www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia w Łodzi specjalność: Tancerz-choreograf
Autor Wiadomość
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 8:34 pm   

Niepewna napisał/a:
wiedz, że osb nie ma w każdym mieście ( a nawet województwie ) , więc nie każdy może tam chodzić

wyobraź sobie że wiem w jakich miastach się znajduje OSB, no i co z tego? gdzie te osoby miałyby potem tańczyć? W Polsce są dwa kierunki weterynaryjne (o ile mnie pamięć nie myli a jakoś jeśli komuś zależy to się tam znajdzie) ja uważam, że lepiej że tych szkół jest mniej i kształcą profesjonalnych tancerzy dobrze niż była by masa szkółek nieprofesjonalnie prowadzonych, a śmiem zaryzykować stwierdzenie, że zajęcia taneczne są w każdym mieście, nie tylko w tych wojewódzkich.

Niepewna napisał/a:
Czy ty uważasz, że jeżeli ktoś nie chodził do osb ma tańczyć tylko w teledyskach i festiwalach ? Nie tylko absolwenci osb tańczą idealnie bo wierz mi znam kilka osób i mam porównanie .


tu nie chodzi o idealne tańczenie bo absolwenci OSB nie tańczą idealnie, niekt idealnie nie tańczy, jeśli rozmawiamy o repertuarze klasycznym to właśnie tak uważam, przede wszystkim po OSB tańczy się w repertuarze klasycznym, a by tańczyć w Teatrach Muzycznych nie trzeba mieć szkoły tylko doświadczenie. Reszta kończy na imprezach okazjonalnych
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Niepewna 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 8:30 pm   

Sagittaire napisał/a:
KLASYKA JEST ZASTRZEŻONA DLA NAJLEPSZYCH Z UCZNIOW SB.


Sagittaire z twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś trochę samolubna , ale nie bierz sobie tego do serca bo co ja tam moge wiedzieć , przecież to tylko JA !? Moim zdaniem dobrzy nauczyciele nie uczą tylko w OSB ..., ale myślę, że ty dalej będziesz stawiać na swoim...
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 9:37 pm   

Klasykę czysta tańczy sie w Polsce w Teatrach wielkich , a tam po pierwsze mówią- konieczny jest dyplom. Dobrzy nauczyciele moga byc i w szkółce tanca przy domu kultury ale to chodzi o nauczyciela tylko o to, zeby dziecko od I klasy SB zdobywalo dzien po dni solidne podstawy. Uczniowie zaczynajacy w 3 klasie czasem nie sa w stanie nadgonic. O ile nie ma sie nauczyciela, ktory uczyłby Cie tygodniowo o tak jak w sb, to klasyki nie zatanczysz. Sa na swiecie osoby ktore tancza bez sb ale one byly uczony od zawsze tyle ze albo przez rodzicow albo jakos ale tyle samo co w sb.
Dziecko zdaj sobie sprawe z tego, ze 2+2=4 i nie obrażaj sie o to na caly swiat. wspolczesny ok- nawet w PTT czy baltyckim wola czasem tancerzy nie po sb ale klasyka jest dla tancerzy posb. Zadzwon sobie z ogloszenia do jakiegos teatru wielkiego w Polsce, to sie przekonasz.
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 12:02 am   

Hmm, Klasyki moze sie uczyc tez amator. Ale jesli sie marzy o rolach glownych w baletach klasycznych to tylko przez droge ze szkoly baletowej sie to osiagnie.

Ja mam wrazenie ze ludize myla wspolczesny z klasyka, ze jak moga tanczyc we wspolczesnym to i moga tanczyc w repertuarze klasycznym, i tu jest klops. Bo zamiast gadac glupoty w takich programach telewizyjnych, ze kazdy moze tanczyc ( oczywiscie moze, ale nie zawodowo) i gdzie jury sklada sie o zgrozo z pan dziennikarek, ktore tez o zgrozo wiedza wszytsko o tancu i technice, to wlasnie jest takie myslenie jakie jest. O Zgrozo!
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 10:26 am   

w ogóle za bardzo to ja nie rozumiem tego problemu, przecież nikt nie zostanie lekarzem bez Akademii Medycznej (Jakoś nikt się nie pcha do szpitala bez wykształcenia), nikt nie zostanie policjantem bez szkoły policyjnej, podobnie nikt nie zostanie baletnicą czy tancerzem klasycznym bez szkoły baletowej, tak już jest, i to nie jest nasze "forumowe" widzimisię, albo nasza samolubność tylko po prostu zasady.
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 2:25 pm   Międzynarodowy Dzień Tańca

29 kwietnia 2011 roku (piątek) o godzinie 13.00 koncert studentów I, II oraz III roku specjalności: tancerz-choreograf z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, występ w Patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Informacja dla osób zainteresowanych
Berenika Zbiciak
ul. Rewolucji 1905 r. nr 64, 90-222 Łódź
tel.: +48 42 29 95 529
bzbiciak@ahe.lodz.pl
http://www.ahe.lodz.pl

[]
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 12:26 am   XXI Łódzkie Spotkania Baletowe

XXI Łódzkie Spotkania Baletowe

27 kwietnia, g. 17.00 foyer Teatru Wielkiego w Łodzi

impreza towarzysząca

Wystawa rzeźb Marty Fuks-Frankiewicz inspirowanych tańcem oraz performance w wykonaniu studentów I i II roku, specjalność: tancerz-choreograf, Wydział Artystyczny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Zapraszamy!
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 1:36 pm   

nie wiem po co poruszacie tutaj temat YCD [chociaz owszem, tancerki z tejze szkoly wyzszej zasilaly szeregi szczesliwcow]
osoby OCENIAJĄCE w programie YCD [Michał, Agustin i teraz także Kinga] to osoby które są tylko postaciami medialnymi. praktycznie poza powiedzeniem jakiś pierdół na wizji nie mają zwykle do powiedzenia NIC. jedynym momentem który nie jest do końca zależny od producentów [a w których mieści się też co najmniej kilka specjalistów z zakresu tańca, mianowicie choreografów i tancerzy] jest moment, kiedy zaproszony specjalista, choreograf pod koniec warsztatów tanecznych za granicą wyraża fachową opinię o tancerzach, która często decyduje o tym kto przechodzi lub nie do programów na żywo [ale wtedy odrzucają tylko kilka osób tak naprawdę].
żaden z jurorów nigdy nie nazywał się ogromnym specjalistą alfą i omegą od wszystkich tańców które powstały, zostali na takich wykreowanych ze względu na potrzeby WIARYGODNOŚCI programu - że to oni, specjaliści od tańca, oceniają profesjonalnie i decydują kto przechodzi castingi, a potem warsztaty.
wiadomo że wszyscy woleliby, żeby było tak jak się naprawdę wydaje że jest, ale niestety tak nie jest.
nie rozumiem waszego czepiania się tego programu. tancerze idący tam GODZĄ się właściwie na to, są tego świadomi że mogą być skonfrontowani z czymś co nie jest takie na jakie wygląda. że często to co słyszą od jurorów, to jest to co im tam pierdziulą do słuchawek które maja zamontowane w lewych uchach.
a jeśli chodzi o losy w programach na żywo... to już są kompletnie inne historie. poza tym, muszę niestety stwierdzić że program schodzi na psy jeśli chodzi o warstwę choreograficzną - house które miał trzy kroki z house'a, krump który był wyłącznie tylko trochę mocniejszym hiphopem. a najgorsze jest to że pod tymi choreografiami podpisują się naprawdę uznani ludzie [house - Gabriel Francisco, krump - Big Wave] i normalnie mam wrażenie że im wręcz kazano zrobić bardziej show dance z tych występów niż prawdziwe rutyny street dance'owe... i nie zgodzę się też z hasłem że ludzie mylą taniec współczesny z klasyką [w ogóle skąd takie stwierdzenie?], prędzej bym powiedziała że ludzie [a nawet tancerze] NIE MAJĄ POJĘCIA czym jest styl new age, jak wygląda prawdziwy house czy krump, bo sprzedawane jest im to przez producentów programu [za pośrednictwem ludzi mediów czyli przez Michała i resztę] jako "świetny hiphop/krump/house".
co prawda swoje dotychczasowe przygody zakończyłam na etapie castingów, to jednak resztę dowiedziałam się od ludzi który zaszli trochę dalej. ale też sama już na castingach mogłam się na sobie przekonać jak to po części działa. ale startować będę dalej, bo wiem na co się piszę.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 1:16 am   Dyplomy choreograficzne

Studentki III roku Wydziału Artystycznego AHE w Łodzi, specjalność: tancerz-choreograf serdecznie zapraszają na pokazy dyplomów choreograficznych, które odbędą się 16 maja 2011 roku (poniedziałek) o godz. 12.30 w sali kinowo-teatralnej Łódzkiego Domu Kultury przy ul. Traugutta 18 w Łodzi.
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 10:56 am   

godziny i dni tych Waszych spektakli są takie, ze ani razu nie bylam jeszcze. nie daloby rady robic z raz na rok czegos po 16:00?
 
     
BboyRaczek
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Bboy
Posty: 1
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 3:28 pm   

Czesc Wybieram sie do tej szkoly. Jestem w 2 klasie liceum. Czyli mam 1,5 roku zeby sie przygotowac. Od 3 lat tancze breakdance'a i uznalem ze chce isc w kierunku tanca ale zupelnie nigdy sie nie uczylem niczego innego.

Czy mam szanse dostac sie tam ?? Czy jest to dobry pomysl by tu studiowac bedac bboyem ??
Czy mialbym czas na swoj trening breakdance ?? Do ktorej sie siedzi w szkole ??
Czy do teatru tanca jest mozliwosc dostania sie jako bboyem po takiej szkole ??
 
     
MissDespair 
Nowicjusz

Wiek: 36
Posty: 4
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 12:00 pm   

WSHE to jedna z najgorszych szkół prywatnych. W Łodzi ma kiepską opinię a ja na Waszym miejscu nie trwoniłabym pieniędzy na tak wątpliwą jakość,zwłaszcza jeśli uczęszczaliście do szkół baletowych. Ta szkoła wciąż funduję niespodzianki , niestety w formie mniejszych i większych skandali, tak jak np. brak pozwolenia na wykładanie specjalizacji x bądź nadania tytułu mgr y.Współczuje również studentom uczęszczającym na tą uczelnię ...bądźcie przygotowani na rozczarowania bo nie dość ,że ludzie( pracodawcy) niestety nie mają szacunku dla absolwentów tej szkoły ( nie uważają ich za wykwalifikowanych ), to jeszcze niewiele się nauczycie ...w każdym razie brak porównania do innych szkół.
_________________
Noli me tangere
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 3:39 pm   

dziwi mnie jak ludzie porównują specjalizację taneczną ze "zwykłymi" specjalizacjami z tej uczelni. :roll:
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
MissDespair 
Nowicjusz

Wiek: 36
Posty: 4
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 3:56 pm   

Maron napisał/a:
dziwi mnie jak ludzie porównują specjalizację taneczną ze "zwykłymi" specjalizacjami z tej uczelni. :roll:



Chyba nie wierzysz w to ,że tam jakiegoś cudu dostąpisz? Szkoła jest mierna.
Chciałam tam pójść na Kostiumy/Scenografię ale skutecznie mnie odstraszyli.Ludzie sypią się, uciekają stamtąd .
To Twoja sprawa jeśli chcesz wyrzucać takie pieniądze w błoto.Ja wolałabym raczej inwestować w siebie i w coś co ma jakąś renomę niż potem żałować ,że strzelałam na oślep.
_________________
Noli me tangere
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 8:27 pm   

Szanowna Pani Miss Despair,
jest Pani w błędzie i opisuje zupełnie nieprawdziwe historie. Poziom na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi niczym nie odbiega od poziomu, który reprezentują uczelnie państwowe. Mamy również uprawnienia do nadawania tytułu doktora w zakresie Sztuki. Jeśli chodzi
o kierunek: taniec i o specjalność: tancerz-choreograf, są one jak najbardziej wiarygodne i uznane w Polsce. Kierunek reprezentuje wysoki poziom wśród uczelni wyższych pod względem zaplecza (sale baletowe, wyposażenie itd.) jak
i wykładowców oraz osiągnięć studentów i organizowanych występów. Proszę przyjść i porozmawiać ze studentami na tym Kierunku. Zapraszam na stronę internetową http://web.ahe.lodz.pl/taniec/ będzie tam Pani mogła zapoznać się z kadrą prowadzącą zajęcia (proszę przeczytać ich biogramy) oraz obejrzeć galerie zdjęć. Studenci kierunku występują na różnych imprezach w Polsce, sami już prowadzą zajęcia i warsztaty; są zatrudniani również w Państwowych teatrach.
Ostatnio zmieniony przez Balllllerina Nie Maj 15, 2011 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 8:33 pm   PREZENTACJA DYPLOMÓW CHOREOGRAFICZNYCH

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Wydział Artystyczny
PREZENTACJA DYPLOMÓW CHOREOGRAFICZNYCH
STUDENTEK III ROKU
SPECJALNOŚĆ: TANCERZ-CHOREOGRAF
16 maja 2011 roku, godz. 12.30
sala kinowo-teatralna ŁDK ul. Traugutta 18 w Łodzi

Kolejność prezentacji spektakli dyplomowych:

1. Katarzyna Biel - CORAZ CISZEJ
2. Katarzyna Pękała - PO DRUGIEJ STRONIE
3. Agnieszka Cygan - KUSICIELKA
4. Maria Majeranowska - BIAŁA FABRYKA
5. Magdalena Patalas - KOKIETERIA WSPÓŁCZESNOŚCI
6. Daria Czaja - SCHIZOFRENIA SAMOTNOŚCI
7. Anna Łazowska - DA CAPO AL FINE

PRZERWA - 20 minut

8. Magda Wojdal - SEN
9. Ewelina Dunajska - PODWŁADNI PEŁNI KSIĘŻYCA
10. Milena Krawczyńska - IMAGINACJA
11. Klaudyna Pawlicka - DOKTOR ENTER
12. Dorota Wiśniewska - NICOŚĆ
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 8:36 pm   

Czy na te studia przyjmują tylko po OSB? Czy jak ktoś tańczy tylko na zajęciach baletowych, to przyjmą? Jeszcze mam 4 lata, więc zdążę się czegoś tam nauczyć :D
 
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 8:41 pm   Performance w Pabianicach

Wczoraj 14 maja, podczas Nocy Muzeów o godzinie 18.00 został zaprezentowany performance studentów specjalności: tancerz-choreograf na Zamku w Pabianicach.
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 11:57 pm   

Hmmm

To ja mam pytanie tez. Czy to jest szkola prywatna? Ja nie wiem jaki ma poziom, gbybym miala wybierac wole Pedagogike na UM w Warszawie, bo od lat wypracowala sobie prestiz i jest ceniona. Pozatym to uczelnia panstwowa. Nigdzie na stronie nie ma nic o doktoratach. Sa tam studia doktoranckie? Czy jest konkurs na asystentow itp ? Poza tym jaki jest sens dublowanie kierunkow ktore juz istnieja. Czyzby to problem ominiecia egzaminu z baletu klasycznego?
Chetnie bym sobie obejrzala jak pedagodzy ucza tanca historycznego, czy tez w oparciu o balet klasyczny oby nie...
Poza tym aby uczyc w domach kultury, istnieje jeszcze Studium Kulturalno Oswiatowe, ktore przygotowuja do takich zajec.
 
     
MissDespair 
Nowicjusz

Wiek: 36
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 4:43 pm   

Balllllerina napisał/a:
Szanowna Pani Miss Despair,
jest Pani w błędzie i opisuje zupełnie nieprawdziwe historie. Poziom na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi niczym nie odbiega od poziomu, który reprezentują uczelnie państwowe. Mamy również uprawnienia do nadawania tytułu doktora w zakresie Sztuki. Jeśli chodzi
o kierunek: taniec i o specjalność: tancerz-choreograf, są one jak najbardziej wiarygodne i uznane w Polsce. Kierunek reprezentuje wysoki poziom wśród uczelni wyższych pod względem zaplecza (sale baletowe, wyposażenie itd.) jak
i wykładowców oraz osiągnięć studentów i organizowanych występów. Proszę przyjść i porozmawiać ze studentami na tym Kierunku. Zapraszam na stronę internetową http://web.ahe.lodz.pl/taniec/ będzie tam Pani mogła zapoznać się z kadrą prowadzącą zajęcia (proszę przeczytać ich biogramy) oraz obejrzeć galerie zdjęć. Studenci kierunku występują na różnych imprezach w Polsce, sami już prowadzą zajęcia i warsztaty; są zatrudniani również w Państwowych teatrach.




Nieprawdziwe historie opisuję? Interesujące..Były przedstawiane w mediach..więc nie wiem w takim razie kogo pozwać , gazety czy szkołę? Ja niestety nic poztywnego nie mogę powiedzieć o tej szkole.Dziękuje jednak za informację ,to bardzo miłe z Twojej strony.
_________________
Noli me tangere
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 5:29 pm   

Prywatne uczelnie to mają do siebie, że - w polskich warunkach - nie dają starannego wykształcenia ale żeby aż tak ostro krytykować, to nie wiem na ile jest to zasadne. Kadra jest dobra, dziewczyna po tej uczelni dostała dopiero co angaż w TM w Łodzi, więc może nie jest aż tak źle. Tak czy inaczej nie mam wiedzy dokładnej ale bym powstrzymała się od radykalnych słów tym bardziej, ze byc może kogoś to może dotknąć.

Zmieniając temat - szkoda, ze dyplomy dziś o 12 były - pora nie dla ludzi pracujących..... Chętnie bym poszła, bo to by dało jakiś ogląd sytuacji co do poziomu tancerzy kończących ten kierunek.
 
     
MissDespair 
Nowicjusz

Wiek: 36
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 5:58 pm   

Sagittaire napisał/a:
Prywatne uczelnie to mają do siebie, że - w polskich warunkach - nie dają starannego wykształcenia ale żeby aż tak ostro krytykować, to nie wiem na ile jest to zasadne. Kadra jest dobra, dziewczyna po tej uczelni dostała dopiero co angaż w TM w Łodzi, więc może nie jest aż tak źle. Tak czy inaczej nie mam wiedzy dokładnej ale bym powstrzymała się od radykalnych słów tym bardziej, ze byc może kogoś to może dotknąć.

Zmieniając temat - szkoda, ze dyplomy dziś o 12 były - pora nie dla ludzi pracujących..... Chętnie bym poszła, bo to by dało jakiś ogląd sytuacji co do poziomu tancerzy kończących ten kierunek.




Masz rację.Zbytnio się uniosłam , nie powinnam w tak radykalny sposób zniechęcać kandydatów na te studia.Jednakże rozczarowuje mnie poziom szkół prywatnych w Polsce ,zwłaszcza ,że wiele osób haruje jak woły by opłacić takie uczelnie , a oni fundują im takie 'atrakcje' .Niestety szkoły publiczne często niewiele mają do zaoferowania w kwestii wyboru kierunku, w rezultacie sporo ludzi decyduje się na prywatną szkołę ,która wprowadza coś w teorii bardziej interesującego niż standardowe kierunki na uniwersytetach.Często jednak taki wybór kończy się tragicznie.Chciałabym wierzyć ,iż w tym wypadku jest inaczej. Na przyszłość postaram się tak ostro nie krytykować . Korzystając z okazji pragnę także ostrzec przed podejmowaniem pochopnych decyzji aby w ostatecznym rozrachunku nie skończyli tak jak ja ^^
_________________
Noli me tangere
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 10:02 pm   

Czyli zaczęłaś studia na tym kierunku? Pytam, bo jeżeli tak, to by to usprawiedliwiało Twoją reakcję :) , a oprócz tego sama jestem ciekawa opinii z "pierwszej ręki".
PS wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasem nas ponosi; :)
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 2:04 am   

Występy studentów specjalności: „tancerz-choreograf”

25 maja 2011 (środa) godzina 19.00 przed projekcją filmu „Czarny
łabędź” w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim
Gracja Górniak, studentka I roku specjalności: "tancerz-choreograf"
zatańczy „Umierającego łabędzia”, muzyka: Camille Saint-Saëns.

26 maja 2011 (czwartek) godzina 18.00 - premiera międzynarodowego
tanecznego performance z udziałem tancerzy teatru artscenico-performing
arts (Dortmund-Niemcy)
oraz studentów II roku specjalności: tancerz-
choreograf. Galeria Nowa Przestrzeń AHE ul. Rewolucji 1905 roku nr 52, Łódź.

27 maja 2011 (piątek) godzina 19.00 – występ studentów I, II i III roku
specjalności: "tancerz-choreograf" do muzyki granej na żywo przez Kwartet
Smyczkowy Filharmonii Warszawskiej podczas Gali i Wielkiego Balu
Jubileuszowego z okazji 85-lecia Instytutu Lotnictwa, Fort Legionów przy ul.
Zakroczymskiej 12 w Warszawie.

22 czerwca 2011 (środa) godz. 16.30
Występ studentów specjalności: "tancerz-choreograf" w Sieradzkiej Galerii, Sieradz. Miniatury choreograficzne studentek III roku: „KUSICIELKA” - choreografia: Agnieszka Cygan; „DOKTOR ENTER” - choreografia: Klaudyna Pawlicka; „IMAGINACJA” – choreografia: Milena Krawczyńska.

2 września 2011 roku godzina 18.00 performance „Balance-Disbalance”
w wykonaniu studentów II roku specjalności: "tancerz-choreograf" zostanie
zaprezentowany w RED GATE GALLERY w Londynie w Wielkiej Brytanii.

24 września 2011 roku godz. 11.00 występ studentów specjalności: tancerz-
choreograf z okazji 90-lecia Liceum Ogólnokształcącego nr VIII im. A. Asnyka
w Łodzi w koncercie muzyki Fryderyka Chopina „Warto słuchać tego Pana”
Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina.

Dla osób zainteresowanych studiami na kierunku: Taniec, Wydziału Artystycznego
AHE w Łodzi przypominamy, że rekrutacja odbędzie się 16 i 17 czerwca 2011 roku
o godzinie 12.00. Informacja na stronie Kierunku:

http://web.ahe.lodz.pl/ta...hp?q=rekrutacja
Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć
http://web.ahe.lodz.pl/taniec/index.php?q=galeria , gdzie są nowe zdjęcia z występów, egzaminów oraz dyplomów choreograficznych.
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 1:56 pm   Po występie w Warszawie

27 maja 2011 roku o godzinie 19.00 podczas Gali i Wielkiego Balu Jubileuszowego
z okazji 85-lecia Instytutu Lotnictwa w Fortach Legionów w Warszawie studenci specjalności: tancerz-choreograf z wielkim powodzeniem wystąpili w stolicy przed licznie zgromadzoną publicznością. Studentom akompaniował na żywo Kwartet Smyczkowy Filharmonii Warszawskiej. Podczas gali i Wielkiego Balu Jubileuszowego wystąpili także hiszpańskie żeńskie El Trio Chikiboom, Natalia Kukulska z zespołem i trio didżejów The Bumelants. W trakcie występu Natalii Kukulskiej nasi studenci zatańczyli na scenie obok gwiazdy do jednego z jej nowych przebojów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13