www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kasia G
Sro Wrz 30, 2009 9:10 am
Spełnione marzenie.....a jednak nie jestem za stary;)
Autor Wiadomość
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:34 am   Spełnione marzenie.....a jednak nie jestem za stary;)

No cóż, stało się.......Od września rozpoczyna naukę w warszawskiej szkole baletowej w 5 klasie. Mimo moje wieku (19 lat) i tego że już szkołę skończyłem to. Pan dyr. Gruziel dał jednak szansę i od września będę chodził na przedmiaty zawodowe na razie z 5 klasą. Po drodze miałem pewien nazwijmy to eksces z Poznanie ale to jest teraz kompletnie nie istotne. Spełniają się moje marzenia teraz. Okazuje się że wiek w cale nie musi być przeszkodą (a od strony technicznej jest na na niskim poziomie). To jest kwestia głównie odpowiedniej determinacji. No i w Warszwie jest świtne podejście dyrekcji szczególnie Pana Gruziela który naprawdę daje sznase a nie zamyka drogę. Więc życzę powodzania którzy są w znacznie późniejszym wieku bo to w cale nie musi przesądzać.
a moje największę marzenie właśnie sie spełnia:)
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 1:51 am   

Milton to wspaniale!Ogromne gratulacje!
Mam nadzieję,że będziesz nadal zaglądał na forum i informował o dalszych postępach ! :D

"Nic nie może równac się ze smakiem spełnionego marzenia..."
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
karolinkaaa 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik,uczeń
Posty: 276
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 8:04 am   

Milton wielkie gratulacje!Jestem pod wrażeniem!
Mam pytanie do Ciebie,a mianowicie:Ty będziesz chodził tylko na przedmioty zawodowe,tak?Czyli po ukończeniu szkoły ogólnokształcącej można dostać się do Warszawskiej OSB?
Pozdrawiam.
_________________
Spotkanie człowieka z kotem czyni człowieka lepszym,a kota gorszym.
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 8:07 am   

gratuluje raz jeszcze, choć gratulacje już złożyłem, a i osobiście złoże po raz kolejny... :D :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 8:14 am   

ja tez dolaczam sie do gratulacji, ale najwiekszy podziw mam do p. Gruziela za jego podejscie do sprawy i danie szansy a takze nadzieji dla innych kochajacych taniec
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 8:33 am   Re: Spełnione marzenie.....a jednak nie jestem za stary;)

milton napisał/a:
No cóż, stało się.......Od września rozpoczyna naukę w warszawskiej szkole baletowej w 5 klasie. Mimo moje wieku (19 lat) i tego że już szkołę skończyłem to. Pan dyr. Gruziel dał jednak sznaksę i od września będę chodził na przedmiaty zawodowe na razie z 5 klasą. Po drodze miałem pewien nazwijmy to eksces z Poznanie ale to jest teraz kompletnie nie istotne. Spełniają się moje marzenia teraz. Okazuje się że wiek w cale nie musi być przeszkodą (a od strony technicznej jest na na niskim poziomie). To jest kwestia głównie odpowiedniej determinacji. No i w warszwie jest świtne podejście dyrekcji szczególnie Pana Gruziela który naprawdę daje sznase z nie zamka drogę. Więc życzę powodzanie którzy są w znacznie późniejszym wieku bo to w cale nie musi przesądzać.
a moje największę marzenie właśnie sie spełnia:)


Miestety nie moge sie z Toba zgodzic. Wiek jest przeszkoda i to bardzo duza. W wiekszosci szol - a przynajmniej w jednej OSB, w ktorej dowiadywalam sie o mozliwosc chodzenia na zajecia z przedmiotow zawodowych otrzymalam ngatywna odpowiedz. Odbylo sie to w nieprzyjemny sposob, ze strony dyrekcji nie bylo nawet checi na spotkanie, na rozmowe. Oczywiscie nie skonczylo sie na jednej probie, tylko kilku ale zawsze z takim samym efektem. W tym czasie mialam 17 lat wiec bylam o dwa lata mlodsza od Ciebie.
Bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo, ze masz mozliwosc spelniania swoich marzen. Jest to cos wspanialego i z calego serca zycze Ci powodzenia.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:47 am   

Ja już składałam i składam raz jeszcze wielkie gratulacje oraz powodzenia w swojej "determinacji". ;)
Podoba mi się zwłaszcza postawa dyrektora. Więc teraz, dziewczyny, zwalamy się do W-wskiej OSB! Póki rządzi ten dyrektor! Hop! xD
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:28 pm   

Gratulacje!!! W sumie to nie spodziewałabym się, że mogą przyjąć osobę w wieku 19 lat tylko na zawodowe przedmioty. Zaskoczyło mnie to! Super!!
 
 
 
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:38 pm   

Milton, ogromne gratulacje. Nie tylko do Ciebie uśmiechnęło się szczęście; być może niektórzy po poznaniu Twojej historii spróbują jednak spełnić swoje marzenia. Bo wszystko jest możliwe...
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:42 pm   

Gratulacje :D
Mam pytanko- zawodowe przedmioty to wszystkie te związane z tańcem? :oops: :wink:
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:46 pm   

Tak, zawodowe to te związane z tańcem.
 
 
 
Domi 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 36
Posty: 320
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:55 pm   

Ja równiez gratuluje, sądze, że duże znaczenie miała w tym przypadku płec, dziewczyny sa niestety na straconej pozycji w tym wieku...
_________________
The dance says what words cannot
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 1:55 pm   

No dziewczyny, nie przasadzajcie, i nie nastawiajcie się tak na tę OSB, chyba ze macie w najblizszych planach np. zmiane plci ;) Dziewczyn bynajmniej tam nie brakuje.

Ale Miltonowi szczerze gratuluje, i zycze powodzenia! :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 9:26 pm   

Witaj Milton. Przyjmij równierz szczere gratulacje od dziadziusia wojtka4p, słuszna racja nie ma to jak determinacja do końca dzięki niej można wiele osiągnąć.
I wielka chwała dla Pana Dyrektora za podjęcie decyzji o daniu szansy, w końcu jego to nic nie kosztuje, a nasz forumkowicz Milton będzie mógł się spełnić w swojej pasji.
Ech szkoda, że i Ja już nie mam 19 latek może mnie by się też tak udało... :) .
Nie jestem już taki wymagający nie musi być OSB( he,he,he z racji wieku by mnie tam nie przyjeli :D ), mnie by wystarczyły chociaż zajęcia trzy razy w tygodniu, byle tylko profesjonalnie prowadzone i z fajną grupką ludzi-pasjonatów.
Pozdrowionka. :wink: .

P.S. Witaj M. Postaram się króciutko Tobie odpowiedzieć na przedstawioną propozycję przeprowadzki z Bydgoszczy np. do Gdańska.
Gdańsk pikne miasto i z miłą chęcią bym się przeprowadził, i tym bardziej jak napisałaś,że jest tam tylu pasjonatów tańca.
Gdańsk to wiadomo prężny ośrodek jezeli chodzi o taniec, bo i jest OSB i Opera Bałtycka i równierz chyba Teatr Muzyczny jezeli się nie mylę w Gdyni.
Ale w moim przypadku to jest pewien problem z pracą tu ją w Bydgoszczy mam, a w Gdańsku to nie wiadomo czy udało by się tak z marszu odrazu coś znaleźć.
A mając 36 wiosenek na karku to nie zawsze chętnie ktoś takiego "dziadka" :wink: od zaraz zatrudni.
Taniec, taniec i jeszcze raz taniec kompletnie na starość chyba mnie ześwirowało, i co tu począć chyba na to nie ma lekarstwa. :) .

Pozdrowionka dla M.
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
Ostatnio zmieniony przez Wojtek4p Pon Cze 18, 2007 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M. 
Koryfej


Wiek: 39
Posty: 737
Skąd: znad morza :)
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:42 pm   

Milton i ja Ci gratuluję i bardzo zazdroszczę...ale jak! Czyli po maturce, zamiast na studia Ty pognasz do szkoły baletowej. Mogę wiedzieć ile planowo zajmie Ci zrobienie w ten sposób dyplomu? Będziesz robił każdy rok po kolei czy dostaniesz coś w stylu indywidalnego toku nauczania? Bo przecież bez przedmiotów ogólnych zostanie Ci sporo wolnego czasu.

Wojtku - a Tobie proponuje w takim razie przeprowadzkę z tej Twojej Bydzi do Gdańska. Tutaj znalazła by się taka grupka pasjanatów, próbujących pod fachowym okiem, "na starość" :wink: powolutku przełamywać własne ograniczenia na sali baletowej :)
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 5:33 pm   

W ogóle dzieki wszystkim za miłe słowa. Prarę spraw:
Agga: Zgadzam się całkowicie że znaczenie ma przede wszystkim szkoła. W moim przypadku też nie było od razu bo miałem nieprzyjemną sytuację w szkole najbliższej szczecina.....i jest dokładnie tak jak mówisz. Ja w sumie spodziewając sie jak będzie nawet nie dzwoniłem tylko od razu szedłem do dyrekcji i to mając ze sobą na wszelki wypadek rzeczy do ćwiczenia.
Pewnie duże znaczenie ma też moja płeć....ale na to już wpływu nie mam;)
A jeśli chodzi o tryb pracy...na razie teoretycznie mają to być 3 lata (zobaczymy co z tego wyjdzie....może uda się 4). Jeżeli nie będą się nakładać lekcje to na klasykę będę chodził z 5 i 6 klasą (a jak się będzie nakładać to 5 a od 2 semstru możliwe że z 6). Czasu jest sporo po odjęciu ogólnokształcących (i np. rytmiki, umuzykalnienia czy audycji muzyczny....jestem po szkole muzycznej). Oczywiście pozostaje reszta zawodowych. Ale oczywiście zostaje jeszcze dużo czasu no i wtedy będe muysiał jakieś lekcje by sobie załatwić.....ale to już we wrześniu. Oczywiście conajmniej przez najbliższe 3 lata nie ma w ogóle mowy o jakiejś innej szkole dodatkowo bo czasowoto i tak jest przecież bardzo niewiele na przerobienie takiego materiału. Ale będzie dobrze;)
No i faktycznie największe brawa należą się dla Dyr. Gruziela.......to nie tylko świetny artysta ale również świetny dyrektor i wspaniały człowiek. I oby było wiecej takich osób.
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Nieszczęśliwa
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 29
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 6:50 pm   

Milton wielkie gratulacje! Jesteś naprawdę niesamowity!
Ja już myślałam, że dla mnie nie ma szans mam 14 lat i pobieram prywatne lekcje baletu (w Gdańsku zanim pokazałam co potrafie powiedziano mi że nie mam szans) ale teraz wiem, że jeszcze jest taka cicha nadzieja...będę próbować:)
Jeszcze raz bardzo Ci gratuluje:)
PS Czy oprócz zajęć w SM chodziłeś na jakieś kółko taneczne czy coś podobnego?
 
 
 
przyjaciolka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik i in.
Posty: 156
Skąd: z serca
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 1:15 am   

Serdecznie Ci gratuluję ! ! !
Powodzenia w dalszych krokach w puentach ;)
Pozdrawiam ciepło.
_________________
*Miej zawsze w sercu Nadzieję*
*Cierpienie szlifuje serce jak diament*
*Radę,którą dajesz innym,zastosuj najpierw u siebie*
*I LOVE DANCE*
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 10:01 am   

No chodziłem ten rok szkolny do ogniska (w sumie to "aż" 6 miesięcy tego wyszło) i to co mogłem to ćwiczyłem sam (przez pewien czas miałem dostęp do sali i wtedy było ok). No poza tym sam się rozciągnąłem i rok taniec towarzyski. E to wsio.
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 2:05 pm   

Milton, jak cudownie!!! Serdecznie Ci gratuluję! i życze powodzenia oczywiście =) dla mnie Ty i tak jesteś symbolem wielkiej determinacji i uporu w spełnianiu swoich marzeń i naprawdę podziwiam! Samych sukcesow Ci życzę i koniecznie daj znać, jak już będziesz wystepował - obiecuję, że przyjde Cię obejrzeć =)
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Soprana 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
amator, miłośnik
Posty: 100
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 9:27 am   

Szczęka mi opadła...Gratulacje :lol:

a teraz takie pytanie z ciekawości... Będziesz się tylko poświęcał OSB czy może oprócz tego jakaś praca, inna szkoła policealna, studia czy coś?



Aj nie doczytałam wątku.
Widzę, że przed Tobą dużo pracy, ale upór masznieziemski, więc sobie poradzisz i za parę latek uda się nam zobaczyć się Cię w blasku reflektorów. Powodzenia! Liczę w przyszłości na jakieś relacje o ile znajdziesz czas wyskoczyć z baletek i skrobnąć coś na forum ;)
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 6:24 pm   

Gratuluję przyjęcia do OSB.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 6:35 pm   

super Milton!! ja też ogromnie gratuluję!!! Szkoda ze 17letnie dziewczyny szans nie mają...( .::Agguś::..:(:(:() bo to moje największe niespełnione marzenie.....
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:24 pm   

Czasami maja, ale musza sie bardzo starac ;)
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:49 pm   

nie tylko muszą się starać, ale muszą mieć świetne warunki i sporo już umieć.
nie oszukujmy się, facetom jest troszkę łatwiej w tej branży :D :wink:
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14