www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy tanczerze dbają o swoich fanów i jezeli tak,to jak
Autor Wiadomość
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 6:48 pm   Czy tanczerze dbają o swoich fanów i jezeli tak,to jak

:wink: dzieki Raisie wprowadzam nowy temat.
Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 6:52 pm   

Znam przypadki gdzie zwykły widz potrafi zatrzymać na ulicy daną tancerkę, która mu się podba i pochwalić i pogratulować :-) Co uważam jest całkiem sympatyczne i miłe :) Myślę, że może nie tyle co dbają o jakiegoś wybranego fana tylko po prsotu starają się żeby wypaść jak najlepiej na scenie :-)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 7:03 pm   

Znowu się wtrącę, ale wydaję mi się że juz taki temat był i dużo o nim rozmawialiśmy.
Co do takich przypadków, Cheryl to jest to bardzo miłe i spontaniczne.
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 8:49 pm   

mnie się zdarzyło kiedyś, ze takie małe dziewczynki poprosiły o autograf :P :P
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 8:50 pm   

Scarpia jako doświadczony fan powinien się wypowiedzieć ;)

Warszawscy tancerze zdaje się dbają o tamtejszą filię ;) :)

pozdrawiam
m.
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 10:24 pm   

nie przypominam sobie aby taki temat był choć być moze było cos o stosunku fanów do idoli i odwrotnie. Był na pewno o kwiatach dla tancerzy.
Powiem tak: generalnie w naszym polskim grajdołku nikomu nie zalezy żeby tancerz miał fanów, balet zupełnie nie kreuje gwiazd - teatry, etc. nie sa tym zainteresowane, ba, nikomu do głowy nie przyjdzie ze niektórzy z nas przychodza na mała rólkę w trzecim akcie Jeziora łabędzigo bo to tanczy "ten" lub "ta". Nawet oficjalnym czynnikom zajmujacym się reklamą i promocja teatru nie mieści sie w głowie ze ktos ma na miesiąc na przód zaplanowane wszystkie wyjascia na spektakle pod kątem obsad i ze gdy obsada się zmienia oddaje bilet. Tyle wstepu

Czy tancerze dbają o fanów..? O ile wiedza ze ich mają to... daja się uwielbiać. Myslę że to zalezy od człowieka. Generalnie sa bardzo zaskoczeni kiedy ktos ich rozpoznaje i potrafi docenic ich pracę, ten lub inny wystep. Wtedy są raczej bardzo otwarci i chetni do "współpracy". To znaczy: daja sobie przedstawić fanów, którzy sami nie mają smiałosci do nich się wybrac i poprosić o autograf lub zdjecie, chcetnie opowadają o swojej pracy i przystaja na rózne dziwne inicjatywy typu spotkaie z miłosnikami baletu (o ile czas i zmęczenie im na to pozwala), a nawet dostarczają nietuzinkowych podarków o charakterze senstymentalnym. Więc czy to znaczy ze "dbają o swych fanow"? raczej to dla nich zawsze duże zaskoczenie ze ich maja i wtedy - daja sie uwielbiac, sa raczej przystepni i mili. I chyba o to chodzi ;)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Scarpia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Scarpia
Posty: 208
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 4:13 pm   

Hihihi... :lol: a myślałem, że to tylko ja jestem taki "świr" że w Biurze Obsługi Widzów (BOW) planuję rozkład wizyt w TW na miesiąc z góry. Z tym że aż tak "groźny" jak Kasia G to nie jestem, żeby zaraz zwracać bilety przy zmianie obsady :wink: Z drugiej strony zgadzam się, że niezmierne ważne jest czy akurat daną rolę tańczy "ten" czy "ta".

Co do głównego tematu tego wątku, to ja tam się nie znam. Niom, bo ja bardzo nieśmiały widz jestem :wink: (Jak w piosence "Jaki śmieszny" E.Demarczyk, tańczonej w zestawie "Groszki i róże") hihihihihih...
No może czasem któraś z tancerek oderwie wzrok od "spotu" na horyzoncie i ukradkiem spojrzy w moją stronę, ale ja tam pozostaję zimny jak lód, bo to nie wiadomo, czy to w moją stronę, czy też może za moim fotelem siedzi ktoś przystojniejszy... :lol: :wink: :wink: :wink:
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 4:47 pm   

skromność to bardzo ładna zaleta przecież :] musi byc Ci miło :)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Scarpia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Scarpia
Posty: 208
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:42 pm   

Hmmm.. oto pytanie filozoficzne: czy tancerze dbaja skromnością o widza czy też może zbyt skromnie dbają o widza... :roll:

A mi tam by nie przeszkadzło gdyby tancerka czy tancerz patrzyli na mnie (no oczywiscie o ile dramaturgia widowiska by na to pozwalała, bo przecież dziwne by było gdyby Odetta zamiast zatrzepotać rzęsami na widok Zygfryda trzepotałaby oczkami w moją stronę hihihihi....)

To mówisz Nati, że to wszytko aby widzowi było miło... hmmm... no to ja może przeglądnę co na temat wzroku tancerza pisał mój idol teorii baletu
Carlo Blasis w "Kodeksie Terpsychory"...

Ach nie wymagajmy już za wiele od tych biednych tancerek i tancerzy, niedośc że śliczne to osoby, takie efemeryczne, tacy zagonieni i niedożywieni biedulki to jeszcze o wypasionych widzów będą dbać. Phi! Też coś!

Płęta widza: "Nie pytaj co Tancerka/Tancerz może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Tancerki/Tancerza" :wink:
Ostatnio zmieniony przez Scarpia Czw Mar 15, 2007 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:48 pm   

Scarpio wiesz ja również uwielbiam to uczucie gdy siedzę w pierwszym rzędzie i tancerka patrzy prsoto w Twoje oczy, przelewa całą energię w to jedno spojrzenie... [/url]
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Scarpia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Scarpia
Posty: 208
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:32 pm   

Uhu! Ale się romantycznie zrobiło. Balety romantyczne przeważnie jednak źle się kończą... :wink:
Z tym, że ja akurat balety romantyczne u-w-i-e-l-b-i-a-m, tak więc trafnie to ujęłaś Cheryl, mimo swojego młodego wieku 8)
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 11:34 pm   

romantycznie czy mniej romantycznie, aczasem fan moze a nawet musi zrobić bardzo duzo dla swojego idola/idolki np. założyc mu i poprowadzić strone internetową, wspierać na duchu, gdy z róznych powodów jest gorzej i w ogóle byc kims z zewnątrz kogo tez sprawy baletu i tancerza obchodza - pokazac ze oni nie robią to tylko dla siebie i pedagogów, ale ze istnieja osoby na prawde zaangażowane w tę sztukę jako widziwie...

A wiec, Scarpio, moze warto przełamać trochę swej skromności i niesmiałosci? ;)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Scarpia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Scarpia
Posty: 208
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:04 pm   

Dziękuję za tę ważną duszpasterską wskazówkę :wink: Czasem dobrze, że ktoś przypomni o pewnych sprawach. Przemyślę sobie te słowa... pewnie prędzej czy później "staną się ciałem"
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:36 pm   

dziś otrzymałam dowód ze WARTO - to nie oni mają dbac o nas, ale MY o NICH. Strasnzie jest im potrzebne, zeby wiedzieli, ze publicznosci nie jest wszystko jedno kto i jak tanczy :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12