www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zajęcia u Giviego
Autor Wiadomość
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:43 am   :)

No więc... a czy byłaby możliwość zapisania się do którejkolwiek szkółki, ale tak aby chodzić na zajęcia 2x tygodniowo... bo nie ukrywam plan zajęć mam troszkę napięty :wink:
 
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 1:25 pm   Re: :)

nutriaa napisał/a:
No więc... a czy byłaby możliwość zapisania się do którejkolwiek szkółki, ale tak aby chodzić na zajęcia 2x tygodniowo... bo nie ukrywam plan zajęć mam troszkę napięty :wink:

Oczywiście,że jest to mozliwe,to od Ciebie zalezy ile razy w tygodniu chcesz tam chodzic i co zamierzasz osiągnąć.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 2:24 pm   :)

vvvv a o której szkółce się wypowiadałeś ???? aha i jeszcze jedno ile w by to mniej więcej kosztowało jeśli zajęcia by były 2x tygodniowo ????
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:22 pm   

t... napisał/a:
Pan Givi Abesadze uczy w szkółce baletowej przy operetce wrocławskiej. A oto adres:
Szkoła Baletowa przy Teatrze Muzycznym
50-020 Wrocław ul. Piłsudskiego 72
tel: (071) 343-80-51
:mrgreen:


Czy osoba ktora ma 18 lat i nigdy nie miala nic wspolnego z baletem (i jest slabo rozciagnieta) moze chodzic do tej szkoly?
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 9:12 am   

Przy Teatrze Muzycznym Capoitol (u p. Abesadze) miesiąc nauki kosztuje 100 zł i tyle płacisz niezależnie od tego ile razy w tygodniu pojawiasz sie na lekcjach. Ale skoro chcesz chodzić 2 razy w tygodniu na balet, to lmożesz iść do szkoły przy Operetce Dolnośląskiej - tam lekcje są 3 razy w tygodniu. Chociaż, tak szczerze, nie polecam.
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 9:14 am   

Aggo, nie wiem, czy mogłabyś chodzić na zajęcia. Zresztą, już byłą o tym mowa - przeczytaj uważnie wszystkie posty. Najlepiej będzie, jeżeli zadzwonisz za tydzień lub dwa do szkoły (obecnie nauczyciele są na obozie) i zapytasz się.
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 12:59 pm   

Odpowiadam Nutrii
Tak,możesz uczeszczac tylko 2 razy w tygodniu na zajecia do szkólki u Giviego,tylko wowczas niewiele zdziałasz i to nie bedzie porzadna praca a wowczas nauczyciele tez potraktuja twoje lekcje jako hobby.Jesli chodzi o kwestie pieniezna,to skoro mialabys uczesczac wylacznie 2 razy w tygodniu to mozesz sie dogadac by płacic mniej.
Odpowiedz do Agii
Spokojnie,u Giviego na balecie jest pare dziewczyn,ktore,powaznie,w ogole nie byly rozciagniete i sa juz w tzw "starczym" wieku-lekcje zmusza Cie do rozciagniecie.Po prostu nie panikój,przyjdz,zwyczajnie sproboj,nie siejmy paniki,tam nikt nie gryzie i kazdy moze sprobowac.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 4:51 pm   :)

vvvvv bo te lekcje to mają być takie hobby, no wiesz dodatek do szarej codzienności :)

A jest jakaś stronka szkoły pana Staszewskiego ????
Ostatnio zmieniony przez nutriaa Pią Sty 06, 2006 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 53
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 8:02 pm   

Witaj Nutriaa . Jeżeli chodzi ci o adres szkoły w której są prowadzone zajęcia przez p. Waldemara Staszewskiego , to już Ci go podaję www.blizej-piekna.com/ . Pełna nazwa Fundacja Bliżej Piękna . Pozdrawiam .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 6:12 pm   Re: :)

nutriaa napisał/a:
vvvvv bo te lekcje to mają być takie hobby, no wiesz dodatek do szarej codzienności :) aha i jeszcze jedno w ogóle to w czym na takich zajęciach się ćwiczy, tzn. w jakim stroju ????

A jest jakaś stronka szkoły pana Staszewskiego ????

Nutria,po prostu przyjdz na zajecia w czyms w czym bedzie Ci wygodnie sie cwiczyło a przewaznie wygodnie jest w body,wez ze soba baletki,jakies spodenki a pozniej na zajeciach sama zorientujesz sie w co mogłabys sie jeszcze zaopatrzyc.Pytałas o strone szkołki p.Staszewskiego.Podam Ci rowniez strone naszej szkolki:
www.teatr-muzyczny.pl a tam wejdzesz na napis umieszczony na dole-szkoła baletowa.W szole sa osoby powyzej 18 roku zycia i mozna sie wiele nauczyc ale mozna tez traktowac te zajecia jako hobby,po prostu sie nie boj i spruboj.Przyjdz we wrzesniu albo zadzwon,sa podane nr telefonów i dowiedz sie.Zapraszamy serdecznie.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Olcia
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 12:02 pm   

Z tego co mówicie to świetna szkoła. Szkoda, że w Warszawce takiej nie ma:(
 
 
 
baletniczka
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: z domciu...
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 5:04 pm   

A co jeżeli nie ma się idealnych wymiarów....? :? :wink:
_________________
Buziaczki :D
 
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 4:15 pm   :)

vvvv... a nei wiesz gdzie mogłabym zaopatrzyć sie w jakieś body :] ????
Ostatnio zmieniony przez nutriaa Pią Sty 06, 2006 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 5:08 pm   Re: :)

nutriaa napisał/a:
vvvv... a nei wiesz gdzie mogłabym zaopatrzyć sie w jakieś body i baletki :] ????

Witaj Nutria,
jesli chodzi o Wrocław,to cięzko tu zaopatrzyc sie w stroj baletowy.Mam adresy gdzie mozna zamowic body w pzrystepnej cenie(40 zł i wiecej) ale moze nie od razu wydawaj tyle pieniedzy,załoz jakies krotkie spodenki,kolarki,jakas krotka bluzke albo moze kupisz w jakims sportowym sklepie jakies body.Jesli chodzi o baletki to musiałabys własciwie zamowic,bo tutaj tez ciezko dostac.W przystepnej cenie sa baletki(25 zł + koszty przesyłki czyli prawie 40 zł) z Akcesu.W linku sklepy znajdziesz ich stronę.Ogolnie wyroby z Akcezu wiele osob sobie nie chwali,ja rowniez ale baletki nie sa najgorsze,niektorzy wrecz sobie je chwalą.Pozniej w czasie roku szkolnego jedna z mam dziewczynek zamawia baletki z Bytomia,ktore ponoc dla niektorych sa znacznie wygodniejsze.
Czyzbys sie zdecydowała do nas przyjsc?
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 5:13 pm   

baletniczka napisał/a:
A co jeżeli nie ma się idealnych wymiarów....? :? :wink:

Droga Baletniczko,
nie przesadzajmy z tymi idealnymi wymiarami.Po drugie sa to szkoły prywatne(nie chodzi o to ze gorsze) ale daja one szanse wszystkim,kazdej indywidualnej istocie.Zwyczajnie przyjdz i zacznij realizowac swe marzenia.Nie wiem o ktorej szkole mowisz ale bodajze masz na mysli szkolke P.Abesadze(tak ze i tu ta reguła obowiazuje-kazdy ma szanse sprobowac a strach czesto ma tylko wielkie oczy).Przyjdz,spruboj!!
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 8:31 pm   Re: :)

vvvvv napisał/a:
nutriaa napisał/a:
vvvv... a nei wiesz gdzie mogłabym zaopatrzyć sie w jakieś body i baletki :] ????

załoz jakies krotkie spodenki,kolarki,


a co to są te kolarki /??? :D
Ostatnio zmieniony przez nutriaa Pią Sty 06, 2006 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 9:56 pm   

Kolarki to krótkie (kończące sie powyżej kolen), obcisłe spodenki.
Zamiast baletek mozna ćwiczyć w skarpetkach, tylko trzeba przetestować kilk par, bo niektóre strasznie ślizgają się na podłodze. Można kupić specjalne antypoślizgowe, ale nie wiem czy one dla odmiany nie hamują zbytnio ruchu.
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 10:18 pm   Re: :)

nutriaa napisał/a:
vvvvv napisał/a:
nutriaa napisał/a:
vvvv... a nei wiesz gdzie mogłabym zaopatrzyć sie w jakieś body i baletki :] ????

załoz jakies krotkie spodenki,kolarki,


a co to są te kolarki /??? :D
a czy już na pierwszych lekcjach trzeba mieć baletki ???? ( no bo wiesz moze mi się nie spodobać albo cos i co późńiej zrobić z takimi baletkami :) A jeśłi ktoś nie ma takich baletek odrazu na początku to w czymśc sie ćwiczy ???

Tak mam zamiar sie zapisać na balecik i to będzie chyba na pewno wasza szkółka :)

O,to co miałam Ci napisac juz napisał(a) za mnie Gość.A jesli chodzi o skarpetki to tzw antyposlizgowe sa "akurat",przynajmniej jest wieksza pewnosc ze sie nie przewrocisz i nie ma problemu jesli bedziesz miala skarpetki-na poczatek nie wariujmy ze strojami,nie to najwazniejsze.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
nutriaa 
Adept Baletu


Wiek: 33
Posty: 223
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 3:22 pm   :)

No to ja Wam wszystkim bardzo chciałam podziękować za rady :) Dzięki nim wreszcie się ruszyłam z domu i... zapisałam na zajęcia w szkole p. Staszewskiego :] W poniedziałek pierwsze zajęcia :D pewnie będzie masakra, bo ze mnie niezbyt pojętny uczeń no ale jakoś przetrwam :) A może ktoś w tym roku też wybiera się do tej szkółki ????
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 4:14 pm   

spoko nutriaa, dasz radę! C'est le premier pas qui coute...
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 4:56 pm   Re: :)

nutriaa napisał/a:
No to ja Wam wszystkim bardzo chciałam podziękować za rady :) Dzięki nim wreszcie się ruszyłam z domu i... zapisałam na zajęcia w szkole p. Staszewskiego :] W poniedziałek pierwsze zajęcia :D pewnie będzie masakra, bo ze mnie niezbyt pojętny uczeń no ale jakoś przetrwam :) A może ktoś w tym roku też wybiera się do tej szkółki ????

Czyli jednak nie zapisałas sie do "mojej" szkólki ale tez z całego serca życzę dużo przyjemności i wytrwałości.
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
baletniczka
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: z domciu...
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 3:03 pm   

Witajcie :) . Pytanie kieruję do uczniów szkółki baletowej p. Giviego. Moja mama dzwoniła dziś do p. Aułły. Dowiedziałam się że zajęcia są tylko 3 x w tygodniu !! Dlaczego tak mało? Ktoś tu pisał że nawet 6 x są...Bardzo chcialabym nawiązać kontakt z uczniami p. Giviego (od pazdziernika prawdopodobnie bede uczęszczac na zajęcia) i chcialabym co nieco sie dowiedziec. 3majcie sie. narazie :wink:
_________________
Buziaczki :D
 
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 3:19 pm   

6 razy w tygodniu bo niektórzx biorą także dodatkowe lekcje u Giviego (dodatkowo płatne-ok.15zł) odbywaja sie najczesciej jak tylko sie da!
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 3:47 pm   

Mam pytanie do uczennic pani Ałły - po jakim czasie stawałyście na pointach?
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 6:14 pm   

podbijam pytanie :P bo ja u pana staszewskiefo stawałam na pointach i chodziłam po 10 lekcjach :P czekam na materiał porównawczy 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12