www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wygląda wasz pokój?
Autor Wiadomość
Chat Gatto
Nowicjusz


Posty: 38
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:35 pm   

Ja mieszkam w pokoju podzielonym na 2 mniejsze. Biurko, łóżko, akwarium, na drzwiach kalendarz z Elite. Planuję też kupić plakat z Ikei z poinatmi :) .
_________________
Ogólnie jest fajnie :)
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:51 pm   

a ja mam ten plakat! (przepraszam, musiałam się pochwalić.. =) )
byłam któregoś dnia z koleżanką w Ikei i nagle widze jak do mnie podbiega "patrz! patrz! zobacz co dla ciebie znalazłam! na pewno się zaraz zakochasz" i w taki sposób codziennie, gdy się budze, to na nie spogladam.. =)
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Polineczka
Nowicjusz


Posty: 10
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 3:42 pm   

Mój pokój ma zielone ściany i żółty sufit. Jest kanapa i oczywiściewielka szafka gdzie mam wszystko. Nie może także zabraknąć koputerka. I też podobnie jak Szerina mam duże okno i widze wszystko i wiem nawet w którym miejscy jest moja szkoła.
_________________
Kocham taniec!!!!!
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 6:25 pm   

Polineczka napisał/a:
i wiem nawet w którym miejscu jest moja szkoła.


Jak dostaniesz 1 to co robisz? Nie patrzysz przez okno? :twisted: :evil: :D
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 11:31 pm   

Mój pokój jest duży. Jedna ściana jest w kolorze turkusowym (oczojebny) i wisi na niej dość spory kremowy obraz z małymi kwiatuszkami z ikei. Przy tej ścianie stoi duża, rozkładana kanapa, która jest moim łóżkiem. Kremowa. Na ścianie obok jest lampa na sznureczkach zawieszona na całej ścienie. Nie umie tego za bardzo opisać. Mam w pokoju 4 duże okna... W sumie prawie cała jedna ściana (od połowy, pod oknami są kaloryfery). Mam szklane biurko i przy nim szafke z brzozową okleiną (z ikei). Naprzeciwko są dwa regały, szyflady i półki. Ogólnie jest brzozowa i kremowa okleina oraz szkło (na tych meblach). No i mam jeszcze wielką szafe. Na długość i wysokość całej ściany. Troche więcej niż połowa to lustra. Reszta ścian jest kremowa. Pod biurkiem mam turkusowy chodniczek, a przy łóżku kremowy dywan. Na biórku nie może zabraknąć laptopa. I jeszcze mam troche małyćh baletowych rzeczy (plakat z Sanshy i kalendarz Elite na drzwiach, kalendarzych z Moscow Ballet City na biurku, seria La Scale na półce itp). Ogólnie mam kremowo turkusowy pokój. Kilka osób stwierdziło, że wygląda jakby mi go ktoś projektował (tak może wyglądać tylko wtedy kiedy posprzątam :P ). Może kiedyś wrzuce jakieś foty.
 
 
 
Calineczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 32
Posty: 121
Skąd: kielce/kraków
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:28 am   

Mój pokój ma zielone (dosyć ciemne) ściany i biały sufit, mam jedno duże onko takie 3/4 ściany. Meble są jasne, postarzane: widać pęknięcia. łóżko jest dosyc małe jedno osobowe. Na komodzie i parapecie stoją świeczki w czerwonych szklanych świecznikach. mam jeszcze pełno rózyczek w doniczkach
 
 
 
briar 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 3
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 7:34 pm   

:)
_________________
W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą...
Ostatnio zmieniony przez briar Sob Gru 11, 2010 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:27 pm   

Zmieniłam wystrój swojego pokoju, po małym remoncie postanowiłam dodać ulubione zdjęcia baletowe znalezione w internecie. wywolalam je w formacie a4 i zawiesilam na scianach. mam troche swieczek i tym podobnych pierdółek, 2 figorki baletnc i pointy :)

jak mi powiecie jak sie wstawia zdjecia to je tu umieszcze :p
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:31 am   

Więc tak :)
Tu masz poradnik jak wstawić zdjęcie do internetu a dalej jest jak wstawic takie zdjęcia na forum itp itd ;)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:25 am   

Mój pokój jest piękny! :D
Sama go projektowałam - meble, kanapa, fotele, etc.
Wszystko jest w barwach zielono-żółtych.
Mam bardzoooo dużo roślin, ponieważ uważam, że pokój bez choć jednej rośliny czy kwiatów, to nie pokój.
Ooo, i nawet jedna strelicja w wazonie stoi. : )
Mam bardzo dużo zdjęć na ścianach i półkach, przeważnie przedstawiają mnie i narzeczonego. ; ]
I co kocham strasznie bardzo też, to świece! Oj, mam ich strasznie dużo! Mam też specjalny kominek z którego ulatuje zawsze zapachowy dymek, który mnie odpręża i relaksuje gdy siedzę przy komputerze.
Przy wejściu, wisi mój ręcznie robiony Aniół Stróż, który mnie strzeże.
Oczywiście biblioteczka również jest. ;]
Mam dość długi pokój, więc mogłam się zabawić w ustawianiu mebli i tak jest specjalne miejsce dla gości - fotele i stół.
Często przesiaduję tu moje zwierzaczki (aktualnie jeden z psiaków śpi na dywniku, a na przeciwko nasłuchuje królas. ;D )
Na jednej z półek mam też różowego anansa, którego niedawno zasadziłam, żeby puścił korzenie. ;> a na biurku od komputera mam zawieszone laleczki indyjskie, które kupiłam na Festiwalu Kultury Indyjskiej - mój narzeczone zawsze się śmieje, że mnie Hari Kryszna ogarnie. ;]


Generalnie, uwielbiam mój pokój! Jest strasznie ciepły i przyjazny. Wszystko ma tutaj swoje miejsce i znaczenie. Nic nie leży ot, tak. Nienawidzę, kiedy ktoś mi coś przestawia, bo ma być tak ułożone, jak ma być i basta! ;p

Z roślinek to aktualnie mam dużą i małą dracenę, pomarańczową guzmanię, widliczkę, kręconego bambusa-dracenę, kaktusa bożnonarodzeniowego, bluszczyka, sukulenta rozgwiazdę, strelicję, różowego ananasa, zasianą bazylię i miętę pieprzową i jakąś pseudo-roślinkę, która przypomina jasną dracenę. Nie pamiętam nazwy. ;p
Na pewno coś jeszcze z roślin dojdzie, tylko wpierw muszę się zastanowić gdzie je usadowić, żeby im dobrze było. ;]

No, to na tyle o moim pokoiku. ;p
_________________
she wolf
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 5:39 pm   

Z tego co piszesz Twój pokój musi być naprawdę wyjątkowy... :)
W ogóle... Ty jesteś taką indywidualnością, że właściwie.. Twój pokój jest chyba baardzo podobny do Ciebie ;]
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:01 pm   

Ja mój pokój dzielę z młodszą 8 lat siostrą. Cieszę się w sumie, ale przez jej obecność pokój ciągle zagracony jest zabawkami, ciuszkami dla lalek i całymi tonami jej rysunków. 2 nawet wiszą nad moim łóżkiem w honorowym miejscu, gdyż (podobno) przedstawiają baletnice. Obok nich mam 3 baletnice utrzymane w stylu manga autorstwa mojej przyjaciółki. Nad moimi kochanymi ballerinami wisi... kalendarz BMW Sauber :) moja druga miłość zaraz po (ex equo) balecie i JJ (mój obiekt westchnień, którego fotki też znajdzie się w całej masie szafek mojego pokoiku). Obok BMW Saubera wisi portret mojej prababci. Mimo, że nie ma jej już kilka lat, a my zajęłyśmy (ja i Marysia) jej pokój, mam ogromny sentyment i chyba nigdy nie zdejmę tego portretu ze względu na jej pamięć.

Meble są w kolorze jasno-jabłoniowym. Drewniane oczywiście. Natomiast wykończenia kantów i dywan (fuuuj, roztocza!!) są w kolorze ciemnoniebieskim, ale jeszcze nie granatowym. W kącie stoi duże biurko, mieszczące dwa komputery, drukarkę i od czasu do czasu stertę moich szkolnych podręczników. W dwóch przeciwległych kątach stoją łóżka (moje i Marysi). Obok łóżka Marysi stoi wysoooka szafka- mieszkanko mojego kochanego Kubicunia (taka zmyłka, to chomik syryjski, którego mam od roku i nie zamienię go na żadnego innego zwierzaka. Jego imię, a w zasadzie nazwisko zostało mu nadane na pamiątkę zwycięstwa Roberta Kubicy na torze w Montrealu w Kanadzie 8 czerwca 2008. Wcześniej Kubicuś miał na imię Prisonek, ale to inna historia. :) ) .

Ściany- porażka. Stara tapeta, króta wcale mi się nie podoba, ale to jedyne alternatywne rozwiązanie, ponieważ mamy krzywe ściany. :sad: Na dwóch ścianach znajdą swoje miejsce spore okna. Jedno z nich wychodzi na podwórko, drugie- na moją szkołę podstawową i Jasną Górę. Fajnie tak czasem spojrzeć i pomyśleć, że wcale niedaleko mam na tak ważne miejsce i że nie muszę iść bardzo daleko, by powiedzieć: "Byłam na Jasnej Górze" :D Parapety zastawione są całą masą różniastych kwiatów i roślin.

To chyba tyle. Mam nadzieję, że was nie zanudziłam :)
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:54 pm   

Och, Cheryl bez przesady. ;]
Aż taką indywidualnością nie jestem. Uważam, że każdy z nas jest inny, przez co tak wyjątkowi. ;]
_________________
she wolf
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:26 pm   

rooni napisał/a:
JJ (mój obiekt westchnień, którego fotki też znajdzie się w całej masie szafek mojego pokoiku).

A kim jest ów JJ?
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 7:59 pm   

Blanche napisał/a:
rooni napisał/a:
JJ (mój obiekt westchnień, którego fotki też znajdzie się w całej masie szafek mojego pokoiku).

A kim jest ów JJ?


Ach, moja słodka tajemnica. Powiem tylko tyle, że nie osiągnę go nigdy w życiu, choć nawet moje sny są tak realistyczne, że czasem mam wrażenie, że cały sen dzieje się naprawdę :)
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:34 pm   

Pytam, bo u mnie w pokoju również jest ramka ze zdjęciem pewnego JJ'a i się zastanawiałam, czy to ten sam :D . Bo "mój" jest aktorem, było więc możliwe, że to ten sam co "twój" :smile:
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 4:17 pm   

mój pokój to aktualnie jedno wielkie zbiorowisko śmieci. czeka mnie generalny remont jak tylko skądś wezmę pieniądze, chcę go od nowa urządzić i nadać mu jakiś charakter - mój charakter:)

póki co ściany są zielone, meble niebieskie, cała reszta zaś to mieszanina przeróżnych barw. wygląda to okropnie, ale jest dość przytulnie;) biurko, szafa z ubraniami, regał na którym urządziłam wystawkę rzeczy - są tam moje pointy, pamiątka po byłym koniu w postaci flo, statuetka za hubertusa i maczugi do gimnastyki artystycznej:) pod zawalonym oknem stoi wielkie (jak dla mnie) kute łóżko, mam też mały stolik, na którym postawiłam telewizor - tyłem do świata, bo się na niego obraziłam. na wezgłowiu łóżka wiszą kantary - kolejne pamiątki po moich koniurach:) mam jeden koński kalendarz, jeden obraz namalowany przez moją siostrę, tańca bardzo mało ale chcę to zmienić wraz z nowym wystrojem:) jak uda mi się coś zrobić z tym schowkiem na miotły, to chętnie się Wam pochwalę. jak na razie w zasadzie tylko tam śpię, ale w ostatecznym podsumowaniu lubię to miejsce;]
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
     
Alice 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 19
  Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:19 am   

Ściany są niebieskie, a meble koloru ciemego dębu... na stoliku stoi figurka porcelanowej baletnicy... :smile:
_________________
Czy życie byłoby teraz takie samo ...
Ostatnio zmieniony przez Alice Wto Lip 27, 2010 9:57 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Giselle_ 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica, miłościk
Wiek: 28
Posty: 21
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 6:28 pm   

Mój pokój jest taki... zwykły. Nie jest tam jeszcze do końca tak jak bym chciała... ale mam nowy dom więc niektóre rzeczy się jeszcze dopracuje ; ) Ściany mam niebieskie... chociaż już mi się znudziły. no, ale żeby mi się nie nudziły to bym musiała zmieniać ich kolor co pół roku bo lubię zmiany ;) meble mam dopasowane do ścian, drewniane z niebieskim w środku. (chodzi o to że jak jest np. szuflada to jest niebieska, a rama drewniana) mam dwa okna : jedno balkonowe, a drugie dachowe. zawsze chciałam mieć dachowe okno i w końcu mam ; ) są jednak minusy tego, np. jak w nocy pada deszcz to się spać nie da bo tak wali. przy oknie balkonowym jest biurko, obok niego taka półka narożna i komoda. a po drugiej stronie łóżko i szafa . Na komodzie stoją obrazki baletnic. A na biurku... wiecznie bałagan ;d stosy książek, ubrań... sprzątam na święta ; d a lekcje odrabiam na podłodze ; ) co do podłogi to mam panele i mały dywanik. Ale chcę mieć taki duży, bo byłoby przytulniej, a tak to taka "łysa" podłoga. I tak rzadko przebywam w swoim pokoju. Tylko odrabiam tam lekcje i śpię. :)
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 9:46 pm   

Hhmmm.. ja ogólnie też mam nowy dom i pokój nie jest urządzony.
Tzn jest.. ale nie ma swojego stylu - jest taki bezosobowy chociaż powoli zaczyna się wypełniać.
To trochę potrwa.. ale mam już pomysły:
1. Dużo obrazów i plakatów na ścianach.
2. Duużo kwiatów.
3. Regał zawalony książkami.
4. Specjalne miejsce na lapika.

To tyle :D
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 1:01 pm   

raczej nie należy umieszczać dużej ilości kwiatów i w ogóle roślin w pokojach-naszych sypialniach lub po prostu miejscach gdzie oczywiście śpimy, ponieważ o ile rośliny dostarczają za dnia wiele zdrowego, naturalnego tlenu to w nocy dużo go zabierają i w takim pokoju praktycznie się w nocy nie wypoczywa, a wręcz nie wolno w takim miejscu spać, więc jakiekolwiek rośliny odradzam...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:06 pm   

Mój pokój jest duuży. Sciany są hmm... różowe, a widok z okna ciekawy, zwłaszcza zimą. Mebli nie jest dużo, ale te które są, są duże: duuża szafa, duuże łóżko i duuże biurko. Na ścianach obrazy Edgara Degas, wyżej wspomniany plakat z Ikei, oraz ogromny plakat z "Jeziora łabędziego". A dla dopełnienia po środku wisząca biała huśtawka też z Ikei. Zapomniałam dodać jeszcze duuuużego regału całego w książkach :) Osoba postronna wchodząc do mojego pokoju może doznać szoku ale ja go lubię.
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Olkson 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica (:
Wiek: 29
Posty: 34
Skąd: NYC
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:40 pm   

Hmm
Mój pokój ma to co każdy, ma łóżko biurko itd. W moim pokoju jest jedna ściana, na któtrej jak mi smutno to cos rysuje. Co dzień przez to miejsce przewija się dużo ludzi. Jest mi w nim dobrze. Ale planuje jeszcze kupno jakiś ładnych obrazów lub plakatów :D :)
_________________
"....czas zatrzymuje się jedynie w marzeniach...."

Nena:*
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 8:31 pm   

aaa huśtawkaaa :D
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
fijoletowa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
kompletna amatorka;)
Wiek: 33
Posty: 196
Skąd: Gliwice/ Kraków
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 8:33 pm   

a propos plakatów, wiecie gdzie w internecie znajdę jakieś fajne taneczne?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14