www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Taneczno-Musicalowe w Szczecinie
Autor Wiadomość
ana27 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 7
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:17 pm   Studio Taneczno-Musicalowe w Szczecinie

Czy ktoś słyszał o Studiu Taneczno-Musicalowym w Szczecinie? Zajęcia odbywają sie w operze na zamku.
Chciałam sie dowiedzieć jak wyglądają tam zajęcia, jeśli ktoś tam chodzi :D

Nie wiem czy dobrze zrobiłam zakładając ten temat, ale nie znalazłam nic na ten temat na forum :wink:
 
 
     
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 2:47 pm   

Ja słyszałem chociaż już od kilku miesięcu w szczecinie. Założycielką jest pani Maria Andrzejewska (prezes fundacji balet, organizatorka konkursy dla najlepszego absolwenta szkół baletowych, wielu gal baletowych oraz inicjatorka i głowna osoba zajmująca się wybudowaniem Osb w Szczecinie........to już mowi samo za siebie). Co mogę powiedzieć..... wobec podupadającego ogniska doprowadzonego wręcz do ruiny za obecnej dyrekcji (jednoosobowej zresztą) jest to jedyne miejsce gdzie można się czegoś nauczyć. Z tego co wiem wem oprócz klasyk moją się również odbywać zajęcie z modernu (m.in z Pauliną Adrzejwską - nauczycielką t. współczesnego w OSB w Warszawie i Łódzi.). Studium wystartowało dopiero we wrześniu i bardzo prężnie się rozwija. Po powestaniu w Szczecinie osb część dzieci pewnie pójdzie do szkoły dziennej a reszta będzie mogła się uczyć dalej w tym studium które się przeniesie właśnie do osb popołudniamia. Po wydarzniach lutowych (ci co trzeba wiedzą o co chodzi;) ) pewnie sporo osób dojedzie co doprowadzi do roszerzenia kadry i programu.
Ja polecam:)
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
     
aaniuchnaa 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
<3
Posty: 31
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 7:48 pm   

Ktos sie moze tam uczy? Jakies blizsze informacje?
 
     
ana27 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:26 pm   

Ja chodziłam tam przez pół roku, później musiałam zrezygnować, ale ogólnie zajęcia były bardzo fajnie prowadzone i było dużo rozciągania :wink:
 
 
     
Hildegarda 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 30
Posty: 49
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 1:55 pm   

Ja chodzę do Studia Taneczno-Musicalowego w Szczecinie. Powiem, że jestem bardzo zadowolona. Panuje tam przyjazna atmosfera i moim zdaniem można się dużo nauczyć, pomimo że w tym roku w grupie młodzieżowej zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Warsztaty, które się odbywały, również mi się bardzo podobały.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13