www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia w Łodzi specjalność: Tancerz-choreograf
Autor Wiadomość
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 9:38 pm   

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia 2011 roku do Galerii Biblioteka na inaugurację projektu "balance disbalance".

Projekt składa się z wystawy rzeźb Marty Fuks-Frankiewicz inspirowanych tańcem oraz akcji taneczno-choreograficznej w wykonaniu studentów II i III roku specjalności: tancerz-choreograf Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.


Zapraszamy na
"balance disbalance"
14. 01. (piątek)
godzina 17.00
Galeria Biblioteka
ul. Sterlinga 26


W trakcie wernisażu rzeźb autorstwa Marty Fuks-Frankiewicz odbędzie się taneczno-ruchowy performance przygotowany przez studentów specjalności: tancerz-choreograf, Wydziału Artystycznego AHE w Łodzi. W trakcie performance, w różnych przestrzeniach Patio Centrum Sztuki, studenci-tancerze ruchem odwzorują rzeźby autorstwa Marty Fuks-Frankiewicz, które powstały jako rezultat obserwacji studentów wyżej wymienionej specjalności. Artystka przypatrywała się tancerzom podczas zajęć specjalizacyjnych oraz w czasie prób przed występami. Projekt choreograficzny bazować będzie na technice tańca klasycznego, współczesnego oraz improwizacji kontaktowej.

Marta Fuks-Frankiewicz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi . Zajmuje się zarówno malarstwem jak i rzeźbą. W swojej twórczości pragnie uchwycić i zatrzymać to co ulotne i przemijające. W rzeźbie fascynuje się postacią ludzką w malarstwie inspiruje ją zjawiskowość pejzażu. Za unikatowe rzeźby wykonane w technice Plexi Glass została nagrodzona I Nagrodą w Kategorii Form Przestrzennych „Tarnowskie Klimaty”- Tarnów 2005 oraz Nagrodę II Stopnia w Dziedzinie Działań Plastycznych na VII Międzynarodowym Festiwalu Działań Teatralnych i Plastycznych „Zdarzenia”- Tczew-Europa 2006. Członkini niemieckiej grupy artystycznej DIE ROTE FADEN oraz właścicielka Galerii i Pracowni Artystycznej ARTGO. Jej prace znajdują się w kolekcjach w kraju i zagranicą.

Projekt jest realizowany w ramach AHEart.
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 10:58 pm   

te godziny mnie zabijają :sad: - nie można tego by zorganizować o 16:00??? na przyszłość???
A jeżeli chodzi o tę galerię to o jakiej porze tancerze będą prezentować swoją choreografię?
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 9:18 pm   

Taniec to nasze życie - o specjalności: tancerz-choreograf, Wydział Artystyczny, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

http://www.youtube.com/watch?v=qSePS9pbEEs
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 10:42 pm   

do którego roku życia przyjmowani są studenci na ten kierunek, specjalizację? [wiem że w studium które są prowadzone w Polsce zazwyczaj jest to granica 21 lat]
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:05 am   

„TANIEC”

Nowy kierunek studiów w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi uzyskała uprawnienia do prowadzenia na Wydziale Artystycznym studiów I stopnia na kierunku: Taniec. Decyzję w tej sprawie podjęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wcześniej wniosek Uczelni pozytywnie zaopiniowała Państwowa Komisja Akredytacyjna. Studia na kierunku: Taniec ruszą od października 2011 roku (rok akademicki 2011/2012). Akademia uruchamia kierunek: Taniec na studiach stacjonarnych (dzienne) i niestacjonarnych (zaoczne).

Kierunek adresowany jest do osób, które tańczą w formacjach tańca nowoczesnego, towarzyskiego, zespołach pieśni i tańca, teatrach tańca, uprawiają gimnastykę artystyczną, taniec na lodzie; ukończyli niepaństwowe lub ogólnokształcące szkoły baletowe i ogniska baletowe, a także prowadzących zajęcia taneczne, kulturotwórcze i artystyczne oraz osób mających zdolności taneczno-choreograficzno-pedagogiczne. Zapraszamy wszystkich, których pasją jest taniec, choreografia i pedagogika tańca, a także tych, którzy chcieliby swoje zainteresowania wzbogacić nie tylko o profesjonalną wiedzę praktyczną, a także teoretyczną. Zajęcia na kierunku: Taniec poprowadzą znawcy tematyki: choreolodzy, teatrolodzy, znani tancerze i choreografowie oraz reżyserzy.

Proponowane specjalności:

• Tancerz (3-letnie studia stacjonarne)

• Choreograf (3-letnie studia stacjonarne)

• Pedagogika tańca (3-letnie studia niestacjonarne)

Po ukończeniu kierunku: Taniec na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi otrzymasz dyplom licencjata i możesz pracować jako:
• tancerz w profesjonalnych teatrach tańca, zespołach tanecznych, teatrach muzycznych i musicalowych w kraju i za granicą;
• choreograf teatralny oraz zespołów tańca;
• pedagog tańca w szkołach tańca, ogniskach i szkołach baletowych, w placówkach kulturalno-oświatowych i oświatowo-wychowawczych.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi posiada doświadczoną kadrę dydaktyczną oraz zaplecze (sale baletowe z wyposażeniem) do kształcenia w tym zakresie. W roku akademickim 2008/2009 na Wydziale Artystycznym, w ramach kierunku: Kulturoznawstwo, uruchomiono na studiach stacjonarnych specjalność: Tancerz-choreograf, na której kształci się 55 uzdolnionych studentów.


www.ahe.lodz.pl/taniec


POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE BĘDZIE WYGLĄDAĆ W SPOSÓB NASTĘPUJĄCY:

Specjalność: Tancerz (16 czerwca 2011 roku sala baletowa K314)

Praktyczny sprawdzian z kreatywności ruchowej - kilka kombinacji z tańca współczesnego
oraz z tańca klasycznego (podstawy), które zaprezentują członkowie komisji
podczas rekrutacji, a kandydaci będą musieli je powtórzyć. Pozwoli to
komisji rekrutacyjnej sprawdzić predyspozycję taneczne ubiegających się
o przyjęcie na studia m.in.: koordynacje ruchową, muzykalność oraz warunki
fizyczne kandydatów. Z każdym zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna
(zainteresowania, dotychczasowe doświadczenia taneczne).

Specjalność: Choreograf (17 czerwca 2011 roku sala baletowa K314)

Praktyczny sprawdzian z kreatywności ruchowej; każdy z kandydatów
musi zaprezentować autorski 2-minutowy układ choreograficzny w technice
dowolnej. Z każdym zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna
(zainteresowania, dotychczasowe doświadczenia taneczno-choreograficzne).


Specjalność: Pedagogika tańca (23 września 2011 roku sala baletowa K314)

Rozmowa kwalifikacyjna (zainteresowania, dotychczasowe doświadczenia taneczno-choreograficzno-pedagogiczne).


Biuro Rekrutacji AHE
ul. Sterlinga 26, I piętro, pok. K 120.

Biuro Rekrutacji AHE pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Kontakt telefoniczny:
42 631 58 00
42 631 58 01

bezpłatna infolinia - 800 080 888

E-mail: rekrutacja@ahe.lodz.pl
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:07 am   

Chwilunia :shock: to pedagogika warszawska bedzie miala rywalke?
Ja jestem ciekawa jednej rzeczy - ilu naprawde znajdzie prace w tym zawodzie? czy beda zasilac " tancerzy" z TVN ? :P
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:39 am   

No wiesz w Łodzi są dwie uczelnie szkolące tancerzy: prywatna i Akademia Muzyczna przy czym prywatna ma studia i stacjonarne i nie, a na każdym z kierunków jest iluś tam chętnych. Wydaje mi się,ze jak ktoś jest dobry i nie ma drugiego innego zawodu i ma widoki na uczenie tańca, to mu się opłaca mieć taki dokument. Teraz jak nie można już żyć z tańca do emerytury potrzeba kształcenia takiego i dawania ludziom szansy na prowadzenie zajęć jest chyba znacznie większa niż dotychczas. Ponadto na kierunkach tancerz -choreograf się kształci spora grupa tancerzy, którzy są aktywni mimo braku dyplomu Szkoły Baletowej. To też jest ważne dla nich, bo dzięki temu mają jakiś dyplom potwierdzający ich umiejętności. A poza tym wszystkim, to chyba też jakoś zawsze ubogaca tancerza :) .
 
     
kropa
Nowicjusz

Posty: 39
Skąd: kuj-pom
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 4:09 pm   

kurcze.. ta pedagogika tańca brzmi ciekawie, ale to na AHE ;/
_________________
Aby stało się to czego pragniemy trzeba przestać robić to co robimy...
 
 
     
Niepewna 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 6:02 pm   

Czyli teraz idzie się oddzielnie na każdy kierunek? Z tego co wiem wcześniej tancerz-choreograf było razem . Teraz już nie ma takiej możliwości ?
Z jednej strony chyba wcześniej było trochę lepiej .
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:17 pm   

Logicznie - jesli jest coreograf to musi byc i tancerz. Jak mozna zostac choreografem bez podstawy czyli bycia tancerzem. :?:

Kropa a czemu sie krzywisz? AHE nie jest pod tym wzgledem dosc dobra?
 
     
Niepewna 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 9:36 am   

Moim zdaniem chyba wcześniej było lepiej . Większe możliwości pracy w przyszłości .
 
     
kropa
Nowicjusz

Posty: 39
Skąd: kuj-pom
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 12:46 pm   

krzywię się bo AHE nie ma dobrej renomy, ogólnie... a poza tym to szkoła prywatna, nie wiem w sumie...
_________________
Aby stało się to czego pragniemy trzeba przestać robić to co robimy...
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 1:38 pm   

Zawsze lepiej mieć dyplom uczelni państwowej niż prywatnej. Z drugiej strony plusem tej uczelni jest to , ze oferuje studia stacjonarne, czego w ofercie nie ma chyba żadna Akademia Muzyczna.
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 9:28 am   

osobiście sądzę, że pozycja pedagogiki w Warszawie jest niezagrożona. Miną lata świetlne zanim się okaże co AHE tak naprawde oferuje, po tym jak pierwsi absolwenci pozyją sobie trochę na rynku pracy.
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
przyjaciolka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik i in.
Posty: 156
Skąd: z serca
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 11:07 pm   

No właśnie..robiłam "wywiad" i AHE ma fatalną opinię! Łodzianie wyśmiewają tę uczelnię! Poza tym było sporo z nią skandali...
A czy w Łodzi są studia magisterskie z tańca również? No bo to wszystko są licencjackie...a co dalej?
_________________
*Miej zawsze w sercu Nadzieję*
*Cierpienie szlifuje serce jak diament*
*Radę,którą dajesz innym,zastosuj najpierw u siebie*
*I LOVE DANCE*
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 7:48 am   

Kochanie sama ta uczelnia jest jaka jest ale ten akurat kierunek nie jest wyśmiewany. Ma świetną kadrę - wykłądają tam najlepsi tancerze, tacy z charyzmą. Sam szef katedry to człowiek niesamowity i charyzmatyczny: zarówno jak tancerz, jak i jako prowadzący warsztaty jak i jako organizator. Ma duże obycie. Zna wybitnych tancerzy polskich i zagranicznych. Odbierał kilka lat temu nagrodę w Bolshoy w Moskwie. Jest znany w środowisku. Nie wiem kto tam studiuje i jak potem będą się toczyć losy tych ludzi ale wiem na 100%, ze jedna z dziewczyn, która była bardzo dobra dostałą już pracę w teatrze w Łodzi. Nie jestem pewna czy to praca czy angaż do 1 spektaklu ale biorąc pod uwage, że teraz teatry tak zatrudniają, to nie dziwi.
 
     
kropa
Nowicjusz

Posty: 39
Skąd: kuj-pom
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 9:17 am   

też znam podobną opinie nt AHE a co do kierunku to się nie mogę wypowiedzieć bo akurat o tym kierunku konkretnie nic nie słyszałem... Ale w ogóle trochę razi. Mieć na dyplomie ukończenia szkoły Akademii humanistyczno ekonomicznej wydział artystyczny o specjalności taniec ? Nie wiem, nie mogę się przekonać, ale też nie wyśmiewam !!!! Co do magisterki to mają otworzyć na choreografii na Akademii Muzycznej.
_________________
Aby stało się to czego pragniemy trzeba przestać robić to co robimy...
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 10:24 am   

Jej, generalnie uczelnie prywatne w Polsce sa do niczego. Powiedzmy sobie to jako punkt wyjścia. I to jest fakt niezaprzeczalny. I na tej przypuszczam, ze też nie wyrzucą tancerza, który sobie olewa, bo muszą miec wpływy. Z drugiej jednak strony to nie wiem , jaki jest tam poziom ale kadra jest dobra, więc jeżeli ktoś chce czerpać, to kto wie, może to miejsce dla niego.
A co do studiów na AM, to też nie są one -powiedzmy sobie szczerze-na jakimś zabójczym poziomie, żeby np nikt nie mógł przejść jakiegoś egzaminu. To też są płątne, studia dla papierka, a aktywni tancerze, z których w znacznej części składają się studenci, zdecydowaną większość czasu przeznaczają na pracę.
Nie ma w Polsce niestety prestiżowej uczelni kształcącej tancerzy jak np te studia w Kijowie na kierunku Choreograf -reżyser tańca. Z drugiej zaś strony biorąc pod uwagę ilu na Ukrainie jest tancerzy i szkół tańca oraz jak wielu potrzeba nauczycieli i wykładowców tańca, a do tego ile jest zespołów tanecznych- to to nie dziwi. Jeżeli zatem jest iluś chętnych , świetnych tancerzy, którzy stają do konkursu o jedno miesjsce na uczelni w Kijowie, to można sobie ich dobierać, przesiewać, sprawdzać, a potem wyrzucać, jak się nie sprawdzają. W Polsce niestety ale nie ma takiego potencjału i to też jest powód, dla którego taka państwowa uczelnia nie powstanie , a prywatna wiadomo- tam licza się pieniądze i to, żeby było jak najwięcej studentów, a nie to, zeby kształcic na super światowym poziomie
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 11:13 am   

z drugiej strony, wiem, że moja wypowiedź może wzbudzić kontrowersje ale zastanawiam się czy jest potrzeba takiego tworzenia uczelni państwowej czy mnożenia mnóstwa uczelni prywatnych. By tańczyć w teatrach uznanych takich ja teatry w Warszawie, Łodzi, Śląsku, Wrocławiu itp wypadało by skończyć ta osb ponieważ spektakle tam się opierają albo na klasyce albo na tańcu współczesnym (dobrze, są wyjątki ale chodzi mi o generalizację). By tańczyć gdzie indziej, np w teledyskach, na koncertach, na jakiś festiwalach itp nie trzeba skończyć szkoły wyższej z tańca tylko uczęszczać na mniej lub bardziej profesjonalne zajęcia i jakoś się do różnych zespołów zaciągnąć. Bo mi się nie chce wierzyć, że absolwenci tego kierunku zasilą tłumnie profesjonalne teatry tańca (których w Polsce nie jest tak dużo) a by tańczyć w zespołach mniejszych czy amatorskich nie liczy się papierek tylko charyzma i umiejętności a nie koniecznie papierek ukończenia szkoły.

Ok, jest to świetna możliwość posiadania wielu godzin tańca codziennie, zgłębiania wiedzy teoretycznej na temat tańca, rozwoju itp ale czy jest aż potrzeba mnożenia tego i tworzenia uczelni państwowej to mi się osobiście nie wydaje, po prostu nie widzę dla tych absolwentów miejsca.

Dlatego mnie np bardzo interesuje gdzie oni trafią, i gdzie się utrzymają.
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
magda112
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 3:18 pm   

Hejka:)
Mam pytanie do wszystkich którzy sie dostali na ahe na specjalność tancerz-choreofraf: jak długo (ile lat?) tanczyliscie zanim poszliscie na egzamin?
Bo nie wiem czy nie tancze zbyt krotko zeby sie dostac. Nie wiem czy wogole jest sens sie starac...:)
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 3:59 pm   

Jesli taniec to Twoja pasja, to sens aby sie starac, jest zawsze. Zalezy od ciebie co chcesz osiagnac i jakie sa Twoje oczekiwania wobec szkoly, nauczycieli czy wykladowcow.

Dzis jest tendencja taka, ze kazdy moze tanczyc, to pokazuja wszelkiego rodzaju programy itp. Jury jakie tam jest jest marne niz profesjonalne :shock:
Najgorsze jest to ze Ci ludzi ktorzy sie tam zglaszaja sa poprostu oszukiwani. czasami jest to smieszne, czasami nie. Powiedzmy sobie szczerze i uczciwe, nie kazdy bedzie tanczyc, bo nie kazdy ma predyspozycje do tego. W szkolach prywatnych nie kladzie sie nacisk na profesjonalizm, wiedze, tylko na pieniadze i pragnienie sukcesu wlasnie u takich ludzi.
Ja jestem za uczelnia panstwowa. Egzaminy do szkol arytystycznych powinny stanowic ow przesiew.
Saggiatire, przyklad dobry ze szkolami wschodnimi, ale pamietaj, jaka jest tam tradycja tanca ! U nas jest dziura, ludzie dorosli ktorzy nigdy nie byli na balecie.....w Rosji to jest tradycja, chodza mlodzi i starsi i jakos to wszytsko zwiazane z baletem i tancem ma tam wiekszy sens.

Polecam program na RTR ( program rosyjski) o balecie w Teatrze Bolszoj. Niedziela. U nas jakos o 14. Duzo roznych repotrazy o zespole baletowym i nie tylko, relacje z konkursow, festiwali tanca, wywiady artystow i wspomienia, historia znanych baletow i ich tworcow. program jest w jezyku rosyjskim.
Polecam. :!:
http://www.rtr-planeta.co...12795&cid=&d=10
 
     
Niepewna 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 7:52 pm   

nathaliye wiedz, że osb nie ma w każdym mieście ( a nawet województwie ) , więc nie każdy może tam chodzić , zatem wykluczasz w tym momencie połowę społeczeństwa, która być może ma predyspozycje do tańca klasycznego , jednak nie ma możliwości rozwijać się w osb.
I nie wiem czy dobrze zrozumiałam : Czy ty uważasz, że jeżeli ktoś nie chodził do osb ma tańczyć tylko w teledyskach i festiwalach ? Nie tylko absolwenci osb tańczą idealnie bo wierz mi znam kilka osób i mam porównanie .
W ten sposób taniec w Polsce w ogóle zaniknie bo ograniczymy ludziom dalszy "rozwój".
To tak moim zdaniem .
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 9:40 am   

Niepewna napisał/a:
nathaliye wiedz, że osb nie ma w każdym mieście ( a nawet województwie ) , więc nie każdy może tam chodzić , zatem wykluczasz w tym momencie połowę społeczeństwa, która być może ma predyspozycje do tańca klasycznego , jednak nie ma możliwości rozwijać się w osb.


Moja droga, piszesz o predyspozycjach do TANCA KLASYCZNEGO. Otóż moim zdaniem, jeżeli ktoś nie skończył OSB, to koniec marzeń o klasyce. I powiedzmy to wreszcie jasno i wyraźnie. Spotkałam się z tym, że kiedyś był geniusz, o niespotykanych predyspozycjach i zaczął w ostatniej , czy przedostatniej klasie SB, a przyjęli go tylko dlatego, ze widac bylo przeblyski geniuszu i niestety okazalo się po roku, że niestety ale nie ma żadnych możliwości tańczenia w klasyce. Klasyki nie da się nauczyć w wieku lat 16-17.
Tak samo jeżeli się nawet by tańczyło od dziecka, to o ile to by nie było tak, że rodzice by byli wybitnymi tancerzami i codziennie tłukli od 5 roku życia naukę klasyki w ramach toku indywidualnego, czy by dziecko od 6 roku nie chodziłoi nie tyrało na lekcjach na najwyższym poziomie, to też niech zapomni o klasyce.\

Co innego inne techniki. Mnie w teatrze muzycznym w Łodzi zachwycił chłopak nie po sb, który jednak od 9 roku życia uczył się systematycznie klasyki u prywatnego nauczyciela. Miał wyraz, sporo umial ale w TW pracowac nie bedzie. W muzycznym, na kontrakcie (2 spektakle rocznie) tak ale do opery wrocłąwskiej, łódzkiej czy narodowej nikt go nie przyjmie. Tak samo czasem w YCD widzi się całkiem utalentowanych ludzi, którzy gdzieś tam tańczą , w tancu współczesnym itd. ALE NIE W KLASYCE. KLASYKA JEST ZASTRZEŻONA DLA NAJLEPSZYCH Z UCZNIOW SB.
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 11:56 pm   Dzień Otwarty specjalności: tancerz-choreograf

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem studiów na kierunku: Taniec na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
w roku akademickim 2011/12 na „Dzień Otwarty specjalności: tancerz-choreograf”, który odbędzie się 20 kwietnia 2011 roku.

Program:
1. 08:15-09:45 – technika tańca klasycznego (II rok specjalności: tancerz-choreograf) opieka artystyczna mgr W. Domagała
2. 12:15-13:15 – taniec historyczny (I rok specjalności: tancerz-choreograf) opieka artystyczna mgr M. Bilska
3. 13:30-16:00 – próba dyplomów choreograficznych (III rok specjalności: tancerz-choreograf) opieka artystyczna dr A. Azarkevitch
4. 16:00-17:30 – technika tańca klasycznego (I rok specjalności: tancerz-choreograf) opieka artystyczna mgr G. Rybalchenko
5. 17:45-19:15 – technika tańca współczesnego (I rok specjalności: tancerz-choreograf) opieka artystyczna mgr P. Sałek

Uwaga! Osoby zainteresowane obejrzeniem zajęć studentów specjalności: tancerz-choreograf podczas „Dnia Otwartego ” 20 kwietnia 2011 roku oraz zainteresowanych rozmową z opiekunem specjalności prosimy o kontakt z Panią Bereniką Zbiciak - Kierownikiem Działu Promocji i Rekrutacji Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, w sprawie zapisania się na listę osób uczestniczących biernie w zajęciach.

tel.: +48 42 29 95 529
mail:bzbiciak@ahe.lodz.pl
 
     
Balllllerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 12:09 am   

AHE w Łodzi, ul. Sterlinga 26, Budynek K, SALA BALETOWA K314 - III piętro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 12