www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Idealna Baletnica?
Autor Wiadomość
takedream 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
fascynatka
Wiek: 28
Posty: 33
  Wysłany: Pią Lip 30, 2010 7:12 pm   Idealna Baletnica?

Idealna Baletnica - czyli jaka?
luźny temat, nie wiedziałam za bardzo do jakiego tematu Go dać, zastanawiałam się między tym, a Ludźmi Baletu, ale stwierdziłam, że dodam tu. {w razie czego przenoście, oczywiście nie będę miała za złe ;) }

wygląd, zachowanie, mogą być kwestie dotyczące stylu ubierania, zachowanie, technika, wszystko :) . założyłam, ponieważ chciałabym się dowiedzieć, jakie macie upodobania. więc do boju wyobraźni i każdy tworzy własną Balerinkę, Im więcej szczegółów uwzględnicie, tym lepiej. jestem za dodawaniem zdjęć, żeby wręcz zobaczyć Nasze wymysły.

jeżeli będziecie mieli ochotę, możemy na końcu o wspólnych siłach stworzyć wspólną idealną tancereczkę klasyczną.

Miłej Zabawy, i wiecie, z inwencją. :D
{Mam nadzieję, że nie ma takiego tematu, jak coś, to Proszę, odeślijcie mnie do Niego}
 
     
Kostaryka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
nienasycona!
Wiek: 32
Posty: 250
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 12:37 am   

charyzmatyczna, silna, zdecydowana, wrażliwa, małomówna, a nie nieśmiała, troszkę szalona; smukła, średnio wysoka brunetka o jasnych oczach i alabastrowej cerze.
_________________
mów do mnie tańcem.
 
 
     
Kostaryka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
nienasycona!
Wiek: 32
Posty: 250
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 12:14 pm   

chociaż właściwie, uważam że nie ma takiego tworu jak "idealna baletnica". idealna baletnica idealnie, o ile da się tak, tańczy i wyraża się tańcząc.
_________________
mów do mnie tańcem.
 
 
     
takedream 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
fascynatka
Wiek: 28
Posty: 33
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 7:30 pm   

hmm, chodziło mi o ideał, który tworzy sobie Człowiek w głowie. nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi. :wink:
ale Dziękuję za odpowiedź. :) i tak, wyrażanie siebie tańcem ważne.
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 7:48 pm   

Ja nie będę opisywać (jeżeli pozwolicie :D )

dla mnie idealną (względem urody) baletnicą jest Anastasia Volochkova:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Według mnie jest cuuudna!


A względem tańca to Polina Semionova:
http://www.youtube.com/watch?v=Uz2Gp7a38DM
To jest zdecydowanie mój number one :P . Moja ulubiona baletnica. :]


Podałam linki, bo jakbym miała opisywać to trochę by mi to zajęło. :): )
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Kostaryka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
nienasycona!
Wiek: 32
Posty: 250
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 12:25 pm   

tak wiem o co Ci chodzi. ale stwierdziłam, że takie konkretyzowanie jest tutaj niewskazane. nie wiem, jakoś tak nie uważam, żeby cechy i aparycja składały się na czyjąś idealność w tańcu.
_________________
mów do mnie tańcem.
 
 
     
nin(j)a 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milośnik-uczeń
Posty: 201
Skąd: z Zielonej Dziury
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 6:00 pm   

Katia napisał/a:
dla mnie idealną (względem urody) baletnicą jest Anastasia Volochkova:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Według mnie jest cuuudna!


:?: :?: :?: :?:
Naprawdę, ja jak ją widziałam niedawno w jednym programie to wyglądałą okropnie. Niepotrzebnie robi sobie takie grube krechy zamiast brwi.


Moja idealna "tancerka" :
WYGLĄD: duże ciemne oczy, jasna cera, czarne, ciemnobrązowe włosy i lekkie rumieńce, mały nos, ale wyraźne usta. Bardzo chuda,ale nie kośćisto-żylasta z długimi nogami,włosami i ładnymi rękoma.
SPOSÓB BYCIA: delikatna, inteligewntna, oczytana, niegadatliwa, uparta(pozytywnie), odważna , prawa i dobra :)
JAK TAŃCZY? Dobrze ;) , czyli wyraża emocje i zaraża nimi oraz tańcem (rozumiecie o co mi chodzi?)

to tyle :D
_________________
"Człowiek nie może latać- tancerz musi, po to otrzymał ciało"
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 7:03 pm   

nin(j)a napisał/a:
Naprawdę, ja jak ją widziałam niedawno w jednym programie to wyglądałą okropnie. Niepotrzebnie robi sobie takie grube krechy zamiast brwi.


Wiem ale na tym filmiku wygląda prześlicznie (według mnie). Ostatnio przeglądałam jej zdjęcia na grafice i doszłam do tego samego wniosku co Ty... ;)
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:12 am   

Volochkova brzydka nie jest, ale się "robi" na taką plastikową lalkę ;) . Jak dla mnie w makijażu, jaki sobie robi, wygląda wyjątkowo sztucznie, nawet jak na makijaż sceniczny.
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
parasolka 
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 7
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 5:54 pm   

idealna baletnica..? hm.. to kobieta będąca świadoma swoich zalet i wad. to kobieta silna psychicznie, ale będąca delikatna jak łabędź z "Jeziora...", w którym tańczy główną rolę. to kobieta wytrwała i pracowita, która uśmiechnie się do swoich fanów i wielbicieli nawet wtedy, gdy pada ze zmęczenia i gdy ma ich serdecznie dość. to kobieta, która każdego dnia chce się stawać lepszą tancerką i nie poprzestaje tylko na chęciach- jest kobietą czynu. swoją pasją zaraża innych. bo idealna baletnica musi kochać to, co robi- musi kochać taniec. musi kochać tę radość i cierpienie.

co do wyglądu mam tylko parę zastrzeżeń - bardzo ważnych- nie może być chuda ani "bardzo szczupła". To musi być tańcząca kobieta, a nie.. ''cień kobiety"..
no i jeszcze powinna być albo blondynką w niebiałych i niejasnych strojach, albo ciemnowłosa w jasnych i białych sukniach.

to tyle...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13