www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sprzedam/oddam pointy
Autor Wiadomość
Dolores1984 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Zaciekawiony
Wiek: 29
Posty: 237
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 3:50 pm   

Kupię baletki

Rozmiar nogi : 36-37 to różnie bywa
kolor: obojętny
cena: do 20 zł

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość prywatną.
Proszę od razu zamieszczać zdjęcia.
_________________
A on stał, patrzył jak ona tańcząc staje się
elementem sztuki ,nierozerwalną jej częścią.
 
 
     
meegson 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń.
Wiek: 31
Posty: 30
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 10:37 pm   

a ja sprzedam Grishko 2007 rozmiar 6 XXX twardość H, pointy nie do końca wyrobione, stan bardzo dobry, zdarta satyna na czubkach, ale zaklejona plastrem.
cena do uzgodnienia. :)


lub wymienię je na grishko 2007 rozmiar 6 XXX twardość M, lub sansha recital rozmiar 9 :)


NIEAKTUALNE!
_________________
...uczynić taniec ich jedynym życiem, jedynym światem, jedynym przedmiotem pragnień.
Ostatnio zmieniony przez meegson Nie Sty 16, 2011 3:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ballet Dancer 
Nowicjusz


Posty: 20
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:28 am   

Sprzedam pointy, pointy mają zdarte czubki i lekko po bokach, ale zaklejone nakładkami, jedna pointa leciutko nadłamana lecz da się tańczyć. Pointy nie są do końca wyrobione, stan dobry. Do point doszyte są gumki i satynowe troczki pod kolor point.
FIRMA: Sansha
MODEL: Ovation 603
ROZMIAR: 7M
Cena do uzgodnienia
ps: pointy mogę wycofać ponieważ są to pointy mojej siostry i może jej się odmienić że będzie chciała zatrzymać.
Chętnie wymienię je na inne pointy z grishko lub sanshy :)
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:16 pm   

SPRZEDAM!

Nowe, nigdy nie używane pointy Grishko Maya I 6XXX M.
Kolor lekko różowy. Mają przyszyte troczki i gumki, więc idealne do założenia na stopę i tańca od razu. :)

Cena to 90zł + 5zł przesyłka.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
nunalion 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 2
Skąd: poznan
  Wysłany: Sob Sty 15, 2011 8:05 am   Sprzedam NOWY POINTY (sansha/freed)

[b]SANSHA
-Partenaire 7W
-Lyrica 6W
-Recital 7W (3 pary)
-Ovation 7X (2 pary)

FREED
-3 XXX (4 pary)
-3.5 XXX

FREED (half shank)
-3.5 XXX(4 pary)
-3 XXX

Wiecej informacji, email: nunalion@gmail.com lub 797 123 924 (mogę wysłać zdjęcia)

cena do uzgodnienia

Kup od 1 pary

http://picasaweb.google.c...feat=directlink
Ostatnio zmieniony przez nunalion Sob Sty 15, 2011 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
.:Karina:.
Nowicjusz


Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 12:41 pm   

Sprzedam pointy Sansha Recital, rozm. 9M, kolor angielski róż, nowe, nieużywane, jeszcze z metkami. Brak niestety troczków. Cena: 89zł. Mogę również zamienić na ten sam model, rozm. 10W.
 
 
     
MrZo 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 11:12 am   

Mam do sprzedania pointy firmy: Gaynor Minden, rozmiar:mniej więcej 36,5 (na pointach jest zaznaczone, że to rozmiar 8) , szerokość czubka: średnia, twardość: extraflex (na stronie producent można się dowiedzieć wszystkiego o tym rozmiarze i o tych pointach www.dancer.com)
w pointach ćwiczyłam raz przez jakieś 20min więc nie są wg zniszczone, czubki troszeczkę przybrudzone ale minimalnie. doszyte troczki i gumki.
sprzedaje je ponieważ okazały się za małe.
mieszkam w Krakowie a te pointy trzeba przymierzyć nim się je kupi więc to raczej oferta dla mieszkanek Krakowa.
dodam, że to chyba najwygodniejsze pointy jakie miałam na nogach. nie trzeba ubierać do nich żadnych wkładek ani zaklejać palców.

więcej info na gg, albo na pw. :)
 
 
     
Lady_Gold_Moth 
Adept Baletu


Wiek: 39
Posty: 107
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 2:01 pm   Sprzedam niemal nowe pointy Sansha Recital

Sprzedam pointy Sansha Recital - w rozmiarze 11M (37-38), jasnołososiowe, niemal nowe, miałam je na sobie parę razy, stan bardzo dobry, na czubkach lekko zdarty i przybrudzony materiał, doszyte troczki i gumka. Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa.
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 2:06 pm   

MadameJ, witamy na forum. To przykre, że na dzień dobry natknęłaś się na osobę, z którą od jakiegoś czasu mamy problemy na forum. Bisiuka zastanów się nad sobą! Kolejna zmiana nicka nie pomoże jeśli wciąż będziesz zachowywać się nieuczciwie.
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
MadameJ 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 114
Posty: 3
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 2:13 pm   

inaenka napisał/a:
MadameJ, witamy na forum. To przykre, że na dzień dobry natknęłaś się na osobę, z którą od jakiegoś czasu mamy problemy na forum. Bisiuka zastanów się nad sobą! Kolejna zmiana nicka nie pomoże jeśli wciąż będziesz zachowywać się nieuczciwie.


Witam, witam. Dobrze wobec tego, że nie zdecydowałam się jeszcze na ich kupno, bo skoro nadają się tylko do tańczenia w błocie... :|
_________________
love the way it hurts.
 
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 27
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 5:39 pm   

Nie to nie te . Miałam 2 pary . Tamte co Ci chciałam sprzedać zostały pomylone przez moją mamę i je wyrzuciła a zostawiła mi te całe zdarte . Zapewniam Cię że jestem uczciwą osobą .
 
 
     
Odetta 
Adept Baletu


Posty: 73
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 5:45 pm   

Bisiuka napisał/a:
Sprzedam mocno zużyte pointy Sansha Ovation 603 rozmiar 7M . Pointy mają strasznie zdartą satynę na czubkach i po bokach . Doszyte gumki . Nie są złamane ale według mnie nikt nie będzie chciał w takich pointach tańczyć, chyba że w błocie :wink:
Jeżeli ktoś byłyby zainteresowany to proszę o kontakt na:
PW
email: bisiuka@onet.pl
gg:21209649
tel: 666987205




Czy nie pisałaś wcześniej, że dopiero zaczynasz swoją przygodę z baletem? A teraz nagle dziwnym trafem masz do sprzedania cytuje MOCNO ZNISZCZONE POINTY? Przyłączam się do wcześniejszych wypowiedzi zastanów się nad sobą.
Z góry przepraszam moderatorów za spam
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 27
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 7:49 am   

Nie pisałam że zaczynam przygodę z baletem . Tańczę dość długo a na pointach kilka lat . Mylisz mnie z kimś .

Przepraszam za spam .
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:38 pm   

Tak Bisiuka - wszystkim się mylisz z Maniuss i Ballet Dancer (mnie jeszcze z jedną, nową osobą się tu kojarzysz, poczekam , może ktoś jeszcze to zauważy - mnożysz się kochanie?). Ciekawe, że tylko Ty się tak innym mylisz. To twoja oficjalna wersja, że Maniuss i Ballet Dancer to Twoje siostry? Podobne jesteście do siebie jak nie wiem co, nawet piszecie tak samo i o tym samym i wszystkie wybieracie się do szkoły baletowej. Rozkosznie...
Kurczę, co wchodzę na forum to mogę być pewna, że jest jakaś heca z Tobą!
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Elliot 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zaręczeni
Posty: 220
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:57 pm   

ja też mam pewne podejrzenia, głównie ze sposobu pisania. poczekamy, zobaczymy ;)
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 27
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 4:22 pm   

Przepraszam bardzo ale moje siostry równiez do baletówki chcą iść tylko ze nie chodza na balet, nie są rozciągnięte i próbują udawać baletnice pod tym pseudonimami . Nie wiem dlaczego się mnie tak uczepiłaś ale mam tylko 3 siostry (2 przyrodnie i 1 rodzoną) ale zabrały mi notatki i piszą tak jak ja przynajmniej próbują . Chyba przestawię się na inne forum :x
 
 
     
Elliot 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zaręczeni
Posty: 220
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 4:39 pm   

Bisiuka napisał/a:
ale zabrały mi notatki i piszą tak jak ja przynajmniej próbują


piszesz na forum posługując się notatkami?

nie mogłam się powstrzymać.
proszę o usunięcie
Ostatnio zmieniony przez Elliot Czw Lut 10, 2011 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 40
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 5:30 pm   

ludzie skończcie już z tym off topem!co widzę ze pojawił się tu nowy wpis bezsensownie tu wchodzę i czytam znowu o tym samym :x
 
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 27
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 7:27 am   

Zabrały mi notatki takie o moim życiu coś jak pamiętnik
 
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 1:16 pm   

Bisiuka napisał/a:
próbują udawać baletnice pod tym pseudonimami

Bisiuka napisał/a:
zabrały mi notatki i piszą tak jak ja przynajmniej próbują

przepraszam, ale nie wytrzymam już: BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!! jeju jak się to czyta to aż łzy lecą.....padłam.... :D

post do skasowania, aczkolwiek sprawił mi ogromną radochę :D
 
     
alicevernis
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 9:38 pm   

Hej ;) Mam do Was pytanie. Czy któraś z was ma do sprzedania pointy w rozmiarze 6,5 - 40? Nie ma znaczenia sztywność, szerokość itd Jeśli tak bardzo prosze o zgłoszenie na nr gg 8255644 lub maila mucha.abc@vp.pl
Bardzo mi zależy ;)
 
     
LAURA_13
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 12:09 pm   

może ktoś ma dla dziecka na 26-27 móżkę
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 12:41 pm   

:shock: :shock: :shock: a Ty nie pisałaś gdzieś, że dopiero dziecko ma zacząc swoją przygodę z baletem??? (chyba, że Cię z kimś pomyliłam). Bo jeżeli tak to nie wiem czy wiesz ale pointy to nie jest tak, ze się kupuje jako zabawkę. Po kilku latach ćwiczeń noga jest na to gotowa. A zatem dopiero za kilka lat możesz ich szukac. (no chyba ze Cie z kims mylę)
 
     
julianka 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Moja pasja....
Wiek: 113
Posty: 383
Skąd: Uliczka sezamkowa...
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 1:29 pm   

inaenka napisał/a:
Tak Bisiuka - wszystkim się mylisz z Maniuss i Ballet Dancer


No to ja też napiszę troszkę offtopu (moderatorzy, wybaczcie).
Maniuss miał na NAZWISKO Maniuss. Więc było prawdą to, że nazywa się Maniuss....
Ballet Dancer, to też był Maniuss. Do tego nie mam wątpliwości. Ale czy Bisiuka to także Maniuss? Tego pewna nie jestem... :?
Sądze, że moglibyśmy napisać książkę "Maniuss i jej wcielenia, czyli Maniuss, Ballet Dancer i Bisiuka".
Zwróćmy też uwagę na to, jak bardzo Maniussowi CHCE SIĘ nas "nabrać", skoro nawet założyła maila bisiuka@[...]...... To jest dopiero dziwne i aż śmieszne :roll:


Post jest oczywiście do skasowania.
_________________
Julianka.

Dancing with feet is one thing but dancing with heart is another.
 
     
kasik123454
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:28 pm   

MA KTOŚ DO SPRZEDANIA POINTY ROZ . 38/39 ????
Z WŁADKAMI I TP .
JEŚLI TAK NAPISZ NA EMAILA kasikhossa@op.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12