www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Baletki MARRA

Jakich baletek używacie?
Grishko
50%
 50%  [ 19 ]
Sansha
31%
 31%  [ 12 ]
Capezio
0%
 0%  [ 0 ]
Bloch
0%
 0%  [ 0 ]
Marra
18%
 18%  [ 7 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 8:54 am   Baletki MARRA

TEMAT PRZENIESIONY Z TABLICY PRAKTYKA
administrator Kasia G

Wczoraj ( tj. niedzela ) zakupiłem na allegro.pl baletki firmy Marra - od producenta, rozmiar 40, czarne. Ale w opisie nie było podanej szerokości czy baletki firmy Marra mają jakąś uniwersalną szer. czy coś?

Takie:
http://www.allegro.pl/ite...rozmiar_40.html
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
Ostatnio zmieniony przez Książe Benno Nie Lut 11, 2007 12:46 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 9:44 am   

już było wiele razy mówione o baletkach marra... :roll:

ja używam te baletki i dla mnie są dobre (miałam rozmiar 40, teraz mam 41)- dla mnie na szerokość są dobre, więc cóż... ale jak coś by nie pasowało to dostajesz gumki, możesz sobie wszyć.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 11:45 am   

goniu, wrzuc troche na luz, bo zaczynasz przesadzac... :roll:
Nie ma nawet tematu o firmie MARRA, wiec jak ktos ma przeszukiwac cale forum w tej sprawie? Moim zdaniem mozna przeniesc ten temat do 'Sklepow', zmienic nazwe ogolnie na 'MARRA' i bedzie dobrze :)

A szerokosci baletek sa zazwyczaj uniwersalne ;) Dopasowują się do kazdej stopy, poza tym, jak juz wspomniala gonia, zawsze mozesz przyszyc gumki ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nusia
Adept Baletu


Posty: 213
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 2:24 pm   

Za luźle to nie powinny być, natomiast nawet jeśli troszkę na początku będę za wąskie, to sie "rozchodzą". Ja mam rozmiar 39 i w najszerszym miejscu (po rozpłaszczeniu) mają ok 10,3 cm.
 
 
kotecek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 35
Posty: 77
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 11:50 pm   

Ja zakupiłam te baletki już jakiś czas temu przez Allegro, ale dopiero dziś zaczęłam w nich ćwiczyczyć. Jak dla mnie są w sumie nawet wygodne, tylko trochę szerokie, bo mam bardzo wąską stopę i nawet jak ściągnęłam gumkę i poprzyszywałam gumki tak na krzyż przez podbicie to nadal są za szerokie, poza tym jak stoję na półpalcach to trochę mnie uwierają w śródstopiu, bo tam akurat tak jakoś dziwnie wypada szycie z przednią łatką. No, ale może to tylko takie wrażenie po pierwszych zajęciach w tych baletkach, może się jeszcze dostosują do stopy...
_________________
"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy..."
:) :*
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:11 pm   

Ja starłam juz chyba z 7 par baletek MARRA, wiec jesli bylo ich tak duzo to widocznie cwiczylo mi sie w nich dobrze :P aktualnie mam grishko i musze powiedziec, ze dopiero teraz zauwazylam ze moge miec baletki idealnie dopasowane do stopy. MARRA byly jednak za szerokie. Jesli chodzi o materiał to płócienne sie strasznie szybko przecieraja, a te z irchy ekologicznej (czy jak sie to pisze) wytrzymuja dluzej. Natomiast w skorzanych nie cwiczylam, wiec sie nie wypowiadam :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:23 pm   

Cytat:
poza tym jak stoję na półpalcach to trochę mnie uwierają w śródstopiu, bo tam akurat tak jakoś dziwnie wypada szycie z przednią łatką.


Właśnie dlatego nie wytrzymałam w tych baletkach dłużej niż jedne zajęcia.
Dla mnie za mocno uwierały w staniu na półpalcach, jakbym w ogóle nie stała na równym terenie ;) W ogóle nie dało się przez to w nich ćwiczyć.
No i to, że ogólnie są niezbyt dopasowane do stopy.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 5:11 pm   

gdybyś miała tańczyć w 'występowych' baletkach kupowanych w p-ń to uwielbiałabyś marrę... :wink: :lol:

[edit- dla mnie owszem, bo nawet ( ! )gdyby( ! ) okazały się mniej wygodne od np. sanshy czy grishko to zanim mama mi da kasę na grishki to ja już będę w grobie xD ]
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
Ostatnio zmieniony przez gonia Pon Lut 19, 2007 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 7:38 pm   

Dziewczyny i chlopaki, a jak zamawialiscie baletki Marra ze strony internetowej (nie przez allegro), to wysylaliscie maila i dostawaliscie jakas odpowiedz? Bo nie wiem, czy mam czekac na odpowiedz, czy moze od razu wplacic pieniadze. Prosze o szybka odpowiedz (o ile to mozliwe oczywiscie^^). Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez groteska Sro Cze 06, 2007 7:50 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 7:48 pm   

cóż, z marrą to śmieszne sytuacje są... ja im raz wysyłałam e-maile z zapytanie o baletki (ich cena, forma płatności itp.), po czym dostałam e-maila, że baletki są już gotowe i mam im przelewać pieniądze (ciekawostka, ze nic nie pisałam, ze chcę je zamawiać). w końcu nie przelałam, bo się ich pytałam o to wszystko dla koleżanki, a ona nie chciała ich zamawiać. nawet się nie upomnieli, że im nie wpłaciłam....
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 7:48 pm   

groteska napisał/a:
Dziewczyny, a jak zamawialyscie baletki Marra ze strony internetowej (nie przez allegro), to wysylalyscie maila i dostawalyscie jakas odpowiedz? Bo nie wiem, czy mam czekac na odpowiedz, czy moze od razu wplacic pieniadze. Prosze o szybka odpowiedz (o ile to mozliwe oczywiscie^^). Pozdrawiam.


Dziewczyny i chłopaki! :wink:

Lepiej zadzwoń na podany na stronie nr. tel.
tj: 501 940 709
Ja na odp. na moje pytanie (drogą emailową) czekałem tydzien.
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 8:18 pm   

Cytat:

Dziewczyny i chłopaki! :wink:

ok, przepraszam xD Juz poprawilam hehe.
Cytat:

Lepiej zadzwoń na podany na stronie nr. tel.
tj: 501 940 709
Ja na odp. na moje pytanie (drogą emailową) czekałem tydzien.


Zadzwonilam i zapytalam, kiedy mam te pieniadze wyslac i kiedy przyjdzie przesylka, a pan z Marry na to, ze jak wysle pieniadze, to i tego samego dnia moze mi baletki wyslac. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie sprawnie xD
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 8:36 pm   

Czyli wpłacisz jutro money, w środe dojdzie kasa na konto czyli baletek spodziewaj się czwartek - piątek jesli wybrałaś priorytet.
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 4:52 pm   

Mam wreszcie te baletki;) Zaplacilam za nie tydzien temu i dzis je dostalam, wyslane byly wczoraj:P Jestem zadowolona, bo sa leciutkie i wygodne, fajnie dopasowaly sie do stopy ;) Choc przyznam, ze na poczatku byly troszke za szerokie.
Ostatnio zmieniony przez groteska Sob Wrz 01, 2007 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:53 am   

a czy MARRA ma stronę inetrenową??
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:47 am   

http://www.marra.pl
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
edysia baletnica 
Adept Baletu


Wiek: 30
Posty: 88
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 3:00 pm   

Mam małe pytanko , własnie zamieżam zamówic baletki marra ale nie jesem pewna czy nie przetrą sie w nich się za szybko czubki(akcesy maja dwie sklejonne do siebie warstwy drelichu a marra tez ma dwie warstwy?) :lol: ... Ile mniej wiecej wytrzymywały wam te baletki?
_________________
Serce boli, krwawi, pęka-żyć bez tańca to udręka!!!
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 3:23 pm   

weź oko na to, że ja nie ćwiczę na sali baletowej, tylko z parkietem w szkolnej sali gimnastycznej [zużytej itd.].

mi z szywaniem baletki wytrzymują ok 10 mies.
bez zszywania nie umiem powiedzieć, koło 2-3 mies.

w sumie planuję się na przyszły rok szkolny wykosztować na grishi, ale nie wiem, jak będzie z kasą...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 3:12 pm   

Ja swoje baletki Marra kupilam gdzies w polowie marca. Wczoraj zauwazylam, ze przetarly mi sie na palcach i musze je teraz odpicowac:P Nie mam zajec codziennie, ale tez duzo cwicze w domu wiec moze to dlatego tak szybko sie przetarly.
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
Ostatnio zmieniony przez groteska Sob Wrz 01, 2007 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kleo 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 30
Posty: 94
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 9:45 am   

A ja mam pytanie,czy ktoś ma jazzówki z Marry?
Ich cena jest bardzo niska w porównaniu do innych ale ciekawa jestem jak z jakością czy są wygodne?
 
 
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 6:13 pm   

kleo napisał/a:
A ja mam pytanie,czy ktoś ma jazzówki z Marry?
Ich cena jest bardzo niska w porównaniu do innych ale ciekawa jestem jak z jakością czy są wygodne?


Podejrzewam, a prawie jestem pewna, że jazzówki są równie dobre jak baletki. Ale może lepiej niech wypowie się ktoś, kto takowe posiada.
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 6:17 pm   

a w ankiecie powinna być jeszcze opcja INNE :P :P
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
snowflake
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 74
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 12:51 am   

odświazam temat. czy ktos mial te jazzowki z marry?
_________________
stoję na palcach by być bliżej nieba.
 
 
     
Piękna 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz-uczeń
Wiek: 27
Posty: 24
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 6:58 pm   

Przeczytałam cały temat ale nadal nie wiem czy warto kupić te baletki bo ostatni się na grishki wykosztowalam i byly wygodne :D ale szybko się starły. To znaczy że polecacie marrę czy nie ?? 8)
edit:kupiłam te baletki i jestem zadowolona polecam je wszystkim z szeroką stopą..
_________________
Taniec to jendna tylko jedna rzecz która mi została...
 
     
veronik@
Adept Baletu


Posty: 96
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 11:36 am   

Trochę odświeżę temat.
W balecie stawiam dopiero pierwsze kroki. Czy baletki MARRA byłby dla mnie dobre? Bo myślę, że na tym etapie nie opłaca się kupować od razu grishko.
I które najbardziej polecacie z MARRY ? Płócienne, z irchy ekologicznej czy skórzane ??
Będę wdzięczna za odpowiedź. :)
_________________
"Tylko życie poświęcone drugiemu człowiekowi , warte jest przeżycia " -A.Einstein
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15