www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze zespoły..
Autor Wiadomość
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:21 am   Wasze zespoły..

Siemka!
pewnie wiele osób na forum uczaszcza do zespołów amatorskich wiec to jest własnie temat dla nich ..

podzielcie sie z nami jakie to zespoły i opowiedzcie trochę o nich z góry dzieki i zycze miłego pisanka ;)

Ps.
Dodam ze sama tańcze w zespole amatorskim od 10 lat ;)
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:40 pm   

tańcże w zespole TEATR WYOBRAŹNI 6 lat.... jeździmy na rózne festiwale sobie :P i ogólnie jest milo i sympatycznie. Dziewczyny podchodzą do tego jako miłe spędzanie czasu, ja trochę bardziej poszerzam horyzonty ;)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:56 pm   

;) a byliście moze na festiwalu w Kielcach .?

;*
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:58 pm   

w tym roku byl młodszy zespoł z naszej szkoły :P my byłysmy 2 lata temu.....
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 11:07 pm   

Aha ;) my byłyśmy w tym roku i rok temu ;)
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:37 am   

a jak się Twój zespoł nazywa? wygrałyscie cos? bo my Srebną Jodłę (złotej nie przyznano) :P
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 8:50 pm   

mój Impuls .. kiedyś Uśmiech.. ;p;p za pierwszym razem wygrałyśmy brązową jodłe za drugim nic i za trzecim nic ;)
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 9:00 am   

przedwczoraj bylam na festiwalu w Bielsku-Białej i dzis jedziemyh na galowy :) Słyszałaś Agacior o tym festiwlu? tylko tam więcej ruskich niz POlaków :P
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 3:56 pm   

ja z moim ukochanym zespołem Energy ( nazwa została jeszcze ze starych czasów kiedy tańczyłyśmy tylko funky, hip-hop a nie tak jak teraz współczesny, jazz) jadę 25.11 do kłobucka. sam festiwal nie jest moze jakiś bardzo prestiżowy czy cos ale atmosfera jaka jest tam, to chyba nigdzie nie spotkałam lepszej :)

niedługo jeśli dobrze pójdzie to chyba zmienię zespół.
 
 
     
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 4:07 pm   

Nati napisał/a:
przedwczoraj bylam na festiwalu w Bielsku-Białej i dzis jedziemyh na galowy :) Słyszałaś Agacior o tym festiwlu? tylko tam więcej ruskich niz POlaków :P


nie nic o nim nie wiem.? cio to za festiwal.?/
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 8:19 am   

no tam chyba tylko na zaproszenie sie jedzie :) i jak mówie, same Ruskie i z Ukrainy :P my mamy I miejsce w kat. Inscenizacja taneczna :D hehe no fajnie, ale nie uwazam ze to powód do płaczu ze szczescia (niektóre tam zespoły płakały gdy cos wygrywały!) Jedna ruska tam była dziewczynka to normalnie Kazakova! :D
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
staace 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica, tancerka
Wiek: 34
Posty: 144
Skąd: Malbork
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 6:05 pm   

cynamonek napisał/a:

niedługo jeśli dobrze pójdzie to chyba zmienię zespół.
wiem ze to nie na temat za co z góry przepraszam ale chcialam się zapytać czy to chodzi o zmiane nazwy zespołu czy w ogóle żegnasz się ze swoim zespołem?? Wiem, że to pytanie prywatne więc zrozumiem jeżeli nie odpowiesz.
Pozdrawiam
_________________
"Talent i zdolności to nawet nie połowa sukcesu. Podstawa to systematyczność, determinacja i upór w dążeniu do celu"
 
 
     
Agacior13 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Tancerka,Uczennica
Wiek: 30
Posty: 78
Skąd: " Z Nieba..."
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 6:06 pm   

Nati napisał/a:
no tam chyba tylko na zaproszenie sie jedzie :) i jak mówie, same Ruskie i z Ukrainy :P my mamy I miejsce w kat. Inscenizacja taneczna :D hehe no fajnie, ale nie uwazam ze to powód do płaczu ze szczescia (niektóre tam zespoły płakały gdy cos wygrywały!) Jedna ruska tam była dziewczynka to normalnie Kazakova! :D


brawo za pierwsze miejsce;D hehe same ruski.. ;pp
_________________
Taniec To Eksplozja Doznań Odczuwana Z Ruchu I Przestrzeni ...<3 . . Kocham wszystkich Poddąbowiczów :D
 
 
     
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 6:16 pm   

staace napisał/a:

wiem ze to nie na temat za co z góry przepraszam ale chcialam się zapytać czy to chodzi o zmiane nazwy zespołu czy w ogóle żegnasz się ze swoim zespołem?? Wiem, że to pytanie prywatne więc zrozumiem jeżeli nie odpowiesz.
Pozdrawiam


żegnam sie z moim starym zespołem, chyba ze mi czas pozwoli to bede moze ciągnęła dwie rzeczy równoczesnie. Jeszcze nie wiem. Raczej postawię tylko na ten nowy w którym mogę jednak bardziej sie rozwinąć.
Wydaje mi sie że w życiu czasem o to chodzi żeby próbować czegoś nowego, ciagle iść do przodu i myślec nie tylko o tym kogo lubimy ale i o przyszłosci.
 
 
     
staace 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica, tancerka
Wiek: 34
Posty: 144
Skąd: Malbork
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 8:38 pm   

cynamonek napisał/a:
Raczej postawię tylko na ten nowy w którym mogę jednak bardziej sie rozwinąć.
Wydaje mi sie że w życiu czasem o to chodzi żeby próbować czegoś nowego, ciagle iść do przodu i myślec nie tylko o tym kogo lubimy ale i o przyszłosci.


I bardzo dobrze. Zgadzam się z Tobą chociaż czasami jest bardzo ciężko rozstać z zespołem w którym tańczy się bardzo długo. Niestety tutaj już trzeba wybrać :koleżanki i to co one potem powiedzą(na czele z choreografem) czy tam gdzie się można bardziej rozwinąć. Ja już jakiś czas temu miałam zrezygnować z uczęszczania na zajęcia do mojego zespołu ale trzymają mnie w nim ludzie i wiem że zostanę. Poza tym (nie chce zapeszać) ale może atmosfera się za jakiś czas poprawi. Cały czas trzeba iść do przodu i nie oglądać się za siebie to jest bardzo ważne.

Życzę Ci żebyś wybrała to co uważasz za stosowne i żebyś potem tego nie żałowała.
Gorąco pozdrawiam.

Staace
_________________
"Talent i zdolności to nawet nie połowa sukcesu. Podstawa to systematyczność, determinacja i upór w dążeniu do celu"
 
 
     
Mea 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica&miłośn
Wiek: 30
Posty: 14
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 3:37 pm   

Ja od 6 lat tańczę w zespole Misz Masz. Jutro właśnie jedziemy do Rzeszowa na festiwal ;)
_________________
To nieprawda, że miłość od nienawiści dzieli cienka granica. Dzieli je mur chiński z basztami i wartownikami co 5 metrów.
Dr House
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13