenie więc jeżeli ktoś orientuje się w tego typu warsztatach dla początkujących to będę ogromnie wdzięczna za informację. Pozdrawiam wszystkie Baletnice (:
 
     
Panna Żmija 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
pasjonatka
Posty: 2
Skąd: Kraina Muminków
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 2:02 pm   

http://www.balet.pl/forum...pic.php?t=2973,
http://www.balet.pl/forum...pic.php?t=5050,
http://www.balet.pl/forum...011&highlight=,
http://www.balet.pl/forum...pic.php?t=1642,
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=4867

Pozdrawiam, powodzenia:)
_________________
"Przeklęci niech będą ci, którzy nie tańczą i przeszkadzają tańczyć innym!"
Paulo Coelho
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 4:49 pm   

http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=1955
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 9:51 pm   

Na stronie Szkoly baletowej z Łąkowej jest już informacja o grupie dla dorosłych ;)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 11:28 am   

Dziękuję! Szczerze powiem, że nie spodziwałam się iż w tym wieku mogę mieć jeszcze możliwość spełnić choć po części marzenia (: Jeszcze raz dziękuję (i trzymajcie kciuki żebym przeżyła;)
 
     
justyna21
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 2:15 pm   

fiiu-fiiu napisał/a:
Dziękuję! Szczerze powiem, że nie spodziwałam się iż w tym wieku mogę mieć jeszcze możliwość spełnić choć po części marzenia (: Jeszcze raz dziękuję (i trzymajcie kciuki żebym przeżyła;)


hejj a gdzie bedziesz chodzic? ja tez planuje sie wybrac ale jeszcze nie wiem gdzie..
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 6:51 pm   

Jeśli chodzi o balet dla dorosłych możliwe jest zapisanie się na zajęcia do p. W.Niedźwiedzia (zajęcia są obecnie prowadzone w rynku)
Tutaj jest kilka słów o tym (chociaż troszke juz stary temat, kilka rzeczy się zmieniło)
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=2973
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
justyna21
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 7:28 pm   

a gdzie mozna sie zapisac i dowiedziec aktualnych rzeczy na ten temat?
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 7:36 pm   

pomyliłam się, przepraszam. Aktualne informacje są napisane pod pierwszym postem w temacie o zajęciach u p.Niedźwiedzia. Jest tam sprostowanie napisane przez P.Malagę.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 11:01 am   

Witaj Justyno, jeszcze nic nie wiem gdyż dopiero w ostatni weekend przeprowadzę się do Krakowa. Narazie jest to dla mnie zupełnie obce miasto. Poza tym nie znam jeszcze rozkładu zajęć na uczelni więc ciężko zdecydować. A tańczyłaś już kiedyś? Och i ile masz lat jeśli mogę zaptać.

[ Dodano: Wto Sie 12, 2008 11:05 am ]
Acha napisałam e-mail do Szkoły Baletowej przy ul. Łąkowej i otrzymałam odpowiedź iż jeżeli będzie 10 osób chętnych to zostanie utworzona klasa dla początkujących dorosłych więc może warto Justyno żebyś do nich napisała jeżeli jesteś zainteresowana. Choć też nie wiem czy warto bez doświadczenia się porywać na Szkołę Baletową, może lepiej zostać przy warsztatach chocby takich na jakie naprowadziła Bajaderka?
 
     
justyna21
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 12:00 pm   

wlasnie juz sie wstepnie na lakowa zapisalam... jak chcesz pogadac to mozesz do mnie na maila napisac.. wyslalam do ciebie wiadomosc na forum ale nie wiem czy doszla bo kiepsko sie tu orientuje.. pozdrawiam
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 2:06 pm   

Nie przejmujcie się nazwą Szkoła Baletowa... Pamietajcie, że to nie jest OSB tylko prywatne. Jestem przekonana, że zajmą się tam Wami na miarę Waszych możliwości :)
W sumie to co roku były u nas takie początkujące osoby i źle im nie było :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 2:36 pm   

Czy to oznacza Columbino, iż jest szansa na to, że przyjmą nas (Justynę i mnie) do SB?
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 2:42 pm   

Myślę, że bez problemu nawet mnie by przyjęli :P
Tak jak Ci pisała Columbina to jest szkoła prywatna i jak zapłacisz to chodzisz :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 2:50 pm   

:): ) super, ale aż boję się spytać ile za taką przyjemność trzeba zapłacić:)
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 5:16 pm   

Normalnie uczniowie płacą (w tamtym roku przynajmniej) 220 zł za miesiąc /3x w tyg - to te starsze klasy.
Ale zajęcia dla dorosłych zapewne mniej.

Pozdrawiam serdecznie;)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:59 am   

Dziękuję, w takim razie chętnie spróbuję w SB.
Orientuje się ktoś może od kiedy mogą zacząć się zajęcia? Przeprowadzam się dopiero na koniec września i boję się, że cały miesiąc mi umknie i już nie będę miała możliwości dołączenie :(
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 10:25 am   

Zajęcia przeważnie zaczynają się w drugim tygodniu września, ale niczym się nie przejmuj. Niektórzy dołączali do nas w grudniu i sobie umieli poradzić, więc Ty też sobie poradzisz :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
kfviatek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 8:43 pm   

hej, jestem Ania,, mieszkam w krakowie i też tu studiuję,
ja co prawda chodziłam na balet przez jakieś 4 lata ale to było w podstawówce więc raczej się nie liczy... później musiałam przerwać i teraz bardzo żałuję tego... chodziłam w między czasie na jakieś inne formy tańca ale nie przypuszczałam że było by możliwe kontynuowanie w tym wieku baletu (!) iże jest więcej takich osób które mają takie marzenia niespełnione.. przypadkowo trafiłam na waszą dyskusję... i jeśli utworzyłaby się taka grupa 1o osób chętnych na balet dla dorosłych to ja też się piszę... ;)
na forum nie ma żadnego kontaktu do Ciebie fiufiu więc zostawiam wiadomość tutaj... napiszcie proszę jak będzie coś więcej wiadomo..

(w razie czego zostawiam nr gg i jak by coś było wiadomo to proszę o kontakt ;) --> 4303621, albo ew email --> kfviatek@gmail.com)

pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia na parkiecie ;)
 
 
     
Conni
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 8:16 am   

Dziewczyny,

w NCK od 1 października zaczynają się zajęcia z klasyki dla dorosłych, grupa początkująca.

http://www.nck.krakow.pl/kursy/tanca/klasyka.htm

180 zł za semestr, właśnie planuję się zapisać (oglądałam stronę internetową)!
Nigdy nie ćwiczyłam baletu, chociaż jestem miłośniczką tego tańca, mam już 32 lata.Chcę po prostu poćwiczyć i i wzmocnić kręgosłup (przy mojej biurowej pracy), myślę ze taniec klasyczny to idealna forma ruchu!
Mam nadzieję że się spotkamy!
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 8:47 am   

Hej Dziewuszki, czy wie może któraś z Was coś więcej o zajęciach w SB? Czy w ogóle się będą odbywać? Bo to już w sumie połowa września...
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:25 pm   

z tego co wiem, na razie nic się nie odbywa.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
fiiu-fiiu 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:09 am   

Serdecznie informujemy, że od przyszłego czwartku - 2 października 2008 roku, ruszają zajęcia grupy baletowej dla dorosłych. Lekcje będą się odbywały we wtorki od 18:00 do 19:00 i czwartki od 19:30 do 20:30. Zapraszamy!
 
     
kfviatek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:05 pm   

jutro o 19 w NCKu startuje grupa grupa dla młodzieży i dorosłych u pani Aiszy Hadyny z klasyki.
ja się wybieram zobaczyć... ;)
będzie ktoś jeszcze?
_________________
Angels... do they know the places where we go?
 
 
     
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 10:03 am   

ja idę na modern o 17
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13