www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zajęcia u Giviego
Autor Wiadomość
Agnieszka
Gość
Wysłany: Wto Gru 07, 2004 4:32 pm   zajęcia u Giviego

Powiedzcie jak mozna sie dostać na Zajecia do tej osobistości i czy uczy dorosłych,ile to kosztuje i wszystkie najmniejsze szczegóły. Prosze pilnie pomóżcie. mój e-mail aga i marcin@interia.pl (poczta fm) lub dejwid@interia.pl.
 
 
tancereczka
Gość
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 9:22 pm   

Hej!!
Jeśli chcesz to mogę ci pomóc. Jest to przy operetce Wrocławskiej.
Jeśli chcesz dalszych informacji to napisz!
 
 
Gajda
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 11:09 am   

No jasne że chcę pomocy. Napisz wszystko co wiesz o tym jak sie tam dostać , jakie wymagania są postawione, cena , kiedy są zajęcia. Pozdrawiam Agnieszka
 
 
t...
Gość
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 2:10 pm   

Pan Givi Abesadze uczy w szkółce baletowej przy operetce wrocławskiej. A oto adres:
Szkoła Baletowa przy Teatrze Muzycznym
50-020 Wrocław ul. Piłsudskiego 72
tel: (071) 343-80-51
Najlepiej zadzwoń i spytaj się czy możesz brać udział w zajęciach.
Z tego co ja wiem to uczy tam także Pani Ałła Abesadze.
Zajęcia chyba są od godz.15.00-20, od poniedziałku do piątku.
Dobre byłyby jakieś podstawy ale niektórze radzili sobie bez nich.
Cena to 100 zł miesięcznie, zajęcia odbywaja się nawet 4 razy w tygodniu. Jest tam podział na grupy, ze wzgłędu na wiek lub umiejętnosci.
Nie stety wiekszość tych informacji nie jest pewne... Najlepiej jakbyś tam poszła i dowiedziała się lub zadzwoniła
To tyle! Mam nadzieje, że ci pomogłam. :mrgreen:
 
 
chudzinka
Gość
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 10:45 pm   zajęcia u Giviego

Szanowna Agnieszko,jakis czas temu pisałam maila na podane przez Ciebie adresy własnie w zwiazku z Twym pytaniem o zajecia u Giviego.Uczęszczam na zajęcia do Giviego i oczywiście,że będziesz mogła zapisać się do tej szkółki.Nie wiem ile masz lat,bo właściwie mogą się Ciebie zapytać właśnie ile masz lat i czy kiedykolwiek gdzieś się uczyłaś.Jak chcesz to napisz mi w jakim jesteś wieku(możesz na maila) a ja Ci wtedy dokładniej napiszę jaka grupa(bo to właśnie zalezy tez od wieku) o której godzinie ma zajęcia i w końcu zaczną spełniać się Twe marzenia.Pozdrawiam.
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 8:05 pm   Re: zajęcia u Giviego

mogę wiedzieć kto to chudzinka? do jakiej grupy uczęszczasz?
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
Luna12
Gość
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 11:41 am   

Ja tesz chodzę na zajęcia do Giviego i Ałły :) !!
A ty Aspicia to kto??
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 2:22 pm   

Cytat:
Cena to 100 zł miesięcznie, zajęcia odbywaja się nawet 4 razy w tygodniu.


Chciałam wtrącić, że zajęcia odbywają się nawet 6 razy w tygodniu. Normalnie 5 razy.
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 2:24 pm   

Wspaniale!!!

Zazdroszczę wam strasznie. A nasłuchałem się wiele dobrego o tych zajęciach...
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 4:57 pm   

Chyba jestem wredna, sfra, ale rzeczywiście masz czego zazdrościć. :lol: Państwo Abesadze są cudowni. Świetnie uczą. Szkoda tylko, że ich najlepsi uczniowie uciekają do szkół państwowych w innych maistach (np. do gdańska). We Wrocławiu też by się przydali... Chociaż jeszcze trochę takich zostało. :wink: Jeśli kiedyś wpadniesz do Wrocławia, Sfra, to zawsze możesz wpaść na lekcęe. Drzwi otwarte dla wszystkich.
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 9:32 pm   

Jak ostatnio wpadłem do Wrocławia, to juz jedna z forumowiczek chciała mnie wziąc na zajęcia, ale byłem juz taki padnięty tego dnia (warsztaty teatralno-cyrkowe) i poza tym byłem umówiony na "Nakręcaną pomarańczę" we Wspólczesnym...

Ale następnym razem się skuszę... (choć wstyd mi moich braków technicznych :cry: )
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Gość

Wysłany: Nie Cze 26, 2005 10:16 am   

Maciejko kim jestes? 8)
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 10:19 am   

A nie powiem kim jestem. Słodka anonimowość... :wink:
 
 
Gość

Wysłany: Nie Cze 26, 2005 11:34 am   

A moze ktos by napisal cos więcej o tej szkółce we Wrocłaiu...? Między innymi do ilu lat tam przyjumje sie uczniów i czy są jakies wstępne egzaminy czy cosik :lol: .Thx :wink:
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 3:33 pm   

Nie wiem dokłądnie od ilu lat przyjmują do szkoły baletowej, ale sądzę, że od około 7. Najlepiej zadzwonić tam i się zapytać. Egzaminów wstępnych nie ma, przecież to szkoła prywatna - przyjmują każdego. Chyba trudniej się utrzymać, bo małych rozrabiaków p. Aułła straszy wyrzuceniem. :lol: Chociaż nie sądzę, aby jakiegokolwiek malucha wyrzucono, to pewnie tylko pogróżki. Jeśli masz ponad 10/11 lat wystarczy rozmowa z nauczycielem i załatwione, napewno zostaniesz przyjęta. Polecam tę szkołę, jest naparwdę dobra. Ale nie radzę pchać się do niej komuś kto chce tylko się pobawić, bo atmosfera jest raczej nie do zabawy. Jak zajęcia sa płatene i ile razy w tygodniu się odbywają już ktoś mówił. Jesli masz jakieś jeszcze wątpliwości - pytaj.
 
 
Animek
Gość
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 6:29 pm   

Czy dorośli też mogą uczęszcać na te zajęcia ? :lol: (20l.)
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Cze 26, 2005 7:50 pm   

zajęcia z baletu dla dorosłych sa opisane i ogłaszane na tablicy kursy, warsztaty audycje. zapraszam :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 1:09 pm   

Animek napisał/a:
Czy dorośli też mogą uczęszcać na te zajęcia ? :lol: (20l.)


Nie wiem. Są w tej szkole osoby 18-letnie, może nawet trochę starsze, ale to z całą pewnością nie są początkujący. Tańczą na zaawansowanym poziomie, przypuszczam, że to osoby, które chcą w niedalekiej przyszłości rozpocząc pracę w zawodzie tancerza. Jeśli już coś potrafisz, to może dałoby się... Ale nie jestem wszystkowiedząca, dlatego zadzwoń tam we wrześniu (nie jestem pewna czy w wakacje będą lekcje, narazie wszystcy są na obozie). Jeśli interesują Cię zajęcia z baletu dla dorosłych we Wrocławiu to są takie w Szkole Baletowej przy Operetce Dolnośląskiej, na ul. Św.Antoniego.

Wiem, że nie ta tablica, ale skoro zapytał - odpowiadam. Zresztą, wiciąż mowa o zajęciach u p. Giviego Abesadze.
 
 
weronika.
Nowicjusz


Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 2:45 pm   

W szkole przy ul. Św. Antoniego są dwie grupy dla dorosłych jedna jest zaawansowana a w drugiej można się uczyć od podstaw. Zajęć na wakacjach nie ma ale od września zaczynają się normalnie
 
 
baletniczka
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: z domciu...
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 6:05 pm   

A ile trwa jedna lekcja?? :wink:
_________________
Buziaczki :D
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 7:25 pm   

Ile trwa jedna lekcja, ale gdzie? U p. Giviego i p. Aułły Abesadze lekcja trwa... no, różnie... Nigdy mniej niż godzinę. Często póltorej godziny, zdarza się, że dwie. Trudno powiedzieć, bo po lekcjach bardzo czesto sa próby. Zwykle uczennice ze starszych grup przychodzą na 18 ( w soboty na 17, w niedziele na 11), a wychodzą około 21 właśnie przez próby. A może i zdarza się, że niektóre wychodzą później.
 
 
baletniczka
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: z domciu...
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:20 am   

A moja mama dzwoniła tam do szkoły, p.Giviego i pani Aułła, powiedziała, że 1 września o 16.00 będzie badanie przydatności....Więc jeżeli się okaże, że nie mam doskonałego podbicia czy jestem za gruba to nie przyjmą mnie tam? W ogóle na czym takie badanie polega, co sprawdzają i w jaki sposób, ile czasu ono zajmuje? :wink:
_________________
Buziaczki :D
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 3:33 pm   

Boże! O tym jeszcze nie słyszałam! Ja, o ile dobrz pamiętam, zostałam przyjęta po krótkiej rozmowie. Może te sparwdziany przydatności są od niedawna? Albo to jakas nowość? A może tak było zawsze, tylko ja nie pamiętam... Albo tak postępują tylko z dziećmi? Czy Twoja mama powiedziała p. Abesadze ile masz lat? Właśnie, ile masz lat? Ale i tak sądze, że z przyjęciem nie powinno być problemu. Chyba, że masz duże wady postawy, bardzo nierówne biodra albo dużą nadwagę.
 
 
baletniczka
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: z domciu...
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 4:16 pm   

No wiec latkoFF mam 14, nie mam wady postawy, ani nie jestem grubasem, a nierówne bioderka..Pierwsze słysze, jak to moshna sprawdzić? A o co cie pytali, jak z nimi rozmaiałaś, na początku swojej kariery w ich szkole ? :P :D :wink:
_________________
Buziaczki :D
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 7:24 pm   

W równych biodrach chodzi o to żeby były... no, równe. Jeśli jendno biodro nie jest wyżej od drugiego, to jest w porządku - są równe. Jeśli chcesz żebym odpowiedziała na wszystkie Twoje następne pytania - pisz na adres e-mail, to porozmawiamy. Adres to: pas_de_chat@op.pl Nie chciałabym aby na jaw wyszło zbyt wiele faktów z mojego życia - wszyscy wiedzieliby kim jestem. A ja się nie chcę ujawniać 8)

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12