www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Torin
Sro Wrz 09, 2009 4:21 pm
ZAMIESZCZANIE ZDJĘĆ (avatary, zagadki, filmy etc.)
Autor Wiadomość
forum.balet.pl
ADMINISTRATOR


Posty: 107
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 10:08 am   ZAMIESZCZANIE ZDJĘĆ (avatary, zagadki, filmy etc.)

Do zamieszczania zdjęć na Forum macie do dyspozycji dwa bezpłatne serwisy hostingowe:

www.fotosik.pl (po polsku)
http://imageshack.us (po angielsku)

Maksymalny rozmiar zamieszczanych zdjęć: ok 1000kb (= 1 MB)

Ponieważ instrukcje w www.fotosik.pl są po polsku, omówimy tutaj wyłącznie imageshack.us, ale z technicznego punktu widzenia nie ma żadnej różnicy, w którym serwisie zamieścicie zdjęcia. Fotosik.pl jest chyba młodszym serwisem i nie ma tylu opcji, co imageshack (przynajmniej na razie), który sam ustawia parametry zdjęcia tak, by odpowiadały różnym internetowym wymogom. Z tego względu zalecamy imageshack do zamieszczania avatarów, natomiast zdjęcia do zagadek czy zdjęcia prywatne etc. można zamieszczać bez problemu w fotosiku.

JAK ZAMIEŚCIĆ AVATAR/EMBLEMAT W IMAGESHACK

1. wybierz zdjęcie, które chcesz zamieścić. Może to byc zdjęcie z internetu (pamiętaj o prawach autorskich ©!), albo własne. Przygotowując fotografie, usuń wszelkie zbędne puste pola (za pomocą programów do obróbki zdjęć), skupiając się na samym obiekcie. Szczególnie w avatarach szkoda miejsca na puste tło (chyba że jest ono zamierzone);

2. otwórz http://imageshack.us . Po prawej stronie jest ramka, a w niej okienko z guzikiem BROWSE. Kliknij BROWSE - pokaże się tabelka z plikami z Twojego komputera;

3. odnajdź w niej obrazek, który chcesz chcesz zamieścić i kliknij nań - w okienku powinny sie pojawić dane pliku, potrzebne do transferu do imageshack;

4. pod okienkiem jest opcja RESIZE IMAGE ("zmień rozmiary obrazka"). Wybierając tę opcję, nie musisz się męczyć z domową obróbką obrazka - robi to za Ciebie imageshack. Zaznacz ją (✓), a z menu wybierz odpowiedni rozmiar, wg poniższych sugestii:

100x75 AVATAR
jeśli chcesz zamieścić zdjęcie jako mały avatar, zaznacz ten rozmiar.

Obrazek jako AVATAR:


lub

150x112 THUMBNAIL
thumbnail ("miniaturka") jest większy od avatara, ale wciąż w granicach dopuszczalnych przez Forum. Lepiej na nim widać detale.

Jeśli chcesz zamieścić swój avatar w formacie thumbnail, nie zapomnij zaznaczyć okienko: REMOVE SIZE/RESOLUTION BAR FROM THUMBNAIL? ("usunąć pasek pod obrazkiem?"), w przeciwnym razie uzyskasz obrazek z czarnym paskiem wyświetlającym rozmiar zdjęcia.

Obrazek jako THUMBNAIL:

bez paska

z paskiem

Po zaznaczeniu jednego z rozmiarów, naciśnij guzik HOST IT. Za chwilę otworzy się strona z adresami/linkami do obrazka. Wybierz opcję DIRECT LINK TO IMAGE, na dole strony. Skopiuj ten adres funkcją KOPIUJ (najlepiej ten adres gdzieś zachowac, choc jeśli nie zapiszesz go sobie, zawsze można obrazek zamieścić ponownie. Nie ma co do tego limitów). Otwórz w oddzielnym oknie stronę FORUM, a na niej swój PROFIL (wybrać z menu pod napisem www.balet.pl). Na samym dole jest panel kontrolny emblematow, a w nim okienko:

"Odnośnik do zewnętrznego Emblematu: Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać."

Wklej w okienko adres, który przed chwilą skopiowałeś/aś ze strony imageshack. Nie zapomnij nacisnąć guzik WYŚLIJ na samym dole, żeby zaktualizować dane profilu.
Po tej operacji, Twój emblemat/avatar powinien się wyświetlać przy Twoich postach i w PROFILU.



JAK ZAMIEŚCIĆ ZDJĘCIE W POŚCIE (np. zagadki, zdjecia prywatne etc.)

Postępuj wg pierwszych trzech punktów opisanych wyżej w JAK ZAMIEŚCIĆ AVATAR, a dalej wg poniższych instrukcji. Wszystko zależy od tego, jak duże jest Twoje zdjęcie i w jakim chcesz je zamieścić formacie.

a) jeśli zdjęcie jest nieduże, do ok. 100 kb, możesz je zamieścić w skali 1:1. W tym celu pozostaw puste okienka przy RESIZE IMAGE i REMOVE SIZE/RESOLUTION BAR. Na stronie z linkami do zdjęcia wybierz HOTLINK TO FORUMS (1) i wklej ten adres do postu, w którym ma sie znaleźć zdjęcie. Na stronie pojawi się obrazek w oryginalnym rozmiarze (zdjęcie tutaj wykorzystane jest w oryginale raczej niewielkie, zaledwie 24 kb):



Jeśli wybierzesz HOTLINK TO FORUMS (2), w Twoim poście pokaże sie jedynie link do obrazka, a nie sam obrazek. Czasem ten link wręcz nie dziala i odsyła jedynie do strony domowej imageshack.us.

[img=http://img117.images...otshoes0mh.jpg]

b) jeśli zdjęcie jest duże, ładowałoby się zbyt długo na stronie Forum, dlatego należy je zmniejszyć. Można to zrobić zaznaczając RESIZE IMAGE - 320x240 (for websites and email) lub 640x480 (for messageboards). Na stronie z linkami wybierasz także HOTLINK TO FORUMS (1) i adres wpisujesz do postu na Forum. W poście pojawi się obrazek nieco mniejszy od oryginału.



c) duże zdjęcie można zamieścić w poście także jako thumbnail - miniaturkę. Po kliknięciu na nią, w imageshack.us otworzy się obrazek w oryginalnym rozmiarze. Zamieszczając miniaturkę, oszczędzamy miejsce na Forum, a zdjęcie nie traci nic ze swoich rozmiarów, jest jedynie przechowywane w imageshack.
Żeby zamieścić zdjęcie w miniaturce, na stronie z linkami wybierasz THUMBNAIL FOR FORUMS (1). Pamietaj, żeby przy ładowaniu zdjęcia NIE zaznaczyć REMOVE SIZE/RESOLUTION BAR FROM THUMBNAIL - ten pasek jest tutaj potrzebny, ponieważ pokazuje czytającym, że jest to tylko miniaturka i po kliknieciu na nią dotrą do dużego formatu fotki. Nie zaznaczaj także niczego w RESIZE IMAGE!

kliknij na miniaturkę


Jeśli wybierzesz THUMBNAIL FOR FORUMS (2), w Twoim poscie pokaże się tylko link do obrazka, bez miniaturki.

[img=http://img117.images...hoes0mh.th.jpg]

______________________________________
Zdjęcie przedstawia pointy Margot Fonteyn
z autografem tancerki z 9 czerwca 1963 roku.
Pointy firmy FREED, rozmiar 4.
Zdjęcie ©Jürgen Wilhelmsson
The Ballerina Gallery
http://www.ballerinagallery.com/margot-shoes.htm
_________________
Forum Balet.pl
 
 
forum.balet.pl
ADMINISTRATOR


Posty: 107
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 1:30 pm   ZAMIESZCZANIE FILMÓW

PLIKI FILMOWE i DŹWIĘKOWE MOŻNA ZAMIESZCZAĆ M.IN. NA TYCH STRONACH:

www.edysk.pl

Na www.edysk.pl możesz się dzielić z innymi użytkownikami zawartością swojego dysku, także przechowywanymi na nim filmami. W tym celu musisz założyć konto (bezpłatne). Reszta instrukcji na stronie EDYSK.


www.yousendit.com

Za pomocą www.yousendit.com możesz wysłać pliki filmowe do wybranych osób.

1. W okienku przy dużej cyfrze 1 wpisz adres email adresata pliku. Możesz podać kilka adresów, oddzielając je przecinkami.
W drugim okienku możesz podać swój adres email, ale nie jest to konieczne. Jeśli go wpiszesz, odbiorcy będą wiedzieć, od kogo jest przesłany plik, ponadto komputer może zapamiętać twój adres, jeśli zaznaczysz opcję "Remember my email address". W dużym oknie masz miejsce na wpisanie wiadomości dla adresata.

2. W okienku przy dużej cyfrze 2 wpisz nazwę pliku lub wyszukaj plik w komputerze za pomocą funkcji BROWSE.

3. Po pojawieniu się danych pliku w okienku, naciśnij SEND IT.



ZAMIESZCZANIE LINKÓW DO FILMÓW Z INTERNETU

Jeśli chcecie zamieścić link do jakiegoś filmiku baletowego z internetu, poświęcony jest temu watek FILMY BALETOWE W INTERNECIE (LINKI).

Do wyszukiwania plików video w internecie można użyć wyszukiwarki YAHOO!.

Do okienka należy wpisać odpowiednie słowa, np. tytuły baletow (po angielsku), nazwiska tancerzy (jesli w transkrypcji, to także "po angielsku", czyli np. plisetskaya, a nie plisiecka), nastepnie kliknąć na SEARCH YAHOO. Na nastepnej stronie pojawią się pliki video do wyboru.
Jeśli wyszukiwanie nie przyniesie rezultatów, upewnij się, czy prawidłowo wpisałeś angielskie słowa lub nazwiska.
_________________
Forum Balet.pl
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 3:42 pm   

Filmy (i inne pliki) można umieszczasć także na youtube.com i patrz.pl - można je potem tylko oglądać, bez możliwości ściągnięcia na komputer (ściągać w sumie można, tylko trzeba się nieco zabawić w hakera)
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 3:57 pm   

Można takze skorzystać z serwisu www.sendmefile.com , dzięki któremu można także łatwo ściągać zamieszczone filmy.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Figielka
Gość
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 12:31 pm   

Wiecie co ja już zrobiłam tak jak napisaliście tzn. zmniejszyłam zdjecie do pomiaru emblematu tzn avataru i weszłam w profil a tam nie ma czegoś takiego jak przeglądaj !!! To jak ja mam to włożyć ? :shock:
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 12:41 pm   

Cytat:
otwórz http://imageshack.us . Po prawej stronie jest ramka, a w niej okienko z guzikiem BROWSE. Kliknij BROWSE - pokaże się tabelka z plikami z Twojego komputera;

3. odnajdź w niej obrazek, który chcesz chcesz zamieścić i kliknij nań - w okienku powinny sie pojawić dane pliku, potrzebne do transferu do imageshack;


Cytat:
naciśnij guzik HOST IT. Za chwilę otworzy się strona z adresami/linkami do obrazka. Wybierz opcję DIRECT LINK TO IMAGE, na dole strony. Skopiuj ten adres funkcją KOPIUJ (najlepiej ten adres gdzieś zachowac, choc jeśli nie zapiszesz go sobie, zawsze można obrazek zamieścić ponownie. Nie ma co do tego limitów). Otwórz w oddzielnym oknie stronę FORUM, a na niej swój PROFIL (wybrać z menu pod napisem www.balet.pl). Na samym dole jest panel kontrolny emblematow, a w nim okienko:

"Odnośnik do zewnętrznego Emblematu: Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać."

Wklej w okienko adres, który przed chwilą skopiowałeś/aś ze strony imageshack. Nie zapomnij nacisnąć guzik WYŚLIJ na samym dole, żeby zaktualizować dane profilu.
Po tej operacji, Twój emblemat/avatar powinien się wyświetlać przy Twoich postach i w PROFILU.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:18 pm   

Ja mam maly problem. Po odnowieniu forum nie moge zamiescic nowego av - wyswietla mi sie, ze nie powinien byc wiekszy niz 80/80, a obrazek w takich wymiarach jest naprawde malutki.. Zawsze mialam 100/150 lub 100/120 i nie bylo problemow..
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:21 pm   

Sprobuj teraz.

Przypominam, ze wg tego, co kiedys ustalilismy, avatar nie moze byc wiekszy niz 130 pikseli, wiec 150 to za duzo.

Wczesniej na drobne zmiany wielkosci rzedu kilku pikseli mozna bylo przymknac oko, bo nie bylo sensu do kazdego recznie pisac, ze ma o 10 pikseli za wysoki avatar.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:25 pm   

Joanno mam ten sam problem...Chcialam zmienic avatar, ale wyswietlalo sie ze jest zbyt duzy. Ustawilam mniejszy, ale ten byl tak maly, ze nie bylo nic widac. Postanowilam, ze wroce do starego. No ale teraz nawet ten stary nie chce wejsc...A przeciez jakos moja Marilyn pasowała wczesniej i nie byla za duza...I teraz nie mam nic!
Chcialabym ja miec znowu na avatarze...Moze ktos pomoc?

EDIT: Z Marilyn sie udalo, chociaz jest mniejsza niz kiedys :( . Ale inne nie wchodza.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:31 pm   

Teraz dziala :)

Moze to jest jeszcze kwestia rozmiaru pliku.
Jesli chodzi o wysokosc i szerokosc, to powinien wejsc avatar troche wiekszy, chyba ze wlasnie ma za duzy rozmiar.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:20 am   

ja myślę że 130x130 i ograniczenie rozmiaru do 6 kb to lekka przesada, zresztą sam imageshack zmniejsza zdjęcia do 150px [chyba że się weźmie na "avatar" ale to wtedy już w ogóle jest małe] i lepszej jakości zdjęcia do więcej kb niż 6.
jakoś ja sama mam narazie 150px wszerz avatar i chyba aż tak dyrastycznie nie deformuje on okna [szerokością wręcz idealnie pasuje akurat]. i chociaż nie ma 6 kb, to wydaje wydaje mi się że ok. 15 kb, lepszej jakości avatar aż tak nie zamuli forum...
nie popadajmy aż w taki minimalizm i reżim...

chciałam wstawić dwa avatary ale czepiało się że jest za duży [11 kb przy 150x105px]...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 10:29 am   

Też uważam, ze dobrze by bylo zwiększyć rozmiar chociaż do 10kB, a nawet, jak mówi Princess-> piętnastu.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:05 pm   

Też jestem za tym. Mój avatar też ma 15 pikseli szerokości. W ogóle jak będziemy robić takie bardzo malutkie to nic na nich nie będzie widać...
Da się coś zrobić? Co na to moderatorzy i admini?? :727:

Edit: Miałam napisać 150 nie 15.
Ostatnio zmieniony przez aankaa_baletnica=) Nie Wrz 16, 2007 3:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:30 pm   

Twoj Anko ma 159 szerokosci.
Moim zdaniem dobrze widac na mniejszych, a przeciez nie chodzi o to, aby czytajac watek widziec tylko avy, to co pieszmy jest chyba wazniejsze niz obrazek. A bez sensu wydaje mi sie sytuacja, kiedy glownie widac duzy av czy wielka sygnature, przy jednym malym zdaniu.
Reasumujac, raczej martwila bym sie zawartoscia merytoryczna pisanych postow, niz roznica wysokosci ava o 20 pikseli ;)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 7:57 pm   

Tak, tylko że czasami ma się do zamieszczenia ciekawego avka, który nawet przy wymiarach 100x100 jest większy niż 6 kB...
Więc może chociaż z tym dałoby się coś zrobić? :029:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 8:11 pm   

Tak, juz zmienilam rozmiar na 10 kB. Wydaje mi sie, ze to powinno wystarczyc - sprawdzilam wlasnie rozmar niektorych avatarow na forum i wiekszosc sie miesci w tej wielkosci. Faktycznie 6 to bylo troche za malo, zwlaszcza ze teraz wiele avatarow (sprzed 'liftingu') o dobrej wysokosci, ma romiar wlasnie w granicach 6-10 kB.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:17 pm   

No to ja jestem usatysfakcjonowana :) :)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:24 pm   

przepraszam, może to już było omawiane, ale... mój stary avatar był 150x112 ['thumbail']. teraz chciałam wstawić nowy, i wyskakuje mi, że maksymalny rozmiar to 130x130... :( pozostaje mi więc tylko maciupki 'avatar', na którym prawie nic nie widać...
czy nie dałoby się powrócić do wersji, w której można było wstawiać 'thumbail'?
np. Cheryl wstawiła na oko 'thumbail', a mi się już nie chce wstawić...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:33 pm   

Należy po prostu zmniejszyć samodzielnie zdjęcie do maksymalnego akceptowalnego rozmiaru. Czyli tak aby większy wymiar nie przekraczał 130 px.
Tak spreparowany obrazek umieścić jako awatar i już.
Patrz awatar Olimpii - zdaje się być olbrzymi. A idealnie mieści się w ramach przyjętych na forum.

Torin
p.s.
w razie problemów ze zmniejszeniem obrazka wyjściowego należy promiennie uśmiechnąć się do jakiegoś wiedzącego a znajomego "szpeca" graficzno/komputerowego który niewątpliwie będzie uszczęśliwiony mogąc pomóc !!
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 5:13 pm   

głupota głupota głupota i tak tylko to można skomentować :roll:

wiecie co... naprawde zarąbiście przeciążają takie avatary łącza...

a przecież i tak nikt nie wstawia 150x150 tylko ewentualnie 150 na mniejszą lub mniejsze x 150

jakoś wcześniej tak było i nikt się nie skarżył, nie było problemów.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 5:18 pm   

nie rozumiem, o co ci Princess chodzi... przecież wiadomo, że nikt nie wstawia 150x150, i nie chodziło mi o 150x150 tylko o 150xmniejsze...

[edit]przepraszam, Princess- nie mam wrodzonego wyczucia ironii :D -przeprasza-
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
Ostatnio zmieniony przez gonia Sro Lut 06, 2008 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 5:28 pm   

Gonia, przecież ja ten post napisałam z ironią :roll:

przecież ja właśnie o tym mówię, że nikt nie wstawia 150x150 tylko np. takie o wysokości 150 i mniejszej szerokości - nikomu to nigdy nie przeszkadzało, także tym co mieli słabszą prędkość internetu

tylko według grona moderatorskiego, większe avatary mogą za bardzo przeciążać tym co np. nie mają stałego łącza [niepotrzebne ilości pobierania kolejnych to kb avatarków].

przecież i tak i tak jest ograniczenie wagi [ilości kb] avatarka - wstawiamy avatary, na ile pozwala granica - i to wtedy nie ma różnicy czy jest 100x150 czy 150x150, bo waga mimo to się mieści w tej granicy - użytkownik przecież pobierze te dane czy tego chce czy nie.

i szczerze mówiąc dlatego twierdzę że jedną wielką głupotą jest to durne ograniczenie szerokości i wysokości... bo ta i tak nie ma sensu :roll:
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Sro Lut 06, 2008 5:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 7:36 pm   

Zgadzam się z Maron.
Poprzedni avatrek Goni nie zachwiał wcale równowagi forum, był foremny i wszystko było okej..
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:26 pm   

Możecie sobie miłe Panie narzekać - wasze prawo.

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:34 pm   

Tak Torin, ale od czegoś jest rzekomo 'Administrator Techniczny'.
Bardzo miło i fajnie, że jesteś sympatyczny na forum dodaj szczyptę humoru, ale w końcu od czegoś tu jesteś?
Zdaje się od tego, żeby nam tu POMÓC :roll:
Więc bądź tak łaskaw i się przydaj.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 15