www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Choreografia i techniki tańca - nowe studia w Łodzi!
Autor Wiadomość
oscyp 
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: sc
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 1:05 pm   

Eee... nie taki diabeł straszny.. ; pp

Nie było źle, komisja nawet sympatyczna (choć jedna grupa mówiła, że kamienne twarze, nie wiem od czego to zależy), dali kilka zadań z różnych rodzajów tańca, każa grupa miała co innego, potem trzeba było przedstawić ta solówkę, coś o sobie powiedzieć... i po wszystkim ^^

Tylko jedna rzecz jest bez sensu... kto zdał egzamin będzie wiadomo w poniedziałek, a kto się dostał, dopiero we wrześniu :E Bo muszą czekać na tą drugą część rekrutacji we wrześniu...
_________________
ignore the ignorance
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 1:09 pm   

No to faktycznie trochę bez sensu...
Bo w sumienie wiadomo co tu teraz... Ale my wierzymy w naszych forumowiczów i na pewno się dostaniesz! :D
3mamy kciuki!
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
oscyp 
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: sc
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 9:44 pm   

Heh dziękuję za wiarę ;pp

Ale oni są chyba naprawdę bez sensu.. -miały być wyniki dziś, a tu ani na stronie nic, jak dzwoniłam, jakiś pan powiedział, że 'oni tu nic nie mają narazie'.. nie wiem, albo to ja jetsem jakoś niewiarygodnie mało spostrzegawcza, albo lecą w przysłowiowe kulki...
_________________
ignore the ignorance
 
     
słodka_jak_miód 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 47
Posty: 35
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 2:17 pm   

hmmm pozwole sobie odświeżyć znowu temat....czy osoby , które uczęszczają tam nadal a wcześniej nie ukończzyły żadnych szkół baletowych mogły by się wypowiedzieć: wrażenia, reflekscje? tak z perspektywy czasu i w razie czego ku przestrodze :)
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 4:19 pm   

Witam wszystkich,
Chciałabym troche odsiwerzyc ten temat na forum ;DD
W tym roku chcialabym startowac na te studia i troche obawiam sie egzaminow...O o
Czy osoby ktore podchodzily do egzaminow, ktore studiuja na tym kierunku mogłyby napisac jak wyglada egzamin, i jakie sa szanse dostania sie do tej szkoly...
z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam ;DD
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Kropa-88 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
student choreografii
Posty: 20
Skąd: Kuj-Pom
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:56 pm   

ogolnie studia nie sa trudne, przymuja osoby, ktore z tancem nie mieli wczesniej, albo malo do czynienia, egzamin - pikus, choc byly osoby ktore sie nie dostaly. Ogólnie to pozytyw, no i zaleta jest to ze to sa studia, a nie kursy, choc slyszalem glosy ze na kursach idzie sie nauczyc wiecej niz na tym kierunku, no ale wybor nalezy do ciebie
 
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 2:45 pm   

Aha... hmmm no to szczerze troche mnie zdziwiles.... no ale po kursach nie ma sie dyplomu prawda..... a tu sa jednak studia.... mam takie pytnie ty tam studiowales? i na egzamin jaka etiude miales?? ludzie przygotowywali bardziej klasyczne, jazzowe czy modern?? :)
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Kropa-88 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
student choreografii
Posty: 20
Skąd: Kuj-Pom
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 9:04 pm   

Wiesz, duzo sie traci, bo sa to sudia zaoczne, na WSHE masz dzienne, wiec ich siatka godz wyglada upelnie inaczej, ja obecnie jeszcze jestem studentem tej specjalnosci na AM, etiude przygotowywałem z tańców ludowych a dokładnie z mazura. Co do innych, to różnie, z klasyki mało ludzi, a w zasadzie z mohego roku nikt nie wystawiał etiudy.
Mimo wszystko polecam,
 
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 10:29 am   

Aha dzieki bardzo za odpowiedz... wlansie dla mnie lepiej jest ze to sa studia zaoczne bo dziennie chce robic filologie polska :) :) i osobiscie jakos bardziej do mnie przemawiaja studia na AM niz na WSHE ale to tylko moje osobiste odczucie :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
magentte 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 6:23 pm   

alexa07 mam dokładnie takie same odczucia :D . Pewno można się jeszcze dodatkowo zapisać gdzieś w łodzi na jakieś zajęcia ze współczesnego :)
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:29 am   

Noo dokladnie a pozatym ja i tak mam zamiar ciagle tanczyc w moim obecnym zespole.... magentte czy tez wybierasz sie w tym roku na te studia?? spotkamy sie na egzaminnie :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
magentte 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 8:33 pm   

Nie, ja dopiero za rok będę na rekrutacji i maturę pisać, ale możesz mnie informować jak wygladały egzaminy i jak mam nadzieję się dostaniesz, to i jak jest na studiach :D
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 2:06 pm   

No spoko :D mam nadzieje ze sie dostane :) no i napewno napisze po egzaminach jak tam wgl bylo...ale niestety 19czerwca jest egzamin, a dopiero 8 lipca wyniki do tego czasu to chyba umre ze stresuu :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 6:07 pm   

będzie dobrze, zobaczysz :)

Alexa , czy jestes z Łodzi?
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:40 pm   

Nie, nie jestem z Łodzi... mieszkam niedaleko... nooo i mam nadzieje ze jakos dam rade z tymi egzaminami :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 9:31 am   

a to pech :) ; juz myslalam, ze uda mi sie Cie wciągnąć w rozmowę o lodzkim balecie :D .

Egzaminem sie nie martw; bedzie dobrze :)
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 2:55 pm   

noo pech jak bym mieszkala w lodzi to napeeewno chodzila bym do SB :D a tak to niestety ;//
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 3:22 pm   

no tak, znany problem, ze nie w kazdym miescie jest SB :sad:
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 9:10 am   

a tak wracajac do tematu :D to ktos w tym roku wybiera sie na ten kierunek?? :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
AlicjaP 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica, tancerka
Wiek: 34
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 5:31 pm   

ja :P

Pozdrawiam
 
     
Kropa-88 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
student choreografii
Posty: 20
Skąd: Kuj-Pom
  Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:44 am   

Dziewczyny spokojnie, egzamin przejdziecie pozytywnie, załatwcie sobie wszystkie potrzebne z tym sprawy typu zaświadczenie od lekarza, dokonajcie wpłaty przed egzaminem, bo rok temu jedna dziewczyne nie przyjeli dlatego ze nie miala zaswiadczenia od lekarza. Od zeszłego roku, czyli moj rocznik ma te specjalizację na wydziale wokalno-aktorskim, kierunek wokalistyka więc sie przygotujcie ze bedzie egzamin ze spiewu, bo na egzm we wrzesniu na ktorych ja bylem spoko ludzi bylo zaskoczonych kiedy gr przed nimi weszla do sali i zaczela spiewac :D Co do wyników w lipcu... Jeśli jedziesz na egzm w czerwcu a we wrześniu będzie jeszcze druga tura, to inf nt tego czy sie dostałaś czy nie będzie znana dipiero we wrześniu po dwóch turach egzm., tak miał moj kumpel który zdawał w czerwcu a znane mu było czy się dostał dopiero po moich egzaminach wrześniowych. Studia spoko, naprawde b. dobra kadra, ja nie żałuję !
 
 
     
AlicjaP 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica, tancerka
Wiek: 34
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 11:02 pm   

nie wiem czy już o tym pisaliście wcześniej, ale czy ktoś z Was orientuje się jak długa ma być ta etiuda? Słyszałam, że to ma być tyko minuta. Czy ktoś z Was może potwierdzić tę informację?
A propos tego co napisał kolega wcześniej, to w harmonogramie egzaminów wstępnych jest napisane, że lista PRZYJĘTYCH zostanie ogłoszona 8 lipca, ale chyba lepiej zadzwonić i się upewnić jak to w koncu jest :P
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 11:12 pm   

Ja nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego ten kierunek nazywa sie choreografia i techniki tanca, a jest spiew? To jak to jest sa to studia choreograficzne czy wokalno aktorskie czy musicalowe? spiewajacy choreografowie? Ja bym sie pogubila w tym wszytskim. A reszcie zycze powodzenia i dostania sie na wymarzone studia.
 
     
alexa07 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 66
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 11:15 am   

Jesli chodzi o dlugosc etiudy to apewno to jest minuta :D odnosnie list osob przyjetych tez wydaje mi sie ze jesli napisali ze lista osob przyjetych na studia bedzie dostepna 8 lipca to nie trzeba bedzie czekac do wrzesnia..... a jesli chodzi o ten caly egzamin ze spiewu to zostal on dodany bo kierunek choreografia i techniki tanca jest na wydziale wokalno-aktorskim dlatego na egzaminach oprocz tanca trzeba tez spiewac :D noo ale najlepiej przekonac sie samemu a egzamin juz za tydzien <stresik> :D
_________________
"Tańczy i tańczy... i tańczy, a poza tym przygląda się, jak inni tańczą, i tańczy jeszcze więcej..."
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 11:56 am   

to zaczynam trzymac kciuki :)
a tak w ogole to do kiedy mam je trzymac? :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13