www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV Konferencja Tańca Współczesnego - ŚTT

Czy wybierasz się na tegoroczną Konferencję w Bytomiu?
Tak
50%
 50%  [ 23 ]
Nie
45%
 45%  [ 21 ]
Nie wiem
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Jurodiwa 
Nowicjusz


Posty: 18
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 7:30 pm   

Takiego maila odebrałam przed chwilą:
Cytat:
Dzień dobry,

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia uczestnictwa w XIV Międzynarodowej
Konferencji Tańca Współczesnego.

Zapraszamy w niedzielę 24 czerwca do Śląskiego Teatru Tańca w celu
rejestracji.
Rejestracja czynna od godz. 8.00

Osoby, które zgłosiły się na drugi tydzień Konferencji zapraszamy w
niedzielę 1 lipca.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Agnieszka Osman -Tura
Śląski Teatr Tańca
Czyli zgłaszać się można od 8.00. W zeszłym roku lekcje przeglądowe trwały od 13.00 do 16.40 (z przerwami), więc dobrze być na miejscu nieco wcześniej.
snowflake napisał/a:
bardziej byscie polecili pierwszy czy drugi tydzien? czy moze jednak oba?
Jeśli możesz, jedz na oba :wink: , jeśli nie, to wybór tygodnia uzależniłabym od zajęć, w których chcesz uczestniczyć, i szybkości łapania ruchu. Bardziej zaawansowanym polecam drugi tydzeń :) .
_________________
"Kiedy tancerz tańczy, ziemia pod nim jest święta." Martha Graham
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 9:36 pm   

Dziekuje za odpowiedz :) Ja rowniez dostałam takiego maila...

Mam pytanie czy ktoś może jedzie sam ,albo mogłby mnie przygarnąć do siebie( a spi w sali zbiorowej).Razem zawsze razniej :) Ja jakos sie boje sama spac w tej sali...

Wpadlam jeszcze na taki pomysl,że moze stworzylismy imienna liste(tzn.niców),kto będzie w Bytomiu.Myslę,że to ulatwiłoby to komunikacje miedzy forumowiczami i moze udaloby sie jakos spotkac :)
Zeby nie robić zamieszania przez wpisywanie sie to może przeslijcie mi wiadomość na PW a ja jutro wieczorem wpiszę kto się zglosił :) Mam nadzieję,że się nikt nie obrazi,że "wzielam ster w swoje rece" ale wydaje mi się,że to dobry pomysł :)

Pozdrawiam serdecznie

Pomysł wypalil dostalam juz kilka zgloszen i czekam na nastepne .:)
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
twarog_
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 9:48 am   

jaa jadę z koleżanką ale bardzo chętnie kogoś przygarniemy coby tez samotnie nie spać w kacie sali.
tylko sie omówmy w konkretnym miejscu o konkretnej godzinie i jakoś sie odnajdziemy. jakieś znaki szczególne:D ..
ja tam będę pierwszy raz, więc nie odnajdę się we wszystkim tak szybko.
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 3:21 pm   

kolejne potrzebne rzeczy :)

Jak ktoś nocuje na sali to przyda się kubek i łyżeczka, a dla ambitnych bardziej rozbudowane zestawy w postaci noży, proszków do prania, ściereczek i grzałek.
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 4:04 pm   

Nemo o ktorej tam bedziesz na miejscu?
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
..Safona.. 
Adept Baletu


Posty: 55
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 10:16 pm   

Przypominam wszystkim co śpią w sali zbiorowej ze trzeba wziąć śpiwory i dobrze zabrac ze sobą prześcieradła gdyż dostaniemy tylko materace a one nie wyglądają estetycznie. :roll:
 
 
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 2:46 pm   

i powiem wam tak po cichu i z pierwszej ręki że jeste swietnie po pierwszym tygodniu i mimo że wszystko mnie boli to jakoś funkcjonuje i przyjechałam sobie na chwile do domu ;)

pozdrawiam wszystkich z forum obecnych na konferencji... narazie złapałam 3 osoby ;P
_________________
www.friida.blog.pl
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 6:05 pm   

I jak wrazenia? Mi sie bardzo podobało. Atmoswera była świetna, a co do zajec to treoche sie zawiodlam. Oprocz Byrona w zasadzie nie bylo zajec ktore mi sie podobaly tak w 100%. Nie rozumiem tez dlaczego zajecia zaawansowanej klasyki w pierwszym tygodniu byly dwa, a w drugim tygodniu w ogole.. :roll:


I mam takie male pytanie: Czy ktos wie, jaki tytuł miala piosenka pod ktora grupa zaawansowana miala uklad w drugim tygodniu?
 
 
 
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 10:06 pm   

mi sie jeszcze podobało afro cuban ;)

teraz zostaje tylko czekać do następnego roku :cry:
i miałam przyjemność poznać drCoppeliusa i Safonę ;) ;* :wink:
_________________
www.friida.blog.pl
 
 
 
..Safona.. 
Adept Baletu


Posty: 55
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 10:41 pm   

Mi równiez bardzo sie podobało szczególnie zajęcia z Bayronem, i z Sebastianem. Do afro cubana nie miałam jak zajrzeć ale była bardzo sympatyczny (poznałam go na parkiecie w fantomie, dopiero potem dowiedziałam sie ze uczy na konferencji (ups) w następnych dniach uczył mnie hiszpańskiego) Niesamowita była kobieta od techniki Limona.
Wady warsztatów: luki w planie w drugim tygodniu, żle rozłożony plan zajec zaawansowanych, brak konkretnych ogłoszen o master classach -rok temu dołączyli nam plan master class do teczek a w tym roku zajecia były zapowiedziane na drzwiach sali w której mialy sie odbyć.

Bardzo bym prosiła o tytuły piosenek z układów 1 i 2 tygodnia od Bayrona a byłoby cudownie gdyby ktoś zamieścił link z którego można byłoby je ściągnąć.
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 10:06 am   

Zgadzam się co do wad drugiego tygodnia. Rano i na czwartej godzinie nie miałam z czego wybierać :(
Za to strasznie podobały mi się zajęcia z Sylwią. Podziwiam ją za technikę i umiejętność jej nauczania. Sebastian trochę mnie w tym roku rozczarował; jakoś brakowało energii na sali, więc po tygodniu poszłam do Slavy i nie zawiodłam się. U Slavy było ciężko, ale za to wesoło i wytworzył się bardzo fajny klimat. No i jak w zeszłym roku yoga na koniec była po prostu idealna.

A do tego znalazłam sklep z tanią bielizną ;)
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 1:51 pm   

Pierwszy tydzien to "Nobody knows" Pink, ale drugi nie wiem ;(

Ja całuje gorąco w szczególności Gościa i blacktutu! :*

No i oczywiscie Nede, Cynamonka i cala reszte, ktorych nickow nie pamietam ;)
 
 
 
..Safona.. 
Adept Baletu


Posty: 55
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:00 pm   

Ja również pozdrawiam wszystkich forumowiczów którzy byli a warsztatach w szczególności dziewczyny ze szkół baletowych :)

Dowiedziałam sie nareszcie o drugiej piosence Patti Labelle "Two steps away" ale nigdzie nie moge jej znalezć :(
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:08 pm   

http://pl.youtube.com/watch?v=dxPbq9218fA tu jest troche tej piosenki ale malo i taka troche nie fajna jakosc. Jakby mial ktos ja to bardzo prosze o przeslanie na drcoppelius@op.pl! :D
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 9:21 am   

Atmosfera wyśmienita.....ogólnie było nieźle, ale zeszły rok wspominam lepiej (chyba zabrakło mi tych szlonych wieczorów w/pod Fantomem...)

Zajęcia ogólnie mi podpasowały, wszystkie na które chodziłam były przynajmniej dobre (laban, jazz, Zajkowski, limon, klasyka u Tromp'a)...

...Safona... powiadasz, że Ci się U Sebastiana podobało? ja nad tym "u" bym mogła polemizować...Nemo, w ostatni piątek nie brakowało energii :wink:

gorąco odcałowuję: drCoppelius :* (mam nadzieję, że niebawem zjawisz się w wawie) i ..Safona.. :*
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 10:48 am   

Jasne, że jak poszłam gdzie idziej, to zrobiło się fajnie :(
ale naprawdę nie żałuję zajęć ze Slavą, na które wymieniłam Sebastiana. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będa w tym samym czasie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14