www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziel się tym ze wszystkimi...
Autor Wiadomość
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 3:13 pm   Podziel się tym ze wszystkimi...

W tym temacie dzielimy się z innymi osiągnięciami związanymi mniej lub bardziej z tańcem. Innymi rzeczami możecie się chwalić w "o wszystkim i o niczym". Pozdrawiam, Paula
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
kręcioła 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 11:54 am   

Nie mogę wytrzymać po prostu muszę się tym pochwalić :D Od września zaczynam chodzić na zajęcia z tańca klasycznego :D :D Już od dawna o tym marzyłam a teraz znalazłam zajęcia które odbywają się w soboty, więc mogę sobie dojeżdżać i rodzice (po kilkudniowej namowie) zgodzili się mi je zafundować :D Na razie powiedzieli że zafundują pierwszy miesiąc a potem zobaczą... Ale i tak jestem cała w skowronkach :D :D
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 11:56 am   

Świetnie, kręcioło.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 12:04 pm   

Pewnie, ze swietnie, to fantastyczna wiadomosc Kreciolo! :D Daj znac jak bedziesz po pierwszych zajeciach i napisz jak bylo ;)
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
kręcioła 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 2:04 pm   

Na pewno tak zrobię :) Już nie mogę się doczekać :)
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 4:09 pm   

super, bardzo się cieszę:):) powodzenia na zajęciach!
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
kręcioła 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 10:13 am   

No i przepadło... Najprawdopodobniej nie ma szans jednak żebym chodziła... Z jednej strony jestem w stanie to zrozumieć, przecież wiem że pieniądze nie biorą się z nikąd :P Ale nie jakoś nie potrafię tego zaakceptować, że od nich zależy, czy mogę chodzić na zajęcia czy nie :P

Na szczęście nie jest jakoś strasznie :P nóg mi jeszcze nie ucięło, tańczyć mogę, więc nie ma się co smucić :P
 
 
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 2:53 pm   

Kręcioło, a nie mogłabyś sama jakoś zarobić na te zajęcia?
_________________
she wolf
 
 
kręcioła 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:17 pm   

Na wrzesień na pewno nie zdążę:P Może udałoby mi się jakoś zarobić, zeby zacząć od października... hmy... pożyjemy, zobaczymy :P a na pewno sie postaram :)
 
 
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:23 pm   

No właśnie : )
Jeżeli bardzo Ci na czymś zależy, nie powinnaś z tego rezygnować.
_________________
she wolf
 
 
kręcioła 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:25 pm   

Wiem :) Na początku po prostu zdenerwowałam się sytuacją :P
 
 
Ciarka
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Warszawa/Stockholm
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 7:55 pm   

Hej Krecioło,
jeśli masz marzenia to się nie poddawaj. tylko rób co w swojej mocy by je zrealizować. Ja jestem w podobnej sytuacji, tzn,co prawda mogę tańczyć, ale dostałam się do wymarzonej szkoly, a nie moge wyjechac, ze względu na brak kasy. Więc teraz pracuje, tzn rozdaje bezpłatną gazete i inne dorywcze zajęcia. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że sie uda! Czego i Tobie życzę :)
PS- a poza tym brak możliwość chodzenia na zajecia potraktuj jako stan przejściowy - wszedzie można tańczyć, i ćwiczenie w domu nic Cię nie bedzie kosztowac ( w sesnie materialnym) a da duzo radości :)
_________________
Det klarnar upp :)
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 11:27 pm   

A ja miałam dziś wracać do Polski (z Kanady) samolotem o godz. 22:25 ale jeszcze nic nie wiadomo, na razie został przeniesiony na 2:30 w nocy... (oczywiście czasu Kanadyjskiego).
Hm, zazwyczaj jak lecę z Kanady są tego typu problemy...
dwa lata temu mój samolot był przeniesiony na następny dzień.
Noi teraz wychodzi na to, że w Warszawie będę musiała czekać 5 godzin na samolot do Krakowa, więc w Krk będę o 23:35.
Hm, ciekawa perspektywa :roll:
No nic, przynajmniej dokładniej poznam warszawskie lotnisko:)
Teoretycznie mogłabym wymienić bilet na następny dzień albo za dwa dni, ale już jestem spakowana, nastawiona na podróż i wole czekać te 5 godzin czy coś, niż jeden dzień. Bo tak bardzo nie chcę z tąd wyjeżdżać, że to czekanie byłoby męką:( Ciągle siedziałabym i myślała, że zaraz wyjade...
 
 
 
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 4:10 pm   

Bajaderko, a może lepiej z Wa-wy do Kr. pociągiem? Albo autokarem? Bo wiesz, perspektywa poznania lotniska nie jest za bardzo ciekawa w porównaniu do powrotu o kilka godzin wcześniej :) .
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 4:15 pm   

Chyba ze ma bilet kupiony od razu do Krakowa.
Poza tym jechac na dworzec z duzymi bagazami, tez nie za fajnie.
Z drugiej strony pociag Warszawa - Krakow 2,5 godziny jedzie.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:17 am   

Oj...już jestem w Krakowie dawno:) ZnacZY dawno jak dawno. wrocilam o 1 w nocy. Bo samolot do Krakowa z w-wy też sie opóźnił.
No cóż, tak to jest, czasem sie ma przygody w podróży.
Joanno, Fleuve, pociągiem ani autokarem by nie wypaliło, bo miałam bardzo duo bagaży:) 2 duuuuże walizki i 3 podręczne (jeden bagaż zajmowała paczka łabędzia:P)
 
 
 
Nieszczęśliwa
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 29
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 9:14 am   

A jak z klasyką krecioła?? Mam nadzieje, ze jednak pozwolą chodzić Ci na zajęcia z klasyki :D Trzymam kciuki 8)
_________________
TM.
 
 
 
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 9:14 am   

Ah, no to faktycznie - cały przedział byś zajęła w pociągu. Bo o autokarze to strach myśleć :lol: .
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:43 pm   

Samoloty się czasami opóźniają, jak ja wczoraj leciałam z Warszawy do Krakowa to też było opóźnienie. A 5 godzin to jeszcze nie taka masakra. W tym roku byłam już na lotniskach i w samolotach łącznie ponad 30 godzin pod rząd (dokładnie to chyba 32,5...). Na jednym lotnisku czekałam ponad 9 godzin. Nie było opóźnień tylko takie połączenia ciekawe. Takich dni było kilka.

Ale muszę się z wami czymś innym podzielić.
Byłam ostatnio na obozie. Takim rekreacyjnym + taniec (nowoczesny i podstawy towarzyskiego). Jedne zajęcia prowadziłam ja - z baletu. Fajnie było. Wprawdzie bez muzyki, ale było wesoło i przybliżyłam trochę ludziom na czy polega lekcja baletu. Pokazywałam po kolei wszystkie ćwiczenia przy drążku w krótkich kombinacjach typu przód, bok, tył, bok, bo co ciekawszego można wymyślić ludziom, którzy pierwszy raz stoją przy drążku (w postaci krzesła :D ). Potem proste skoki na środku, obroty po przekątnej. Było ciekawie, ludzie poznali chociaż trochę na czym polega balet. Na koniec zostałam przymuszona usilnymi prośbami do pokazania czegoś więcej to pokazałam kilka trudniejszych skoków i obrotów w łączeniach, które zapamiętałam z lekcji i wariację.
A kiedyś prowadziła zajęcia (bardziej rozgrzewkę) taka Natalia, która trenuje akrobatykę sportową. Mieliśmy ciekawie i zróżnicowanie. Fajnie było :D
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 8:42 pm   

A ja musze sie podzielic tym, ze znikam z forum. Na razie.
Tak wiec do zobaczenia...
Trzymajcie sie:*
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 8:58 pm   

A dokąd zmykasz? ;>
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 2:09 pm   

od wczoraj mam 3. aparat ortodontyczny.
robię się jak robokop ;D

a przy tym chwilowo seplenię jak kaczor donald
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 2:16 pm   

Przypominam, ze ten temat dotyczy naszych spraw, ale zwiazanych z tancem.
Na szersze tematy mozna rozmawiac w watku 'O wszystkim i o niczym'.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
BlackPointeShoes
Adept Baletu


Posty: 66
Skąd: z 3miasta :)
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 8:35 pm   

ankaa_baletnica=)) to super że prowadziłaś lekcje :) i jak czujesz się w roli nauczyciela ; D ?

Ja tez musze się czymś z Wami podzielić.

Kiedyś pisałam tutaj że bardzo chcę nauczyć się panchee. nareszcie się nauczyłam :twisted:
_________________
"Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać" <3
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:38 pm   

Jak? :D Śmiesznie :D
W ogóle to ja nie mam zdolności do tłumaczenia i uczenia... Czasami ktoś mnie ze znajomych mnie prosi żebym coś wytłumaczyła i chociaż naprawdę się staram i doskonale wiem o co w czymś chodzi to różnie z tym bywa. Często ludzie i tak nie wiedzą co chciałam wytłumaczyć i o co mi chodziło :P Niestety... Ale na obozie poszło nieźle :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12