www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kupię/otrzymam/odziedzicze pointy
Autor Wiadomość
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 11:57 am   

Książę Benno napisał:

Ja proszę, błagam o dwie pary point. Na potrzeby wystawy/prezentacji w mojej szkole muzycznej pt: "Sztuki muzyczne i sceniczne". Są one bardzo mi potrzebne! Gdyż wystawa już tuż, tuż... Potrzebne mi są dwie pary jedne z zniszczone a drugie w miare... Jedne (zniszczone) będą umiejscowione na fortepianie w bukicie róż. A drugie bedzie miec ^^modelka^^... Która będzie siedziec w nich (broń Boże nie bedzie wychodziła na palce) przy fortepianie. BARDZO PRZOSZE O KONTAKT NA PW LUB e-mailem ksiazebenno@onet.eu
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 11:58 am   

czekoladka napisała:

ja tez bym byla bardzo chetna obojetny mi model a moj rozmiar nogi to 39-40 czekam sobie cierpliwie
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 4:29 pm   

EDIT! Odrobinę zmieniam moje ogłoszenie, aby było bardziej 'na czasie' :wink:
Kupię pointy, najwyższa suma jaką w tej chwili mogę dysponować to 40 zł. Noszę rozmiar buta 37,5-38 [zależnie od firmy, ale porównam z rozmiarówką milimetrową]. Kupię takie, które jeszcze nadają się do użytku [nie złamane, aby się nie rozlatywały]. Kontakt na PW.
PS: Odpadają modele, które stworzone zostały dla zaawansowanych tancerzy.
Ostatnio zmieniony przez Fleuve Sob Gru 01, 2007 5:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 1:51 pm   

a ja się dopisuję również na listę oczekujących na jakieś pointy - długość stopy to 245 mm, buty na codzień noszę o rozmiarze 37 :) moje aktualne pointy są juz "trochę" przymałe, gdyż stopa mi przez rok urosła i b. ciężko mi się w nich tańczy [mam Grishko Fouette XX 4, szerokością jest bez zmian, myślę że 5-5,5 byłby najlepszym rozmiarem].
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 8:52 pm   

to ja też się dopiszę jak ktoś mialby na zbyciu to może mi odstąpić. obojętnie jakie ale że nie mogę tańczyć, to chociaż bym miała
 
 
lilijka
Nowicjusz


Posty: 13
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 5:08 pm   pointy

ktoś ma na zbyciu pointy.....nowe albo używane...rozmiar 38/39 (ew. 39/40)??
_________________
"Nie rezygnuj z celu, tylko dlatego bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie..."
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:36 pm   

http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=4370
Proszę :P
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
dusia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 203
Wysłany: Czw Sie 16, 2007 7:10 pm   

kupię za symboliczną cenę pointy najlepiej rozm. 41 ale to bez większego znaczenia:) chcę po prostu je mieć proszę o wiadomość na PW
 
 
baletqueen 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 120
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 11:09 pm   

ja tez chcialabym pointy w celu ozdoby pokoju mam nr 39 ale to tez bez znaczenia...
_________________
...:::Dance For Living, LIve For Dancing:::...

Kiss for Nena:*
 
 
kubeczek 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 3
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 4:39 pm   

Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum.Nie uczę się baletu ale jestem wielką fanką tego stylu tańca.Mam do niego szacunek bo podejrzewam że potrzeba wiele wysiłku żeby się czegoś nauczyć.Bardzo bym chciała "potyniać" sobie w pointach ale jest jeden problem.Nie mam ich.Proszę jeśli ktoś ma a nie używa albo są zniszczone czy mógłby mi je ofiarować albo sprzedać za jakąś symboliczną kwotę.Bardzo mi na tym zależy.Proszę!
_________________
Tylko dance ma sens:)
 
     
Grimace111 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 31
Posty: 1
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 9:03 pm   

kupię, lub odziedzicze używane pointy...
szukam ich juz od miesiaca... lecz bez zadnej odpowiedzi :(
moj rozmiar to: 38-39...
bardzo prosze... Jesli ktos mialby takowe i moglby mi oddac/sprzedac to prosze o kontakt na PW lub na e-mail: moniek313@interia.pl
Ostatnio zmieniony przez Grimace111 Sob Lut 16, 2008 3:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
weXe 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 2
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pią Sty 18, 2008 8:22 pm   :)

Witam wszystkich. Jestem tu nowa ;) rejestracje planowalam juz od dawna, ale jakos tak z tym zwlekalam, lecz teraz jestem wrecz odgornie zmuszona. 2 rok ucze sie tanca wspolczesnego i za pol roku wraz z kolezanka mamy wystepy. Nasza trenerka, uczennica jakiejs szkoly baletowej w Warszawie (wybaczcie nie wiem dokladnie :P ) poprosila nas abysmy zakupily pointy, ze cos mamy w nich tanczyc. Szczerze mowiac na pol roku nie oplaca mi sie dac 100 zlotych za nowe, a i tak duzo w nich tanczyc nie bede. Tak wiec moja prosba, jesli, ktoras z dziewczyn bylaby skora oddac pointy jedne numer 40 (25.5mm) i drugie 37 (22.5) to bardzo prosze o kontakt madziaszka@buziaczek.pl :) pozdrawiam wszystkich :* ;)
_________________
tancze bo musze
tancze bo chce
tancze bo KOCHAM!
 
 
     
Marcysia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń tańca
Posty: 92
Skąd: hipohopowo xd
  Wysłany: Nie Lut 03, 2008 11:20 am   

Ceny od lutego idą w górę.Ja zamówiłam pointy już na początku stycznia, ale napisali że będą dopiero w połowie lutego. Jak się łatwo domyślec po nowej cenie. Sprytnie. Ale byłam (jestem) w Warszawie i zakupiłam pointy w sklepie SAWART. Niestety twardość M i XXXX, ale byłam tak zrezygnowana,że je wzięłam.

A dzięki goniu nie sprawdzałam na allegro

P.S.
Sorry za post nie na temat. jeśli ktoś stwierdzi,
że nie może tu zostać proszę go usunąc
_________________
.....I Love.....
... Hip Hop Dance ...
... DanceHall ...
... House ...
... BreakDance ...
... I Cała Reszta ...

(......Hip Hop My Life :* ......)
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 6:51 pm   

Kupię poionty, rozmiar buta 38.... w dość dobrym stanie (tzn by móc ćwiczyć, a nie na półkę! )
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
JuLL 
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 4:55 pm   

Także odzieicze pointy
Stan dobry w których mogłabym tańczyć
Rozmiar 38-39
Proszęę :lol:
Ostatnio zmieniony przez Julcia Sro Lut 20, 2008 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Marcysia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń tańca
Posty: 92
Skąd: hipohopowo xd
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 2:59 pm   

Ja piszę za koleżankę, ona też chę tnie KUPI pointy cena bez znaczenia 0-250, rozmiar 37
_________________
.....I Love.....
... Hip Hop Dance ...
... DanceHall ...
... House ...
... BreakDance ...
... I Cała Reszta ...

(......Hip Hop My Life :* ......)
 
 
     
kamiladdz 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka, instruktor
Posty: 4
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 4:10 pm   

Jesli ktos ma stare nieuzywane zniszczone pointy i chcialby je komus oddac to ja bardzo chetnie takie odziedzicze ;] bylabym bardzo wdzieczna jak ktos podarowalby mi taki prezencik ;ppp
Ostatnio zmieniony przez kamiladdz Pią Lut 22, 2008 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Martis95 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 79
Skąd: Thorn
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 7:06 pm   

odkupię niedrogie pointy rozmiar 36/37 tak, żeby dało sie w nich tańczyć. kontakt smarrire@wp.pl
pozdrawiam i witam ponownie na forum ;D
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, jeśli serce nie znałoby łez.
 
 
     
Kasiaczek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń(!!!)
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: z pięknego miasta x]
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 7:02 pm   

cześć ;) no więc tak. Moim bardzo wielkim marzeniem jest chodzenie na balet. Jednak ono się niestety nie spełni, gdyż jestem "za stara" na lekcje baletu, które odbywają się w moim mieście. A teraz prośba do Was. Czy może ktoś z Was miałby "na zbyciu" jakieś stare , zniszczone pointy...? Najlepiej rozmiar ok. 38. Chciałabym spełnić chociaż cząstkę mojego marzenia... Gdybyś ktoś mógł mi oddać byłabym w siódmym niebie ;) Dziękuję z góry papa;*
_________________
~*~Taniec jest ukrytym językiem duszy~*~
Całusyy ;*
 
 
     
Marcysia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń tańca
Posty: 92
Skąd: hipohopowo xd
  Wysłany: Pon Mar 17, 2008 2:38 pm   SMuTNE

Hmmm. ciężka sprawa :cry: . Moja koleżanka zaraziła się baletem odemnie, ma (a raczej miałaby) szanse gdyby nie rodzice nie pozwalają jej chodzić na balet :cry: , mówią zawsze ,,na razie nie". Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógłby jej zaoferować (oddać) pointy. pierwsze kroki stawiałaby pod moim czujnym okiem, nie zrobi sobie w nich nic złego. Pointy jakie kolwiek, lecz najlepiej w dobry stanie, baaaaardzo proszę :( .Zainteresowanych zapraszam na PW :cry:
_________________
.....I Love.....
... Hip Hop Dance ...
... DanceHall ...
... House ...
... BreakDance ...
... I Cała Reszta ...

(......Hip Hop My Life :* ......)
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 2:46 pm   

wiem, że to nie ten temat, ale jeśli nie tańczy i nie tańczyła, to w pointach może zrobić sobie coś złego. nawet pod ''czujnym'' okiem (chociaż czujnym okiem to można nazwać instruktora/nauczyciela potrafiącego naprawdę bdb tańczyć w pointach, a nie koleżankę :roll: ).
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Marcysia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń tańca
Posty: 92
Skąd: hipohopowo xd
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 8:10 pm   

Ostatnio pisałaŚ że nie muszę w kółko pisać tego samego i zagrywa o nabijanie postów, a teraz... ,,przygadała graca gracy"
Ale jeśli pozwolisz zignoruję ostatnie3 hmm 4 nasze posty :sad:
_________________
.....I Love.....
... Hip Hop Dance ...
... DanceHall ...
... House ...
... BreakDance ...
... I Cała Reszta ...

(......Hip Hop My Life :* ......)
 
 
     
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 11:45 am   

Jeśli ktos ma pointy, moga byc zniszczone, ale nadajace się do uzytku, to chętnie odkupie :-)
wiadomość prosaze przesyłać na gg albo na maila, z góry dzięki :-*

ah, zapomniałam napisać, że chodzi mi o rozmiar 40 ew 40,5 albo cos koło tego :-D
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
Ostatnio zmieniony przez .:Agga:. Sro Cze 25, 2008 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
giselka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 38
Posty: 3
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 1:33 am   

Ja mogę odsprzedać Grishko Fouette 4,5 XX M przybrudzone,po 2 tygodniach użytkowania - czubki twarde ale bez atłasu, mozna spokojnie jeszcze długo w nich poćwiczyć.Troczki i gumki są. Coś mi po prostu przestał ten model leżeć- wolę Elity. Cena: 30zł Kto zainteresowany proszę na PW.
_________________
"Należy siebie zniszczyć, aby odbudować siebie całkowicie odnowioną.."Martha Graham
 
     
szabunka 
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:40 pm   rowniez odziedzicze :)

Równiez odziedzicze pointy z tym ze nie musza byc zdatne do uzytku. mogą być ubrudzone nawet złamane chodzi mi zeby mialy dusze i wiedzialy co to scena:) w kazdym badz razie przyjmę każde:)
z góry dziekuje:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14