www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 5:31 pm   

martusiaa4u napisał/a:
A wiecie co ....

Ja wam powiem, ze wkurza mnie jedna rzecz ...

Ja rozumiem, że jest sobie jakiś tam temat
ALE ! ;> kurde .... mamy temat "paznokcie" na forum
i co - mam KONIECZNIE w każdym wpisie pisać coś
paznokcie-taniec ...... to logiczne że temat przeniusł by sie
na właśnie takie gadanie o szkole itd. .... troche głupio ....

Gdybyśmy si etrzymali REGUL ściśle to przeciez w temacie
było by 20 komentarzy i ani więcej ........... bo nie można było by si e wypowiadać
na żaden inny temat bo odrazu "robi sie jeden wielki OFFTOP " ;/////


Mnie wkurzają natomiast osoby, które piszą niestarannie i bez sensu. Do czego odnosi się "trochę głupio" w Twoim poście? Z Twojej wypowiedzi wynika, że z tego, że temat zszedł na gadanie o szkole.

Jak już napisała Joanna, tematy na forum mają być mniej lub bardziej baletowo-taneczno-kulutralne. Kropka!! :evil:

Tematy nie muszą być wielkie i długaśne. Wszystko będzie ok, jeśli temat wyczerpie się po trzech, pięciu, dziesięciu lub stu postach - o ile będą w nim rzetelne i pomocne informacje.

IMHO jedynym problemem, jaki może istnieć w tym przypadku, to jeśli osoba nie ma nic do powiedzenia i musi popełniać offtopy, bo inaczej nie uczestniczyłaby w dyskusjach!!
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
     
martusiaa4u 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 500
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:03 pm   

No ja myslałam ze forum jest od tego
aby ludzie migli sobie porozmawiać
a nie udzielić wystrczająco wyczerpujące odpowiedzi
i potem co, mam siedzieć i sie gapić na to forum ?!

To że tak pisze, to nie jest moja wina, o to akurat nie musiałas się przyczepiać ;|
Chyba po to jest TEN TEMAT abym powiedziała to co myśle
a to że pisze 'nie starannie [Twoim zdaniem] to już moja sprawa ;/ ;|

Wy sprawiacie problem i to wy zrażacie każdego
kto tutaj pisze coś nie tak, ja już takie wrażenie odczułam ;||||
_________________
" Artysta, który sprzeniewierza się prawdzie, natychmiast traci talent "

http://www.photoblog.pl/perless
 
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:15 pm   

spokojnie, myśle że żadne oburzanie się nie ma sensu, widze ze każdy teamt odnoszący sie do bałaganu forum offtopów niepotrzebnych ankiet czy kontrowersyjnych tematów sie kończy jakimiś wątami, spróbujmy spokojnie sie dogadać a wtedy moderatorzy bedą za nami a nie przeciw nam
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:38 pm   

Proszę bądzmy dla siebie troche bardziej symapatyczni i wyrozumiali. Joanna ma racje i nikogo bezpośrenio nie doknęla. Faktem jest, że dziewczyny lubią sobie poplotkować. Takie jest życie i w dziale " Pogadalni" troche należy im popuscić cugli bo jeszcze biedaczki popadną w depresję.
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
Ostatnio zmieniony przez Father Pon Sty 28, 2008 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:38 pm   

FORUM to jak nazwa wskazuje miejsce do wypowiedzi. Nie oznacza jednak ze do ROZMAWAINIA. raczej do wypowiadania pogladów, zadawania pytan i udzielania odpowiedzi. Jesli ktoś zada proste pytanie np. "Gdzie znajdę testy do wiedzy z WOT-u" a inny wyczerpujaco odpowie ze tu (poda link) a poza tym jest skryp, ksiazka etc to temat jest wyczerpany i pisanie w nim np. "a ja zdawałam w ubiegłym roku i dostałam 5" nic merytorycznego nie wnosi i jako taki zostanie usuniety.

Chodzi nam wszystkim - i modom i urzytkownikom (mam nadzieję) żeby w tematach merytorycznych a takich jest (powinna byc) na forum fachowym (specjalistycznym - a na takim jestesmy) większosc łatwo było znaleść potrzebne informacje, sprawdzic czy pytanie które nas nurtuje juz padło, czy została udzielona odpowiedz i jaka, ewentualnie co mają do powiedzenia uczestnicy forum na temat spektaklu, tancerza/tancerki, choreografa, sprzetu, ćwiczeń, co radzą w danej sytuacji.

Watki w Pogadalni sa wyjątkowe i tu nieco luzu nie zaszkodzi pod warunkiem ze nie bedzie tak ze urzytkownicy którzy lubią sobie poklikac będa tam pisac setki postów o niczym - typu "ja też" nie lubie tego" nie widziałam tego", a moderatorzy którzy mają dosc obowiazków z merytorycznymi wątkami będa to potem w pocie czoła kasowac. Pamietajcie, ze to co Wy piszecie wis potem przez miesiace albo i lata w internecie, na serwerze, który ma swoją objętosc, nie mówiąc już o tym ze potem zarówno moderator (gdy ma wykasowac zbędne posty) jak i inny czytelnik musi sie przedzierać przez dziesiatki stron watku które po tygodniu czy dwóch są zupełnie nieaktualne i nie interesujace dla postronnych czytelników Chcecie pogadac o niczym, poględzić, poklikac - prosze poczatowac sobie na Tlenie albo wymienic sie numerami gg.

Offtopy - to temat trudny: czasem z offtopu moze wykiełkowac ciekawy temat który jako wydzielony zaowocuje ciekawa i porzytezną dyskusją. Czasem zwłaszcza gdy offtop jest osobisty - nadaje sie tylko do skasowania :( Nie ma na to mądrych - po prostu trzeba znac proporcje i czasem zastanowić sie chwilę zanim sie cos napisze, albo wykasowac to, co sie napisało: czy mój post cokolwiek wnosi? czy ktoś juz to powiedział, czy tylko tak odruchowo mi sie "kliknęło"

Parę osób zwróciło nam uwagę na watki powtarzajace sie, dublujące itd. Czy jednak mamy usuwac watki które zostały wydzielone z innych (offtopy) bo były ciekawe mimo ze inne watki na ten sam czy podobny temat juz były? Czasem jak ktoś słusznie zwrócił uwagę jeden watek jest o poinatch a drugi o wkłądkach a potem siła rzeczy w obu jest i o jednym i o drugim... zatem jesli będziecie pilnowac TEMATU watku i pisac swoje uwagi w ODPOWIEDNICH watkach tego problemu nie bedzie. Tego zaden moderator za was nie zrobi.

na koniec tej przydługiej odpowiedzi komentarz: nie chciałabym aby ta dyskusja stala sie znów jak pół roku temu swoistym miejscem walki międzymodami a urzytkownikami. My - modzi i admini tez nimi jestesmy chcemy aby było nam tu razem miło i fajnie, jednoczesnie staramy sie zapanowac nad niepopanowanym czasem pociągiem niektórych osób do pisania czegokolwiek, oraz kierowac niewprawnymi osobami tak, aby nauczyły sie korzystac z forum dla swojej i innych korzyści. Staramy sie odpowiadac na Wasze zapotrzebowanie i Wasze sugestie. padła tu na poczatku taka ze na forum jest bałagan i brak kontroli więc przystapilismy do działania, teraz inni zarzucaja ze zakaz offtpowania, pouczanie, kasowanie itd to zbytia kontrola. Wiem ze jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził, ale pomyślcie jak pogodzić te sprzeczne interesy róznych uzytkowników. Pomyślcie tez dlaczego jestescie na forum i czy to jest własciwie miejsce do spełnienia waszych potrzeb - jesli chcecie poadac sobie o paznokciach, ulubionych zespoach albo psach to jest wiele innych miejsc w necie gdzie można do woli o tym klikać.
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:54 pm   

Cytat:
tematy na forum mają być mniej lub bardziej baletowo-taneczno-kulutralne

patrzcie państwo.

dać palec, to odgryzą rękę.
przygotujmy się na masowe walczenie o swoje racje i szeroko pojętą tolerancję. forum baletowo-taneczno-kulturalne? żegnaj!


ale ja i tak cierpliwie będę czekać na lepsze czasy. czy się doczekam? nie wiem. ale łatwo się nie poddam.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:59 pm   

a tematy poza pogadania zdarzają sie nie związane ze światkiem taneczno kulturalnym?
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 9:56 am   

Nathaliye, takie tematy moga powstawac tylko w pogadalni. Jesli pojawiaja sie w innym miejscu sa kasowane.
 
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 4:52 pm   

właśnie o to mi chodzi, że poza pogadalnia nie zdarzaja sie takie tematy wiec tam sie znajduja tematy zwiazane z fryzurami czy paznokciami, na ktore jest pozwolenie
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:18 pm   

Pozwolnie jest ale nie na posty, ktore w duzym stopniu odbiegaja od tematu zwiazanego z tancem.
Z reszta zostalo to juz wyjasnione wczesniej i pisanie na ten temat nic wiecej nie da.
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 10:09 pm   

http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=2053

kropencja.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13