www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego w Poznaniu
Autor Wiadomość
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:09 pm   XIV Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego w Poznaniu

Cytat:
15 maja 2007 o godz. 12.00 ruszą zapisy na XIV Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego w Poznaniu.

(info z http://www.ptt-poznan.pl)

Ach... Nie wiem jak inni, ale ja się już nie mogę doczekać :)
 
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:54 pm   

Columbinko, z nieba mi spadłaś! Właśnie usiłowałam znaleźć tę stronę i nawet chciałam się Was o adres zapytać... =)

z tego co czytam i słyszę domyślam się, że warto...?
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:17 pm   

Ależ oczywiście, że warto! Byłam już tam 2 razy i chcę wracać i wracaaać...

Tu masz na temat zeszłorocznych warsztatów: http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=2466 :)
 
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 2:50 pm   

Moze to głupie pytanie ale nie mogę znależć tej informacji na stronie PTT.

Kiedy są te warsztaty?
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 2:57 pm   

Nedo, mysle ze w sierpniu, jak zawsze. Ale rzeczywiscie, tez nie moge znalezc zadnej konkretnej informacji na stronie www.
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 3:34 pm   

Ja tez nie moge, poza tym czy to nie sa VIII warszaty? Bo Columbinka wpisala w temacie XIV...
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 3:53 pm   

Ja jadę. :D
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:20 pm   

No to raczej VIII Biennale nie jest, ponieważ jak sama nazwa wskazuje to jest "biennale", czyli "impreza artystyczna odbywająca się co dwa lata (...)". Poza tym jak wejdziecie na www.ptt-poznan.pl, klikniecie w menu na "VII Międzynarodowe Biennale Tańca Współczesnego 2006" to pod galerią zatytułowaną "Tak było na zajęciach...", po prawej stronie znajdziecie informację o zapisach na XIV Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego... Więc "niestety" Wasza kochana Columbinka się nie pomyliła (ależ sobie słodzę) :P
Ale ja też nie mogę nigdzie znaleźć innych info o tych warsztatach. Nawet mejla z zaproszeniem nie dostałam (jeszcze?), bo rok temu o tej porze taki mejl na pewno widniał w mojej skrzynce. (takie mejle dostają chyba uczestnicy poprzednich warsztatów...)
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:53 pm   

rok temu o tej porze można było się logować do tego ich całego systemu. a zapisy ruszały w maju, tak jak i w tym roku.
maila dostawali wszyscy zalogowani.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 6:04 pm   

Ah, juz wiem o co chodzi xD Z tymi liczbami... :P
Zaraz pod zdjeciem wszystkich instruktorow jest napis "XIII Warsztaty / VII Międzynarodowe Biennale Tańca Współczesnego" Czyli jezeli Columbina pisze o warsztatach to sa: XIV, a biennale byloby VIII :)
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:21 pm   

Tak Tutu. A Biennale było rok temu czyli wychodzi na to ze bedzie dopiero za rok :)
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 12:40 am   

W sumie to jest u mnie w szkole, więc kto wie czy się nie wybiorę :)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:26 pm   

jak można by było przegapić taką okazję ? hehe :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:28 pm   

A może nawet jak nie wezme udziału może uda nam się spotkać chociaż? :)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:47 pm   

Ależ oczywiście Cheryl! Z miłą chęcią :) wprawdzie zeszłoroczne spotkanie forumowiczów, które miało się odbyć podczas biennale "troszeczkę" nam nie wyszło, ale to nie znaczy, że w tym roku się nie spotkamy :wink:
 
 
 
karolinkaaa 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik,uczeń
Posty: 276
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:53 pm   

Może też sie wybiorę.
Moi drodzy,a gdzie będziecie nocować i się 'żywić'? :oops:
_________________
Spotkanie człowieka z kotem czyni człowieka lepszym,a kota gorszym.
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:55 pm   

w akademiku przy rocha :) a żywić się gdzie popadnie ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 7:56 pm   

Ja bede mieszkac w akademiku na ul.Rocha 11B :P (mieszkalam tam juz 2 razy i dla mnie bomba), a zywic sie bede w akademiku i w barze mlecznym :D wyzywienie jest oczywiscie dodatkowym kosztem, we wlasnym zakresie.

EDIT: Ha! Łatwo było Cię Tranq perzekabacić, żebyś nie szedł do tego samego akademika co rok temu :P Będziemy sobie robić imprezy :twisted:
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:12 am   

Ja u przyjaciółki mamy:)
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 3:37 pm   

info z PTT

Polski Teatr Tanca zaprasza na
XIV Miedzynarodowe Warsztaty Tanca Wspólczesnego
do Poznania z dniach 18-26.08.2007.

Warsztaty jako komplementarna forma ksztalcenia i sposób na wyrazanie siebie sa znane na calym swiecie od kilkudziesieciu lat. Przedsiewziecie organizowane przez Polski Teatr Tanca ma specyficzna, oparta na wieloletnim doswiadczeniu, logistyke, która uwzglednia liczne, takze poza taneczne aspekty uczestniczenia w Warsztatach. Na uzytek uczestników powstal specyficzny slownik terminów z zakresu tanca wspólczesnego, na stronach www.ptt-poznan.pl mozna równiez zapoznac sie z biogramami pedagogów. Kiedy sie juz przyjedzie do Poznania mozna liczyc na zagwarantowany nocleg w pokojach o róznym standardzie i cenie w domach akademickich, opieke medyczna i rehabilitacyjna. Kazdy uczestnik otrzymuje specjalny informator zwany "Tanecznikem", który zawiera plan zajec, mapke poszczególnych obiektów, w których odbywaja sie zajecia, wiadomosci turystyczne, gastronomiczne, komunikacyjne etc.
W Studio Polskiego Teatru Tanca podczas Warsztatów dziala tez "sklepik" ze strojami do cwiczen, butami do tanca (np. flamenco), akcesoriami i literatura.

Poza typowymi zajeciami warsztatowymi uczestników czekaja pokazy mistrzowskie, rozmowy o tancu przyblizajace wiedze o poszczególnych technikach i stylach, tematyczne wieczory taneczne w poznanskich klubach oraz spektakle w ramach Miedzynarodowego Festiwalu Teatrów Tanca, który tradycyjnie towarzyszy Warsztatom. W ramach Festiwalu codziennie na dwu scenach graja zespoly z calego swiata, reprezentujace nowy sposób myslenia o tancu teatralnym. W roku 2007 uczestnicy Warsztatów beda mieli okazje zobaczyc teatry tanca z USA, Francji, Wegier i Litwy, a takze grupy z Polski, w tym gospodarzy Festiwalu - Polski Teatr Tanca.
W Warsztatach moze wziac udzial niemal kazdy, nie ma ograniczen dotyczacych wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajecia odbywaja sie na trzech poziomach zaawansowania. Nawet dla dzieci 4 - 8 letnich przygotowane sa specjalne grupy zajec, podczas których ukierunkowanie ruchowe polaczone jest z zabawa. Uczestnicy samodzielnie dokonuja wyborów dotyczacych techniki, pedagoga, grupy i godziny zajec.

Zapisy odbywaja sie wylacznie droga internetowa i rozpoczynaja sie 15 maja o godz. 12. Zapisy do poszczególnych grup trwaja do momentu wyczerpania limitu miejsc.

W tegorocznym programie warsztatów pojawia sie nowosci tj. disco dance, ekspresja ruchu scenicznego, modern jazz na bazie Limon, release, taniec bez napiec, taniec klasyczny dla tancerzy wspólczesnych, taniec orientalny, video clip dancing, a takze tradycyjnie m.in. afro brasil, afro dance, barre au sol, body conditioning, body work (trening percepcyjny), broadway jazz, contact improvisation, contemporary dance, flamenco, funk jazz, hip hop, hip hop new style, hip pop hop, jazz dance, jazz rock funk soul, joga, metody pracy w teatrze tanca, modern jazz, modern jazz underground, musical jazz, Pilates, salsa, samba brazylijska, street dance, tai chi, tai chi dance move, tango argentynskie, taniec dla dzieci, taniec izraelski, taniec orientalny, taniec wspólczesny, tance z calego swiata (dla dzieci), terapia tancem, terapia tancem dla niewidomych.

XIV Miedzynarodowe Warsztaty Tanca Wspólczesnego
Poznan 18-26 sierpnia 2007
organizator - Polski Teatr Tanca
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:49 pm   

no właśnie... zapisy na warsztaty już tuż tuż... macie jakieś upatrzone techniki? pedagogów godnych polecenia? :)
na co sie wybieracie? :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:09 pm   

No właśnie ja mam problem bo nie wiem jakie są techniki w tym roku (nawet nie wiem jakie były w poprzednich) ani zero informacji na temat pedagogów a zapisy już za 5 dni. Chciałabym zapisać się na coś co by pasowało do mnie...żeby mi odpowiadało. A co polecacie?
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 12:40 pm   

Ja z całego serca polecam Piotra Bańkowskiego. Rok temu prowadził on warsztat ze street dance'u, na który uczęszczałam i jestem mega zadowolona. I atmosfera tez byla wspaniala :D

Ja w tym roku nie bede oryginalna i zapisuje sie na dwie te same techniki co rok temu, czyli street dance sredniozaawansowany i brodway jazz zaawansowany (J.Sautter). Nie mogę sie oprzeć, bo bylo tak cudownie ze szok :P No ale trzecią technike wybiore inna. Może K.Ax...
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 3:28 pm   

K.Ax wiele osób poleca, podobno baaardzo fajne zajęcia... i bardzo sympatyczna instruktorka... :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 6:52 pm   

A czego uczy ta tajemnicza K. Ax :?: Brzmi intrygująco.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12