www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zajęcia u Giviego
Autor Wiadomość
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:13 pm   

Esmeraldas napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec w jakie dni i o jakich godzinach zajecia ma pan Staszewski ( to nie dla mnie :) )

To zależy o jaką grupę ci chodzi. Najlepiej zadzwoń do p. Staszewskiego 0601 225 755 i dowiedz się bezpośredni od niego :wink: Zresztą teraz zajęcia są bardzo różnie (próby do Dziadka) :D
_________________
Always avoid trouble unless you know you're going to really enjoy it
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 11:43 am   

vvvv napisała:
Cytat:
.Pytasz o godz zajec pana Staszewskiego-czyzbys zamierzała sie przeniesc?


Nie kochana :twisted: poziom u pana Staszewskiego nie odpowiada mi, moja kolezanka chodzila do niego na zajęcia, teraz mi narzeka...Naprawdę myślisz, że bym zrezygnowała z zajęć w Capitolu? Wiem ze nie mamy porównywac tych dwóch szkołek...Ale proszę nie rozśmieszaj mnie :D :wink: . Powinnaś mnie zauważyć, wczoraj tj. środa doszłam do was... :)Po miesiącu w e3 :P , lekcje pana Giwiego są wspaniałe, a to ze ja jestem beznadziejna to inna bajka :roll: :wink: . I wierz mi nie chce sie przenosic do Staszewskiego, te zajęcia interesują moją kolezanke :) .
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 8:38 pm   

A wie ktoś może gdzie tak około więcej osób chodzi na zajęcia (do Capitolu czy p. Staszewskiego)???? Bo mnie ciekawość zżera :wink:
_________________
Always avoid trouble unless you know you're going to really enjoy it
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 9:23 pm   

Wydaje mi się, że Capitol ma więcej zwolenników...Mamy 4 grupy, w każdej jest z 15 - 25 osób, to zależy od wieku i zdolności w której grupie jestes, uczniów w każdym razie mamy coś koło 80 - 90 :) , u p. Staszewskiego jest ich podobno mniej. Chciałabyś do nas przyjść, czy tylko tak sie pytasz? :wink:
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 3:13 pm   

Esmeraldas napisał/a:
Chciałabyś do nas przyjść, czy tylko tak sie pytasz? :wink:

Powiedzmy, ze jestem na etapie rozmyślań... Ale z pewnością chciałabym przyjść na zajęcia do Capitolu i spróbować jak tam jest :wink:
_________________
Always avoid trouble unless you know you're going to really enjoy it
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 7:09 pm   

zapraszamy :D ;)
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sob Gru 03, 2005 9:09 pm   

Informacja dla zainteresowanych zajęciami u państwa Abesadze w Szkole Baletowej przy Capitolu : Miejsca będą dopiero od nowego semestru, czyli od lutego 2006r, narazie chętni nie są przyjmowani, z powodu dużej ilości uczniów. Serdecznie zapraszamy :lol: .
 
 
Evita
Nowicjusz

Posty: 7
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 2:50 pm   

Wiesz Esmeraldas jestem bardzo często na zajeciach i pierwszy raz słyszę takie informacje, że nie ma zapisów na balet. Skąd ty tyo wiesz? Chodzisz do tej szkółki dopiero 3 miesiąc, a na każdy temat wypowiadasz się jak byś chodziła co najmniej z 8 lat.
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 4:41 pm   

Nigdy nie słyszłam,żeby w Naszej szkółce nie było miejsc...A skąd masz takie informację? :wink:
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 11:39 am   

Evita napisał:
Cytat:
Wiesz Esmeraldas jestem bardzo często na zajeciach i pierwszy raz słyszę takie informacje, że nie ma zapisów na balet. Skąd ty tyo wiesz? Chodzisz do tej szkółki dopiero 3 miesiąc, a na każdy temat wypowiadasz się jak byś chodziła co najmniej z 8 lat.


No Evito, masz racje co do tego, że chodzę dopiero, nie nawet 3 a 2 miesiące na zajęcia, ale ja interesuję się życiem tej szkoły :) , nie przechwalam się ani nic złego nie robię, więc po co od razu wyrzuty? Po prostu piszę sprawdzone informacje dla ZAINTERESOWANYCH. Skąd wiem? Moja koleżanka na początku listopada przyszła do pani Ałły i spytała się czy może brać udział w zajęciach, pani Ałła powiedziała, żeby zgłosiła się w nowym semestrze, ponieważ teraz mamy bardzo dużą ilość uczniów i państwo Abesadze nie chcą przepełnienia. Dodała, że pewnie ktoś zrezygnuje, ktoś nie będzie mógł chodzić i miejsce się zwolni. Wyobrażasz sobie z 20-stu chętnych na rozciąganie do pana Giwiego na jeden raz? Bo ja nie. To co napisałam zresztą może potwierdzić jedna z formuowiczek, nie wiem czy chce się ona ujawnić, więc ja nie piszę kto to.
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 4:03 pm   

:( troche szkoda straconego czasu ale co tam! do pana Staszewskiego napewno nie wróce!
Ostatnio zmieniony przez Goosia Czw Gru 15, 2005 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pola1
Nowicjusz

Posty: 20
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 8:59 pm   

w takim razie czekamy na Ciebie
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 9:23 pm   

odrazu dam się rozpoznać całkowitym brakiem podbicia :P musze troche poćwiczyć, bo w Capitolu bardzo wysoki poziom:P a ja teraz leniuchuje :P
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 3:20 pm   

I co Goosiu zamierzasz przyjść na Nasze zajęcia? :D
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Alicyjka
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 2:57 pm   

Goosia napisał/a:
:( troche szkoda straconego czasu ale co tam! do pana Staszewskiego napewno nie wróce!


A czemu nie chcesz wrócić do pana Staszewskiego i dlaczego się przeniosłaś???
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:10 pm   

Ma ktoś jakiś numer telefonu do szkółki bo ja nic nie mogę znaleźć?

EDIT: Byłam dzisiaj w Capitolu. Co prawda kochany pan ochroniarz mnie i koleżnaki nie wpuścił, ale podał numer do pani Ałły. Po krótkiej rozmowie telefonicznej, dowiedziałam się, ze mam przyjść w poniedziałek na 16:30. Ciekawe jak będzie?? :wink:
A więc Capitolu: PRZYBYWAM
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:30 pm   

no to przyjdziesz do naszej grupy :twisted: jak będzie? w poniedziałki zwykle jest lekcja z pAłłą - łatwiejsza, ale bardziej dopracowująca szczegóły... do zobaczenia w poniedziałek :D
 
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:43 pm   

Myślę, że do waszej grupy trafiłam tylko ze względu na wiek...
Na pewno przeniosą mnie do słabszej. W końcu ćwiczyłam tylko rok u Staszewskiego i niewiele umiem, żeby nie powiedzieć NIC :wink:
 
 
 
..Safona.. 
Adept Baletu


Posty: 55
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 9:47 pm   

No to dozobaczenia w poniedziałek:) Tylko ty przychodzisz czy kolezanki też?? A ile masz lat??
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 12:11 pm   

Ja wraz z koleżanką.
15 latek mam...

Tego typu sprawy załatwiamy przez PM - Cz.
 
 
 
terka:)
Nowicjusz


Posty: 40
Skąd: J-L
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 5:52 pm   ...

heh... nom to jestem już po paru zajęciach... wiem, że jestem za stara i nic nie umiem:/ jeszcze dużo mi brakuje... ba, jeszcze wszystko przede mną :? naprawdę nie wiem, czy da się ze mnie coś jeszcze zrobić:/

Z całym szacunkiem, ale ten post niewiele wnosi do dyskusji
_________________
 
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 9:12 pm   

mogłabym się dowiedzieć kiedy ma zajęcia najstarsza grupa, kto ją prowadzi i w ogole coś? np, czy macie koncerty w ciągu roku, repertuary i takie tam podobne?
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 9:35 pm   

zajęcia mamy w poniedziałek o 16.30, we wtorek o 17.50, w srode o 18, w czwartek o 17.05, w piatek o 17.30 i w sobote o 17
tylko w poniedziałek mamy z p.Ałłą, reszte dni z p.Givim
 
 
 
...Czarny*Łabądek...
Nowicjusz

Posty: 7
Skąd: ze Swan Lake xD
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 10:25 pm   

No właśnie ja mam pewien problem...chodziłam tam i akurat w tym roku przestałam ze względu na to ,ze zaczęłam chodzić do gimnazjum i jakoś nie moglam dac sobie rady z lekcjami i baletem :( a teraz juz jakos lepiej sobie radze i chcialabym wrocic... ale nie wiem czy bym mogla :(
Jak sądzicie???
 
 
 
kotecek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 35
Posty: 77
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:47 pm   

No pewnie, że możesz wrócić, już wiele osób tak robiło i jakoś nikt nie miał do nich żadnych pretensji, tylko byli przyjmowani z wielką radością, więc myślę że nie ma się czego bać
_________________
"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy..."
:) :*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12