www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zaczeliście?

Ile lat mieliście, rozpoczynając zajęcia baletowe/taneczne?
3-6 lat
31%
 31%  [ 42 ]
7-9 lat
14%
 14%  [ 19 ]
10-12 lat
18%
 18%  [ 25 ]
więcej
29%
 29%  [ 39 ]
nie chodzę na żadne zajęcia
5%
 5%  [ 7 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 132

Autor Wiadomość
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 7:28 pm   Kiedy zaczeliście?

Nie jestem pewna, czy nie było takiego tematu, bo jest dość banalny... Ale nie znalazłam, więc pytam tutaj ;) Ile lat mieliście, jak zaczęliście tańczyć (chodzi o zajęcia) i czy jako dzieci wykazywaliście zainteresowanie baletem/inną formą tańca? Czekam na wypowiedzi ;)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 7:34 pm   

Sama wywalczylam to z rodzicami :P zaczełam w wieku 13 lat :) własciwie to mialam prawie 14 :) było ciezko...
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 7:52 pm   

mialam 5 lat jak trafilam do zerowki w Państwowym Ognisku Baletowym w Szczecinie ;)
ja juz nie pamietam tych czasow ale mama mowi ze podobno zawsze chcialam tanczyc w balecie.
wiec mnie kochana zaprowadzila :D
i tak sie zaczelo ;)
teraz chodze na balet juz 10 rok 8)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:11 pm   

mam małe pytanko i za razem prośbe: czy mogłabyś neno zmienić ta ankiete troszke, bo brakuje tam wieku 3 latek, a ja wtedy zaczęłam tańczyć..? 8)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:12 pm   

ok :D

EDIT: eee... chyba się nie da :?
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
*Julinka*
Adept Baletu


Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:13 pm   

hehe, to taka malutka byłaś Bajaderko :D ja zaczęłam gdy miałam 7 lat :roll: Mama opowiadała jak to tańczyłam będąc malutka, nawet przy biciu dzwonów koscielnych :roll: :lol: :roll:
_________________
.::Dance is my passion::.
Ostatnio zmieniony przez *Julinka* Pon Lut 13, 2006 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:14 pm   

No rzeczywiście maluteńka... :lol: Rodzice cię zaprowadzili pewnie...? U nas na współczesnym była taka niunia malutka trzy latka miała a jak wywijała... :D
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:15 pm   

Nena napisał/a:
ok :D

EDIT: eee... chyba się nie da :?


wejdz w edycje swojego posta i przejdz do ankiety by zmienic opcje.
jesli nie umiesz-popros moderatora.

To nie jest kwestia umiesz-nie umiesz, ponieważ tylko moderator/administrator może zmienić ankietę co nieniejszym czynię. Paula.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:19 pm   

ja jak zaczęłam miałam 5 lat mój tatuś zaprowadził mnie na pierwsze zajęcia taneczne :D
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:57 pm   

Mnie nie zaprowadzili na balet rodzice, moja siostra która jest o 2 lata starsza chodziła na balet i ja powtarzałam wszystko, to co ona robiła, wszystkie występy które miała na kasetach, poszłam zobaczyć na jej lekcje i od tego czasu juz nie było mowy o nie chodzeniu na balet- nigdy nie zrezygnowałam, tancze już na okrągło 10 lat, no,ale niestety moja siostra nie..:(
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:21 pm   

pamiętam jak w drugiej klasie podstawówki mama wróciła z zebrania, na którym instruktorka zespołu baletowego ogłaszała nabór. Przyszła i pyta mnie "chcesz chodzic na balet?" A ja na to "Chcę" ;) miałam 8 lat. Zawsze byłam żywym dzieckiem z typu tych, co w przedszkolu i szkole do wszystkiego są chętne, żywe nad wyraz i trudno nad nimi zapanować.

Po roku przeniosłam się do zespołu folklorystycznego ( powód: instruktorka..)

pozdrawiam
m.
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:49 pm   

Ja zaczęłam chodzic na balet jak miałam 4 lata. Mama mnie zaprowadziła :D
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 2:07 pm   

ja pamnietam pierwsze zajecia jak by to bylo wczoraj bylo swietnie i tak zostalo tancze juz sobie 14lat i jest super :D
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 2:32 pm   

Na pierwsze zajecia baletowe zaprowadził mnie moj tata w wieku 5 lat, szczerze mowiac wtedy wogle mnie sie to nie podobalo ( stanie przy drążku, dyscyplina),a teraz to nic poza baletem nie widzę.
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 3:10 pm   

oo Klaro O__O jakaś nowość :P tata cie zaprowadził :shock: (zazwyczaj to mamy zaprowadzają... :roll: )
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 3:26 pm   

Ja zaczęłam ogólnie tańczyć jak miałam prawie 10 lat, potańczyłam rok w tamtym zespole i przeniosłam się do tego, w którym tańczę 4 rok. Czyli właściwie tak "bardziej na serio" zaczęłam tańczyć, jak miałam 11 lat...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 3:35 pm   

Princess Maron napisał/a:
oo Klaro O__O jakaś nowość :P tata cie zaprowadził :shock: (zazwyczaj to mamy zaprowadzają... :roll: )

wiem, ze w to strasznie trudno uwierzyc, ale fakt jest taki, ze moj tata kiedys sam uprawial sport i zawsze uwazal ,ze musze cos robic -mial na tyle oleju w glowie ,ze nie zaprowadzil mnie na judo, czy boks,zreszta do tej pory tak jest, ze zadna niedziela nie moze byc spedzona w domu- w tym okresie dla mojego taty to licza sie narty, a w tygodniu-basen- moze to jest piekne, a moze nie???????
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 4:02 pm   

ale masz fantastycznego tatę... mój to stary i mu sie nawet nie śni zwykły jogging :/ :? :( :cry:

sorki za offtop
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Pati_jazzy 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 34
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:03 pm   

A ja zaczęłam w wieku 7 lat. To się udało tylko dlatego, że mój brat miał dziewczynę która uczyła w tej szkole baletowej. No i dzięki niej akurat się tam znalazłam. Oczywiście w jej klasie. No bo inaczej bym nie chodziła, a na balet chciałam uczęszczać już w wieku 4 lat.
 
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 3:59 pm   

Ja nie za bardzo mogę głosować w ankiecie bo miałam przerwy w tańcu. Pierwszy raz poszłam na balet w wieku 4 lat. Chodziłam cały rok, ale później niestety rodzice nie mieli mnie jak zawozić :( . Potem znów zaczęłam jak miałam 10 lat i tańczę już nieprzerwanie siódmy rok :) .
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 9:50 pm   

Ja sie zaprowadzilam na balet sama :D Oczywiscie po zgodzie rodzicow. MIalam wtedy 7 lat, a wiec tancze juz 11 rok :D Nigdy nie zapomne, jak wlaczalam sobie kasete z wystepow (kiedy nie bylo rodzicow w domu), rozsowalam fotelew pokoju na bok i robilam to samo co inne uczennice mojej szkoly :) Uwielbialam to robic :D :D:D
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 7:10 am   

:shock: 11 lat i to jeszcze sama chciałaś :shock: w życiu bym nie podejzewała ze siedmiolatek może podjąć decyzje na całe życie :P
 
 
martusiaa4u 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 500
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 9:59 am   

Ja zaczełam jak miałam 6 lat ... także jak Kasia - trafiłam razem z nią do tej samej klasy ZEROWEJ hehe :) Z tego co mi mama mówiła to jej moja ciocia powiedziała aby mnie zapisała na balet i ja także chciałam :D no a teraz już 10 lat tańcze :D :D:D Kurde ... ten czas szybko leci hehe :D
_________________
" Artysta, który sprzeniewierza się prawdzie, natychmiast traci talent "

http://www.photoblog.pl/perless
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 10:48 am   

Cytat:
:shock: 11 lat i to jeszcze sama chciałaś :shock: w życiu bym nie podejzewała ze siedmiolatek może podjąć decyzje na całe życie :P

To byla decyzja podjeta razem z moja kolezanka ze szkolnej lawy :) Jej sasiadka chodzila od 2 lat na balet, a my bylysmy zafascynowane jej wystepami koncowymi :D Sama nie przypuszczalam, ze to tak dlugo bedzie trwalo. Ale juz nie dlugo mi zostalo... Trzeba sie brac za dyplom :oops:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 5:08 pm   

martusiaa, o ile sie nie myle to chodzisz 9 lat, bo mialas chyba rok przerwy, dobrze pamietam? ;)
my juz w pierwszym roku swojej nauki bylysmy (ok, BYLISMY, w koncu caly jeden chlopak z nami byl! :D ) slawne, ah te wystepy w telwizji :roll: :D
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 15