www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
You Can Dance - 6 edycja
Autor Wiadomość
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 12:54 pm   You Can Dance - 6 edycja

http://youcandance.plejad...,newsdetal.html
osobiście jestem wściekła że Gdańsk jest pierwszy, za 10 dni...
liczyłam na to że będzie w styczniu Gdańsk, ale nie oczywiście musieli srutnąć go na pierwszy termin!
i opracuj [i wypracuj!] tu coś sensownego w 10 dni -.- jakby chociaż 2 tygodnie przed castingiem o tym powiadomili gdzie i kiedy
w ogóle nie wiem co za potłuczeni ludzie wpadli na pomysł by tak ociągać z ogłoszeniem castingów... a jeszcze bardziej potłuczeni układali te terminy - pierwszy i drugi mają miejsce za 10 dni/2 tygodnie, a trzy następne ZA PONAD MIESIĄC.

...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 2:17 pm   

:shock: :shock: :shock: LUBLIN?! jestem w szoku :shock: :shock: ale tez juz 14 grudnia :P
faktycznie, troche poizno poinformowali o castingach
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 3:18 pm   

jeśli ktoś poważnie myślał o udziału w tym programie od wielu edycji to i tak nie sądzę by zaczął myśleć o układzie teraz tylko nastawiał się od dawna.
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
julianka 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Moja pasja....
Wiek: 113
Posty: 383
Skąd: Uliczka sezamkowa...
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 3:21 pm   

Maron, sisha945, jeśli będziecie w YCD (a to wywnioskowałam z waszych postów), to napiszcie na forum. Namówię wszystkich w klasie, że by na was głosowali (no i trzymali kciuki) :D
_________________
Julianka.

Dancing with feet is one thing but dancing with heart is another.
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 3:32 pm   

heh no ja byłam na nastawiona na casting od czasów castingów do edycji poprzedniej. [wcześniej nawet nie było co marzyć]
jednakże liczyłam na to że tak jak poprzednio powiadomią o castingach z większym wyprzedzeniem niż 10 dni.
i jak poprzednio jechały od nas trzy osoby tak teraz jedzie tylko jedna [tylko i wyłącznie dlatego że jako jedyna się dostała więc ma największe szanse i przede wszystkim potrafi wymyśleć coś porządnego w przeciągu dwóch-trzech dni...]
ja ostatnie miesiące wolałam spożytkować na uczenie się breaka czy poprawianie techniki w hip hopie/współczesnym... i wiem że inaczej wyglądałaby moja solówka gdybym ją ułożyła we wrześniu czy październiku, a inaczej jakbym trochę więcej czasu miała i ułożyła ją teraz :roll:

haha :D jasne :D jakbym przeszła pierwszy i drugi etap precastingu i dostała się przed telewizyjne jury to byłby mój życiowy sukces xD
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 6:34 pm   

Julianko, ależ ja sie nie wybieram :D ! Chociaz to pierwsza edycja w ktorej moglabym startowac, zwazywszy na wiek :razz: Jesli chodzi o umiejętnosci to juz troche gorzej :razz:
kto wie.. moze kiedys, jesli beda kolejne edycje... :roll: :D
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 3:52 pm   

Właśnie oglądałam przed chwilą YCD i mam pytanie: jak się nazywa ten Kuba (ten , który ma 5 rodzeństwa)???
 
     
agata31 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 236
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 8:46 pm   

Jakub Pursa
http://youcandance.plejad...ie,1,wideo.html
:D

A tak ogólnie to uważam że ta edycja nie bedzie tak fajna jak poprzednia wg mnie jurorzy za bardza słodzą i rozdają bilety bez przemyslenia :x polowa z nich prawie nic nie umie, albo zwyczajnie zamula :D
_________________
Balet był.. może jeszcze będzie
Taki cień nadzieji..
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 9:35 pm   

a jak juz cos umie i nie zamula to nie dostaje się do odcinków na żywo (Alek T aka Alkowy Funkowy;)
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 7:36 pm   

to co Słoneczka? Wybieramy się na Mazowsze ? :D
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
     
julianka 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Moja pasja....
Wiek: 113
Posty: 383
Skąd: Uliczka sezamkowa...
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 7:59 am   

To ja coś powiem. Gdy widzicie, że "tancerza"/"uczestnika" objeżdża kamera dookoła, to możecie być pewni, że dostanie bilet....
_________________
Julianka.

Dancing with feet is one thing but dancing with heart is another.
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 4:27 pm   

Nie zawsze... - tego chłopaka rodem z Wegier np objechała, a nie dostał biletu. zresztą uważam, ze to błąd. Mimo jego młodego wieku, to wcześniej bilety dostawały osoby duzo gorsze. A ze ciężko. Matko jedyna i w szkole baletowej jest ciężko. Życie jest generalnie ciężkie. Ja bym mu dała szansę. Uważam, że jeżeli ktoś jest lepszy, to nie można przepuszczac przed nim gorszych osób dlatego, ze sa starsze i bardziej wytrzymale.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 7:53 pm   

Według mnie w tej edycji mamy ogromna biedę. Bardzo mało było osób, które cokolwiek potrafiły, nie widziałam nikogo, kto by mnie po prostu powalil - a w poprzednich edycjach były takie osoby. Nie wiem, może po warsztatach poziom będzie wyższy, ale jak na razie nie zapowiada się zbyt ciekawie.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 7:57 pm   

To w takim razie szkoda, że nie widziałam poprzednich edycji (nie oglądam TV poza YCD praktycznie i do tej pory nie miałam TVN :D -teraz mi jakos zaczęło łapac TVN, więc mogę ogladac ). W każdym razie w tej edycji z 4-5 osób mi się podoba m.in. ten Wegier. Może nie tak jak Nazar :D ale w miarę mi sie podobali.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 8:02 pm   

Sagi, po prostu z ekranu mojego kompa wręcz wylewa się Twoje uwielbienie do tegoż Nazara! :D
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 9:20 pm   

A mnie się podobało kilka osób :))
Min. ten Węgier, ale też m.in:

Michał Maciejewski

Magda Wójcik

Kinga Biegańska
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 10:32 pm   

Jej, przyznam, ze widzę pierwszy raz tego Michała i mnie ciut wcięło. Ma coś w sobie. I to nie tylko w tańcu - ogólnie ma cos w sobie ten chłopak.
Generalnie powiem Wam, że odkąd poszłam raz do łódzkiego teatru muzycznego i zobaczyłam, ze najlepszym tam tancerzem jest gośc z kontraktu, który nigdy nie chodził do SB i teraz widze takie osoby, które gdzies tam na ulicy się nauczyły tak tańczyc, to myśle sobie, ze wcale nie tak nie do rzeczy mówi prof. E.Wycichowska, która uważa, że najbardziej lubi dawac szansę ludziom, którzy nie sa profesjonalnymi tancerzami i nie ukonczyli sb. Oczywiście nie, ze jakoś deprecjonuje SB, bo to jest oczywiscie ideał, jak ktoś może miec takie solidne podstawy ale jak ktos nie ma , to widze, że jezeli jest super utalentowany, to czasem i tak może cos miec do powiedzenia jako tancerz...

Ebaleciarko - w przyszłym sezonie balet łódzki nie zagra ani jednego baletu w Łodzi, tylko będzie jeździł po Polsce, min. będzie w Poznaniu. zobaczysz go, to zrozumiesz... Każdy tancerz, ktory go widzial jest ze mna zgodny, co do mojego zachwytu..., każdy widz też, ba nawet udalo mi sie raz dotrzec do choreografa, ktory z nim wieki temu troche pracowal z doskoku w pewnym projekcie i tez jest zgodny. A i żeby nie było, że znów pisze nie na temat, to Nazar z tego co wiem bral kiedys udzial w czyms na styl You can dance - w fabryce gwiazd z kilka lat temu.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 10:40 am   

Skokro tak go wychwalasz, to koniecznie muszę go zobaczyć!
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 1:38 pm   

A wiesz czy będzie też w Krakowie? :D
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13