www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wygląda wasz pokój?
Autor Wiadomość
woody 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 10:46 am   

Mój pokój wygląda tak, że lepiej nie mówić.....bałagan, *** itp. Może nadchodzące święta zmopbilizują mnie do zaprowadzenia porządku...


chodzilo nam bardziej o opis wystroju - nawiązujący do tanecznych zaineresowań
administrator Kasia G
Ostatnio zmieniony przez Kasia G Pon Gru 15, 2008 10:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Lady_Miśka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń
Wiek: 33
Posty: 71
Skąd: z Daleka.
Wysłany: Pią Gru 26, 2008 1:17 pm   

U mnie jest pożądek, mój pokój jest duuuży, akcentów też bardzo dużo ;]]
Plakaty, zdjęcia, kolorowe pointy wiszące na ścianie, drążek i lustro.
Jeszcze obraz i planuje kupić figure z allegro:
http://www.allegro.pl/ite...any_unikat.html

Piękna ta rzeźba...
_________________
`Jedna rzecz, która może zaćmić twoje problemy to taniec.-James Brown`
 
 
     
Qna 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń SOB
Posty: 16
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 5:58 pm   

U mnie wiecznie jest bałagan, mam mnóstwo plakatów, piętrowe łóżko, klatkę, w której mieszka mój królik...nic nadzwyczajnego. :lol: Akcentów baletowych raczej niewiele : kilka figurek, pare zdjęć.
_________________
Dance is the hidden language of the soul, of the body
 
 
     
Nell 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 50
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 8:56 pm   Mój Światek

Hej!

Piszę żeby sie doradzić, ponieważ będzie remoncik chciałam poprosić o radę związana z kolorem moich ścian. Ponieważ mam dużo rózowych dodatków najpierw myślałam o pomalowaniu calego pokoju na ,,niewinny róż" , ale później pomyślałam ,ze jest to dla mnie dosyć ,,za zwykłe" wiec myślałam o połączeniu różu i błękitu lub fiolety i błękitu, foletu i różu i nie mogę sie zdecydować , styl mojego pokoju można nazwac narazie jako retro mam śliczne drewniane mebelki ,i jak pisałam dużo różowyh dodatków, Piszcie co myślicie.
_________________
Taniec to życie Taniec to kwiat który trzeba pielęgnować
 
     
JustDance. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Tancerka, uczeń.
Posty: 120
Skąd: Z innego świata...
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 1:35 pm   

stawiam na róż i błękit.
Może zrób ankietę ;)
_________________
Każdy taniec jest dla mnie prezentem od losu. ~
Gość, dla Ciebie też! Pozdrowienia, Gość.


20:11, 12.04.2009
100 postów. : )
 
     
Gosia066 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Miłośnik baletu
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 4:42 pm   

Mój wymarzony pokój to istne królestwo niebieskiego koloru ściany,łóżko,dywan ,biurko i cała reszta jedynie wyjątek zrobiłabym przy framugach okiennych bo to raczej nie wypada :D No ale narazie muszę zadowolić się takim zwykłym otapetowanym,zwyczajnie urządzonym.
Ostatnio zmieniony przez Gosia066 Nie Sty 03, 2010 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Lovett 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 70
Skąd: z Kozienic
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 4:52 pm   

Gosia066: też chciałabym wszystko na niebiesko... i takie meble mam wymarzone od Black Red White :roll: ale cóż, mieszkam w pokoju-mandarynce! xD mam meble w kolorze pomarańczowo-odcieniu białej skórki mandrynki, mandarynkowe ściany, zielone łóżko i zasłonki xD
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:33 pm   Re: Mój Światek

Nell napisał/a:
Hej!

Piszę żeby sie doradzić, ponieważ będzie remoncik chciałam poprosić o radę związana z kolorem moich ścian. Ponieważ mam dużo rózowych dodatków najpierw myślałam o pomalowaniu calego pokoju na ,,niewinny róż" , ale później pomyślałam ,ze jest to dla mnie dosyć ,,za zwykłe" wiec myślałam o połączeniu różu i błękitu lub fiolety i błękitu, foletu i różu i nie mogę sie zdecydować , styl mojego pokoju można nazwac narazie jako retro mam śliczne drewniane mebelki ,i jak pisałam dużo różowyh dodatków, Piszcie co myślicie.


Uważałabym na połączenia róż-błękit, ponieważ jest najbardziej 'banalne', w sensie bardzo często jest wykorzystywane w pokojach raczej dziecinnych, i może Ci się po prostu po jakimś czasie (szybkim) znudzić, moim zdaniem jest trochę zbyt 'cukierkowe'. Bardziej interesujące jest np. błękit-fiolet, a to też zależy czy lubisz takie połączenie. Fiolet-róż też brzmi ok, bardziej 'dynamicznie' niż poprzednie - zależy, w czym czujesz się lepiej.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
VisVersa
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 5:13 pm   

Nell, kolory we wnętrzu to bardzo indywidualna sprawa, ale skoro pytasz nas o zdanie to moje jest takie, że przy dużej liczbie różowych dodatków warto unikać tego koloru na ścianie ;)
Sprany, delikatny róż może wyglądać ciekawie, ale wtedy kolory wszelkich dodatków jakie bym widziała to np białe, intensywnie bordowe lub ciemnobrązowe.
Może podobałoby Ci się zastosowanie dla jednej ściany mocnej, bardzo nasyconej barwy (np mocny fiolet, fiolet i i intensywny niebieski) a dla pozostałych nawet nie tyle błękitnego co np. spokojnego jasnego popielu ?
Z tego co widzę po znajomych ludzie często nie maja przekonania do szarości dla ścian, ale w połączeniu z żywszymi kolorami daje ona wyjątkowo ładny efekt i wcale nie jest smutna ;) :)

edit: choć jak się zastanowiłam po sekundzie fioletowy i popielaty to chyba zbyt przytłaczające jednak...szarościom dobrze robi rozświetlanie ich bardziej promiennymi kolorami.
Więc może bardzo jasny krem + żywsze kolorki ?
 
     
Nell 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 50
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 7:07 am   

Z tych wszystkich werji najbardziej podoba mi się fiolet i róz, ładnie będzie dzięki za pomoc.
_________________
Taniec to życie Taniec to kwiat który trzeba pielęgnować
 
     
Pawciunio 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
tancerz niezależny
Wiek: 32
Posty: 70
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 1:03 am   

kafelki niebieskie, ściany ciemnoniebieskie. na ścianie z oknem lustro 1x2m na ścianie wolnej 2x2m, łóżko składane, szafa, biurko, biblioteczka, nagłośnienie i mixer. To w miarę całość umeblowania.
Porządek: zdarza się
Bałagan: również bywa
Nieład artystyczny: zamieszkał ze mną
Kurz: nie lubię go
:))
 
     
sylwiam95 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 27
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 11:25 pm   

mam szafe, ktora jest obklejona wydrukowanymi zdjęciami Poliny Seminovej, Svetlany Zakharovej, Allesandry Ferri.
fajnie nawet to wygląda :smile:
a nad tymi obrazkami jest półka, na której stoi 8 figurek baletnic i 2 ramki z zdjęciami baletnic oczywiście :D
a nad tą półką już jest góra szafy na której stoi duuża ramka z 3 łączonymi zdjęciami (moimi jak robię szpagat w powietrzu, attiude itd.z ), a na innych szafkach już są różne figurki, skrzynki, książki ( między innymi o balecie :D ), radio
przed oknem stoi biurko, a naprzeciwko całej długości szaf jest łóżko i pufa
a w nowym domu jest inaczej, ale jeszcze bez mebli, ale tam będę mieć drążek :razz:
Ostatnio zmieniony przez sylwiam95 Pon Lis 09, 2009 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Alya 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 29
Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 7:19 pm   

Mój pokój jest duuuuży. 2 ściany są żółte, a dwie zielone. do tego mam 2 skosy które też są zielono-żółte. W rogu łóżeczko, na drugim krańcu biurko, a na przeciwległej ścianie ciemno-brązowe meble. Jeszcze niewykończony bo nowy. Nawet lamp jeszcze nie ma :P . Ale planuje zakup drążka i przymocować go na ścianie gdzie są drzwi bo na razie jest tam pusto ;(. Do tego zamówiłam jeszcze taki wielgachny plakat baletnicy, a an druga ścianę obraz z ostatniej części Batmana, przedstawiający Jokera. Po prostu go kocham.
_________________
What I've felt, what I've known never shined through in what I've shown
 
 
     
An. 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 27
Posty: 15
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:39 pm   

Mój pokój jest niebieski i dosyć mały, przez co nie mogę w nim za bardzo tańczyć, ale staram się :lol: Mam dość szerokie łóżko z niebieskim kocem w delfiny, na którym lubi wylegiwać się mój pies (bokser), szafki staaaare, ale zaklejone jasną okleiną, także jakoś to znoszę :D Niebieski dywan w geometryczne wzory i drewniany parkiet. Niedługo zamierzam włożyć w to wszystko jakiś taneczny akcent.
 
 
     
Maka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Miłośnik , uczeń
Posty: 17
Skąd: Z daleka
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 3:29 pm   

Moje królestwo ;p jest duże ma ściany koloru uspokajającego ciepłego beżu , szafy łóżko i toaletkę białe a biurko i komoda mają czarny kolor . Mam tez ubłaganą wieżę przy której tańcze i niestety jeszcze drążka nie mam , ale za jakiś czas będzie sobie pięknie wisiał...... :twisted: Plakatów nie mam ale za to mam prawie zawsze bałagan :p parapety są wąskie , ponieważ mam balkon więc cięszko o pseudo drązek :)
_________________
Bez tańca żyć nie mogę..........
 
 
     
miss ladybird 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik, może uczeń
Wiek: 30
Posty: 22
Skąd: z Gliwic
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 3:27 pm   

Jeżeli wszyscy opisują swoje pokoje, to ja też coś napiszę. Mój pokój jest duży, ściany są w kolorze zboża. Mam biurko przy oknie, więc często sobie mogę przez nie zerkać, w rogu mam metalowe łóżko (wcale nie takie duże), pod jedną ścianą mam szafę,komodę i biblioteczkę przepełnioną książkami. W rogu jak się wchodzi do mojego pokoju to widać duży, stary, kafelkowy piec ( który kocham, bo uwielbiam starocie!). :D
_________________
" Piękno daje wieczną radość."
 
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 1:49 pm   

Mój pokój jest bardzo mały. W sumie mieści się tam tylko biurko, łóżko i jakaś mała szafeczka :) Ściany mam w odcieniach różu, a na moich ścianach jest pełno czarno-białych zdjęć. Jako, że ubóstwiam tę sztukę, zdjęcia są mojego autorstwa. (oczywiście związane z tańcem ;) Pragnę jeszcze dodać, że z reguły w moim pokoju panuje niespotykana harmonia, ponieważ chaos przeszkadza mi w myśleniu. :D
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Gru 16, 2009 10:19 pm   

TheRytmiczka napisał/a:
panuje niespotykana harmonia, ponieważ chaos przeszkadza mi w myśleniu.


mam podobnie :)

i pewnie też nie zgodzisz się, że 'twórczy' nieład jest twórczy, a tylko ład i estetyka:)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Sro Gru 16, 2009 11:09 pm   

Fajnie, ze nie tylko ja tak mam, myślałam że tylko ja jestem taka jakaś dziwna ;-) Szczerze mówiąc, nawet kiedy mam bardzo dużo nauki, a czasu jak zwykle za mało to najpierw muszę sobie odpowiednio przygotować przestrzeń, też tak robisz?
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
RiRi 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, tancerka.
Posty: 28
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 1:52 pm   

Mój pokój jest w kolorze zielonym. Na jednej z ścian mam lustra od podłogi aż po sufit i drążek, a o bok drabinkę, a resztę ścian zajmują meble a pod skosem dachu znajduje się łóżko dwuosobowe. A na środku mam niebieską huśtawkę z ikei (świetnie się na niej czyta książki.) :D
_________________
"Rytm jest muzyki tętnem. Równa się biciu serca, świadczy o jego istnieniu, dowodzi jego żywotności."
Ignacy Padarewski
 
     
vickop 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 31
Posty: 75
  Wysłany: Wto Lut 09, 2010 2:01 pm   

A w moim pokoju ściany są pomalowane na czarny, i czerwony kolor. Lustra na całą ścianę. Mnustwo moich zdjęć tanecznych w dużym powiększeniu, no i drążek (do klasyki, i taki zamocowany pod sufitem) . :D
_________________
Non! Rien de rien ...
Non! Je ne regrette rien...
C'est payé, balayé, oublié
Je me fous du passé!
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 2:55 pm   

ja mam zielony,z zielonym łóżkiem i zielonym dywanem. po prawej stronie łóżkao, po lewej meble. taki całkiem zwykły pokój. najbardziej lubie widok z okna o każdej porze . ale wschody słonca mają w sobie cos magicznego:) http://www.fotosik.pl/pok...bffb181444.html http://www.fotosik.pl/pok...e13487f202.html
a na wiosne bede miec mały remont tzn. malowanie i nowe meble (postaram sie o drążek) i bedzie wystrój baletowy:D
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
vickop 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 31
Posty: 75
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 3:16 pm   

Ja lubię jak słońce mnie rano budzi :lol:
Ale teraz żadko :(
_________________
Non! Rien de rien ...
Non! Je ne regrette rien...
C'est payé, balayé, oublié
Je me fous du passé!
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 4:30 pm   

miedzy innymi dlatego nieznosze zimy :? :razz:
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
vickop 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 31
Posty: 75
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:02 pm   

Polecam jeszcze wszystkim, którzy będą zmieniać wystrój swojego pokoju:
Zamiast szafy, stojak-taki jak na kostiumy w teatrze :)
_________________
Non! Rien de rien ...
Non! Je ne regrette rien...
C'est payé, balayé, oublié
Je me fous du passé!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13