www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego w Poznaniu
Autor Wiadomość
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:32 am   

Aaa... Jeszcze tylko 28 dni :D

Jakby jeszcze ktoś nie zauważył tematu w pogadalni to forumowicze są umówieni na 22 sierpnia o godz. 16:00 pod sklepikiem baletowym na Starym Rynku :) --> http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=4413
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Kelly
Nowicjusz

Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 5:22 pm   

Czy tacy całkiem nowi forumowicze, jak ja też mogą przyjść?

Broadway jazz (pocz.) i musical jazz(pocz.). Godzinami mi pasują :D
Trochę ponad 20 dni...
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:57 pm   

O to Kelly spotkamy sie na broadway jazzie :D
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 8:09 pm   

Ej ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem :oops: Można jeszcze się zapisać na te warszaty :?:
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:17 am   

teoretycznie - można. w praktyce nie ma już zbyt wielu miejsc na kursach, o ile jeszcze jakieś w ogóle pozostały...
wejdź na stronę www.ptt-poznan.pl i dalej na stronę warsztatów, tam się wszystkiego dowiesz :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 8:50 pm   

A jakiej firmy będą baletki w sklepiku warsztatowym? Wie ktoś?



oooo Das is mein 100 post! Ich bin in Corps de ballet
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 11:12 pm   

Benno...
Są tam i baletki poznańskie i sanshy i myślę, że grishko też będą...
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 11:28 pm   

To myśle że upoluje Grishki :twisted: Dziękuję Columbino za odpowiedź!
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
BlackPointeShoes
Adept Baletu


Posty: 66
Skąd: z 3miasta :)
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 10:44 pm   

Już nie mogę się doczekać warsztatów!!! Wy pewnie też :) Jadę tam pierwszy raz i baaardzo chcę zobaczyć jak tam jest :) Pozdrawiam.
_________________
"Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać" <3
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 1:04 pm   

Niestety nie moge jechac na warsztaty!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mam do odsprzedania kursy BROADWAY JAZZ podstawa u Joachima Sautter'a na 9.00-10.30, MODERN JAZZ podstawa u Andrzeja Adamczaka na 10.50- 12.20, HIP HOP sredniozaawansowany u Steffie Kuchenmeister na 14.30-16.00. Kursy sa calkowicie oplacone, cena do ustalenia.
Kontakt: komorka- +48516552217, email martakaz@gmail.com, gadu gadu- 1969069.
Moze ktos bylby chetny??
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 3:14 pm   

Dlaczego nie możesz? :(
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 11, 2007 12:49 am   

Poniewaz wyjezdzam na 2 miesieczny kontrakt do agencjii modelek do Tajlandii :): ):)
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 11, 2007 9:59 am   

.:tutu:. napisał/a:
Poniewaz wyjezdzam na 2 miesieczny kontrakt do agencjii modelek do Tajlandii :): ):)

Łożesz :shock:
To gratuluje!!!
Ale może nie róbmy offa
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Sie 11, 2007 12:41 pm   

A propos:

Cytat:
Organizatorzy informują, że są jeszcze wolne miejsca na kursy: acid funk, contact improvisation, flamenco dla zaawansowanych, hip hop, joga, tai chi dance move, tańce izraelskie, tańce irlandzkie, metody pracy w teatrze tańca, taniec


ze strony e-teatr
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 5:38 pm   

A czy ktoś wie czy w tym roku też będą tańsze taksówki (jednej korporacji) na hasło "taniec"? W sumie to pisałam tam na forum warsztatowym, ale odpisano mi tylko tyle, że będzie tak. Warsztaty zaczynają się za tydzień, a tu więcej informacji nie podali... Ja to bym już chciała z dworca jechać tą tańszą taksówką :P
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 6:04 pm   

Jeśli mogę polecić jakąś korporację taksówkarską to Zrzeszenie Transportu Prywatnego tel. 96-22 ;)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 10:40 pm   

Ha! Dostałam mejla :D Hmm... Wy pewnie też :P
Cytat:
Szanowni uczestnicy XIV Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego!

Już niebawem rozpoczynają się kolejne Warsztaty Tańca. Przypominamy najważniejsze informacje:

1. Każdy uczestnik, przed rozpoczęciem zajęć, ma obowiązek zarejestrowania w Biurze Organizacyjnym XIV Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego przy ul. Koziej 4.
Podczas rejestracji otrzymacie Państwo identyfikator, który jest niezbędną "przepustką" upoważniającą do wejścia na zajęcia, które Państwo wykupiliście.
Biuro będzie czynne 17 sierpnia (piątek) od godziny 10.00 do 24.00 oraz 18 sierpnia (i w kolejne dni) od godziny 8.00 do 20.00.
Internetowy dostęp do strony zapisów na XIV Międzynarodowe Warsztaty będzie "otwarty" do 16 sierpnia 2007 do godziny 20.00.

2. UWAGA!
- Zajęcia na warsztacie "Metody pracy w teatrze tańca" rozpoczynają się 19 sierpnia (niedziela) i będą odbywały się również w dzień wolny od zajęć 22 sierpnia (środa).
- Zajęcia "Pilates" oraz "Taniec klasyczny dla tancerzy współczesnych" z Allyson Way Wanselius będą się odbywały również w dzień wolny od zajęć 22 sierpnia (środa) a nie odbędą się 26 sierpnia (niedziela).
- Zajęcia na warsztacie "Broadway jazz" grupy pięćdziesięcioosobowe godz. 9.00 i 10.50 prowadzone przez Joachima Sauttera rozpoczynają się 19 sierpnia (niedziela) i będą odbywały się również w dzień wolny od zajęć 22 sierpnia (środa).

3. Na hasło "TANIEC" otrzymacie Państwo zniżkę 20% w sieci taksówek 8-222-222 . Hasło "działa" od 17 sierpnia.

4. Osoby przyjeżdżające do Poznania 17 sierpnia po godzinie 24.00, a które mają nocleg w akademiku, mogą zgłosić się do akademika bez skierowania i odebrać je następnego dnia w Biurze Organizacyjnym.
Przy akademikach na ulicach Kórnicka i Rocha można parkować samochód (za darmo) na terenie zamkniętym.
Osoby zakwaterowane, według planu, w DS. 6 przy ul. Rocha będą mieszkały w DS. 5. Jest to bliźniaczy budynek stojący obok DS. 6.

5. W czasie Warsztatów będziecie mogli Państwo skorzystać (za dodatkową opłatą) z usług fizjoterapeutów i masażystów: Krzysztofa Kłosa, Anny Michałek i, po dłuższej nieobecności, Olgi Dzidowskiej. Pełną informację otrzymacie Państwo po przyjeździe do Poznania.

6. Bilety na spektakle odbywające się w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Tańca będą sprzedawane od 17 sierpnia w Biurze Organizacyjnym.
Ceny biletów:
- 15 zł - dla uczestników XIV Warsztatów
- 20 zł - dla pozostałych osób
Karnety na wszystkie spektakle na Scenie Rozmaitości:
- 45 zł - dla uczestników XIV Warsztatów
- 60 zł - dla pozostałych osób

7. Obiekty warsztatowe będą oznakowane żółtymi banerami i flagami. Prosimy zapoznać się z mapką obiektów by nie mieć problemów ze znalezieniem miejsca zajęć.

Pozdrawiamy

Organizatorzy XIV MiędzynarodowychWarsztatów Tańca Współczesnego
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 16, 2007 10:39 pm   

Hmm...
Poznaniuuuu....... Nadchodzimy :D :D:D

Heh :wink: do zobaczenia :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Czw Sie 16, 2007 10:52 pm   

życzę wszystkim udanych i bardzo owocnych warsztatów.
i dobrej zabawy :P :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 10:08 am   

Ja jadę za 5 godzin. nie mogę się doczekać ;P
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 12:37 pm   

ja też nie mogę się doczekać!
Tymbardziej, że to nie tylko nauka, warsztaty ale wielka impreza kulturalna w Poznaniu!
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 10:46 am   

Chyba czas na małe podsumowanie tegorocznych warsztatów.
Generalnie, jestem bardzo bardzo zadowolony, przywiozłem miłe wspomnienia, poznałem ciekawych ludzi, z którymi świetnie spędzało się czas. Pozdrawiam baletnice z Krakowa! :) :)
Poznałem kilkoro forumowiczów i nasze spotkanie uważam za jak najbardziej udane i smakowe ;) ;)
Zajęcia, które - na szczęście - trafnie wybrałem (no, prawie... ;) ) usatysfakcjonowały mnie w pełni. Dużo się nauczyłem, zmobilizowałem do dalszej pracy. Trafiłem na niezwykłych pedagogów, sympatycznych, z bardzo fajnym podejściem do swojej pracy... :)
Spektakle - wprawdzie widziałem tylko dwa - były niezłe, choć nie rewelacyjne, nie powaliły mnie na kolana...
Ogólnie nie mam zastrzeżeń organizacyjnych, no może co do tego, że Dziedziniec Różany nie jest chyba najlepszym miejscem na imprezę kończącą warsztaty i pokazy taaaakiej ilości grup. Momentami robiło się niemiło i niegrzecznie... generalnie - jedno wielkie zamieszanie.
Aha, konferansjerów też wypadałoby zmienić... :roll: :? :wink:

narazie koniec, tyle zdołałem na szybko wyskrobać :) :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 3:06 pm   

Były to moje pierwsze warsztaty w Poznaniu i muszę powiedzieć, że generalnie jestem baaaardzo zadowolona. :D
Poszłam na świetne techniki, szczególnie podobał mi się modern jazz underground ;) .
Poznałam cudownych ludzi, przede wszystkim Thierry Vergera :) i na pewno przyjadę w przyszłym roku. ;P
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 4:08 pm   

O ile poprzedni rok był jak dla mnie bardziej rozrywkowy i imprezowy, o tyle ten bardziej pracowity.:D Zdecydowanie bardziej się przyłożyłam do zajęć i więcej z nich skorzystałam (choć w tamtym roku miałam ich więcej:D).
Jestem bardzo zadowolona z technik, które wybrałam, a jeszcze bardziej z decyzji zmiany jednej z nich na klasykę!! Uważam, że lekcje z t.klasycznego były świetne, pedagog z profesjonalnym podejściem- byłam zaskoczona że pani Allyson Way Wanselius zwracała uwagę na każdego z nas [na ile to było tylko możliwe].
Nie mogę jedynie odżałować, że nie wylądowałam na zajęciach u Thierry'ego, bo to genialny człowiek:D A i technika, wg mnie, fantastyczna.

I również cieszę się, że poznałam kilku nowych znajomych, tak więc pozdrowienia dla Tranqu, Marysi W, Anny-Marii, raisy, Cheryl, BlackPointeShoes, hm.. Alberta ? :D , "Sashy" i reszty tych których ja znałam, a którzy mnie nie znali itd itd. :D :D hehe, i dla Książę Benno, bo choć Cię nie znam, to wiem od Columbiny,że miałeś z nami jechać. ;)
no, narazie tyle!
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 4:26 pm   

Marysiu, a z kim miałaś modern jazz underground?
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13