www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zajęcia u Giviego
Autor Wiadomość
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 9:12 pm   

No własnie... Bo ja jestem po 6 lekcji i p. Ałła chce żebym już zakładała pointy, cóż nie sperzeciwie sie, wiem ze wszystko musze robic 2x szybciej i wszystko nadrabiać, no ale po szesciu lekcjach? :roll: Ufam w to co mówi p. Alla, ale czy to wypali, jak ja jeszcze nic specjlanie nie umiem nawet w baletkach?
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 11:43 pm   

W panstwowych szkolach na pointy staje sie po pol roku nauki-wniosek z tego taki,ze podstawy trzeba miec ... to są wlasnie uroki szkolek prywatnych ze pewne rzeczy robi sie za wczesnie-ze szkodą dla mlodego tancerza,niestety(nie mowie ze wczesne poczatki nie maja plusow w przypadku jednostki wybitnej,czego wszystkim zycze-w koncu trening czyni mistrza)pozdrowionka dla druzyny capitolu :D i nie tylko
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 12:02 am   

myślę że pani Ałła wie co robi, nie posłałaby cię na pointy, gdyby nie uważała że jesteś zdolna i dasz radę. Głowa do góry Esmeraldo, czeka cię duzo pracy przy szybkim opanowywaniu potrzebnych umiejętności, ale pasja jaką masz na pewno nie pozwoli ci się poddać! trzymam kciuki!
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Paź 24, 2005 9:27 pm   

Esmeraldas, jak tam twoje postępy? :D
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Pon Paź 24, 2005 9:34 pm   

:o Zawiode Cie Sisi, bo point jeszcze nie dostałam, a i ostatnio nie bylam na kilku zajęciach <ah to grypsko :roll: >, ale pochwale sie ze p. Alla rozmawiała z moją mamą i powiedziała "dobry materiał na tancerkę" :D , dużo mnie chwali, dużo krzyczy, jest naprawdę wspaniałą nauczycielką :P
 
 
Zuzka
Adept Baletu


Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 1:29 pm   

No to nie pozostaje mi nic jak tylko POGRATULOWAC!
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 9:26 pm   

kujem :D ( to moja podwórkowa gwara - dziekuje 8) ) chociaż ja czesto wątpie w to co mówi p. Alla, boje sie ze jestem jednak za stara i ten rytm....Czasem go "gubię" po drodze ... :? :roll:
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 9:32 pm   

spokojnie Esmeraldas, dopiero zaczęłaś... potrzeba dać ciału trochę czasu... ono raczej nie przywykło do takich wygibasów (chyba). zobaczysz, juz niedługo wpadniejsz w balet po uszy i już się z niego nie wyleczysz :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 11:10 pm   

"wpadniesz w balet po uszy i juz sie z niego nie wyleczysz"-swiete slowa Sisi, balet(taniec) to jedno z najciezszych uzaleznien-prawie nie do wyleczenia :D wiem,bo sama bylam na paru odwykach i nie wyszlo... :shock:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 4:42 pm   

Ja chodzę do szkoły pana Giviego
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 5:12 pm   

:D Taaaak? No to miło mi, a w której jesteś grupie i jak Ci na imię? Moze się znamy? 8) :)
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 10:49 pm   

Mam na imię Agnieszka i chodzę do E4
Ostatnio zmieniony przez Copellia1 Wto Lut 28, 2006 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 2:34 pm   

No to miło mi, Twoja mama sprowadza stroje i baletki prawda? No i czemu pisałaś Capitol przez "k" ? :shock: :o
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 8:12 pm   

Sory Capitol (już niewiem co piszę!!! :oops: )
 
 
 
Żabka
Nowicjusz

Posty: 23
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 11:52 pm   Mam pytanie ...

Ile chłopakow jest w szkole W. Staszewskiego??? I czy mugłby ktos podać mi gg któregoś z nich???
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 3:41 pm   

Hm...Jeżeli w Capitolu mamy tylko chyba 5 albo 6 chłopców, to myślę że u p. Staszewskiego nie będzie ich więcej. Tak Żabko raczej nie poznasz gg żadnego z nich. Takie pytanie : czy ktoś chodzi na zajęcia z klasyki lub jazzu na ul. Ruską ? To są zajęcia u p. Skrzypczyk o ile się nie mylę.
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 7:50 pm   

Esmeraldas napisał/a:
Hm...Jeżeli w Capitolu mamy tylko chyba 5 albo 6 chłopców, to myślę że u p. Staszewskiego nie będzie ich więcej. Tak Żabko raczej nie poznasz gg żadnego z nich. Takie pytanie : czy ktoś chodzi na zajęcia z klasyki lub jazzu na ul. Ruską ? To są zajęcia u p. Skrzypczyk o ile się nie mylę.

Widzę,że chyba jestes zainteresowana zajeciami z jazzu na ul Ruskiej-o ile dobrze pamietam to to taka oferta zajec kilkakrotnie pojawiała sie na tym forum na ul.Ruskiej,tak?Własnie sie zastanawialam czy nie pojsc i nie zobaczyc jak wygladaja te zajecia.A czy Ty tez rozpatrujesz pojscie na ta forme zajec?
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 12:13 am   

No tak :) , w Capitolu mam zajęcia tylko 3 razy w tygodniu, a jak bym jeszcze raz dołożyła to nic by się nie stało 8) , chociaż mama mówi, ze lepiej jak nie będę chodzić na te zajęcia bo jeszcze mi coś "pokręcą" ...Wiem tyle że zajęcia od jedenej lekcji kosztują dyszkę :wink: . Jeszcze zobaczymy...
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 5:37 pm   

Esmeraldas napisał/a:
No właśnie... Bo ja jestem po 6 lekcji i p. Ałła chce żebym już zakładała pointy

:shock: oooooo :) ja jestem po 2 miesiącach zajęć u p. Staszewskiego i raczej nie szybko (jeśli w ogóle kiedykolwiek) założę pointy. Straaaasznie Ci zazdroszczę i życzę powodzenia :wink:
_________________
Always avoid trouble unless you know you're going to really enjoy it
 
 
 
Pola1
Nowicjusz

Posty: 20
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 7:12 pm   

nutriaa napisał/a:
Esmeraldas napisał/a:
No właśnie... Bo ja jestem po 6 lekcji i p. Ałła chce żebym już zakładała pointy

:shock: oooooo :) ja jestem po 2 miesiącach zajęć u p. Staszewskiego i raczej nie szybko (jeśli w ogóle kiedykolwiek) założę pointy. Straaaasznie Ci zazdroszczę i życzę powodzenia :wink:


Nieraz lepiej pozniej zalozyc, niz wczesnie.Kontuzje bardzo szybko mozna się nabawic i co wtedy?
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 7:36 pm   

Esmeraldas napisał/a:
No tak :) , w Capitolu mam zajęcia tylko 3 razy w tygodniu, a jak bym jeszcze raz dołożyła to nic by się nie stało 8) , chociaż mama mówi, ze lepiej jak nie będę chodzić na te zajęcia bo jeszcze mi coś "pokręcą" ...Wiem tyle że zajęcia od jedenej lekcji kosztują dyszkę :wink: . Jeszcze zobaczymy...

Noi jak? Byłas moze juz na zajeciach jazzu na Ruskiej? Jesli tak,to prosze,podziel sie wrazeniami.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 9:21 pm   

Szczerze mówiąc nie mam czasu myśleć o innych zajęciach, niż te w Capitolu :) , w ogóle wszyscy mi odrazdają zajęcia na Ruskiej bo nie są podobno prowadzone przez profesjonalistów i nie ma tam zajęć z klasyki, chociaż znam jedną osobę, która chodzi na te zajęcia i bardzo je sobie chwali.

PS. Juz mam pointy :twisted: , takie delikatnie biało - różowe, błyszczące, tylko są bardzo twarde i nie mogę normalnie na pólpalcach stanąć :) . :roll:
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 12:10 pm   

Esmeraldas napisał/a:
Szczerze mówiąc nie mam czasu myśleć o innych zajęciach, niż te w Capitolu :) , w ogóle wszyscy mi odrazdają zajęcia na Ruskiej bo nie są podobno prowadzone przez profesjonalistów i nie ma tam zajęć z klasyki, chociaż znam jedną osobę, która chodzi na te zajęcia i bardzo je sobie chwali.

PS. Juz mam pointy :twisted: , takie delikatnie biało - różowe, błyszczące, tylko są bardzo twarde i nie mogę normalnie na pólpalcach stanąć :) . :roll:

Domyslam sie,ze te zajecia odradzaja Ci nasi nauczyciele.No ja rowniez nie mam czasu na "jazz" ale nie uwazam by zamykac sie tylko w Capitolu na klasyke. A czy mozna wiedziec Esmeraldas do ktorej gr uczeszczasz ,bo byc moze sie znamy.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 9:12 pm   

Jestem w e3, ale dzis pani Alla po pierwszej lekcji na pointach powiedziala : rewelacyjnie! i zabrała mnie do pana Giwiego na rozciąganie :) itd i mówi ze juz moge zaczynac w e4 i chce zebym przychodzila na próby do czerwcowej Giselle....Zawalam gimnazjum ale to szczegół...Chcialabym sie dowiedziec w jakie dni i o jakich godzinach zajecia ma pan Staszewski ( to nie dla mnie :) ), a ty vvv, która grupa? 8)
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 6:44 pm   

ja jestem w gr E4 ale chyba sie nie znamy chyba ze przychodzisz na zajecia gr E4.Pytasz o godz zajec pana Staszewskiego-czyzbys zamierzała sie przeniesc?
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12