www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dance Choice
Autor Wiadomość
Nikiya 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 11:44 am   Dance Choice

Sklep mieści sie na Litwie, ale zakupy wysyłane są z Moskwy. Oferta Grishko jest tak bogata, że nie wiadomo co wybrać. Do mnie właśnie dotarła przesyłka od nich i jestem wniebowzięta. Płatność karta kredytową:)

http://www.dancechoice.com/default.asp
 
     
tasia92 
Adept Baletu

Wiek: 31
Posty: 50
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:33 pm   

A ile zapłaciłaś za przesyłkę?
A w jakim języku się trzeba z nimi dogadać? Bo jak rosyjski to nie miło :oops:
_________________
"Lepsze jutro było wczoraj..."
 
     
Nikiya 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:26 pm   

Za przesyłkę nie płaciłam nic, mniejsze towary, także pointy, wysyłane są za free. Dogadywałam sie z nimi po angielsku, ceny tez mozna sobie wyświetlac w kilku walutach i co wazne, można wybrac walutę, w jakiej chcemy płacić za towary. Bo na stronie sklepu ceny są podane w euro, ale ja mam walutę rozliczeniową w $, wiec wolałam w $ płacić.
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:36 pm   

oni w ogole maja niesamowity wybor wszystkiego, niektore rzeczy sie pokazuja w polsce ale takiej oferty jeszcze nie widzialam
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Nikiya 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 6:05 pm   

W ogóle niesamowite jest to, że wszystkie paczki szyte są specjalnie dla zamawiajacych. Zauważcie, że przy kupnie nie wybiera sie standardowego rozmiaru, a podaje dokładne swoje wymiary:) I taką paczuszkę szyją w Moskwie i wysyłają w świat :shock:
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 6:11 pm   

hmm... niektóre body są przepiękne, mówią 'kup mnie!'.

a jak w porównaniu z polskimi cenami grishko?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
kosssela 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica,miłośnik
Wiek: 32
Posty: 221
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:59 am   

Myślałam o zamówieniu point przez stornę tego sklepu- Cena 36.28 euro :)

Niestety po podliczeniu kosztów przesyłki pzy stornie zamówienia towaru wyświetliła mi sie mniej malownicza cena- 53 euro :evil:
Więc zrezygnowałam..
_________________
Zmiany zmiany zmiany!
 
 
     
odette 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka ludowa
Wiek: 30
Posty: 332
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 2:18 pm   

no to troche duzo. wyjdzie chyba mniej wiecej tak jak z Plskiego sklepu. poprawcie mnie jesli sie myle
_________________
mam koncerty... szczęście, ale i brak czasu

jak na razie nieobecna
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 3:09 pm   

Cenowej rewelacji nie widzę nawet przy płatności w $ poity Elite są za 48$ czyli +/- 105 zł na stronie Elite /czyli polskiego Grishko/ cena zależnie od rozmiaru 92 - 104 zł, czyli dodać koszty przesyłki i tu i tam, prawie to samo.
Z lekką tendencja że w "naszym" Grishko taniej, chyba że komus bardzo zależy na czymś czego nie ma w ofercie Elite, to wtedy warto jeszcze raz przeliczyć.
 
     
odette 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka ludowa
Wiek: 30
Posty: 332
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 1:28 pm   

czyli mniej wicej wychodzi na to samo. :/ ale prawda ze na Dance Choice jest wiecej rzeczy, o wiele wiecej...
_________________
mam koncerty... szczęście, ale i brak czasu

jak na razie nieobecna
 
 
     
Diafora 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 5:41 am   

Ceny w tym sklepie są naprawdę atrakcyjne, wysyłka jest za darmo, a 53... to dolary, a nie euro, mi ciągle zamienia walutę kiedy próbuję sklecić zamówienie. I sklep internetowy obsługuje Ryga na Łotwie nie Litwie ;) a towary wysyła Moskwa z fabryk. Jeden prblem to przewalutowanie z banku kiedy się chce zapłacić przelewem, bo jest kosztowne dosyć, więc czekam teraz na moją kartę do płacenia w internecie z Mbanku...

bo ja...nie mogę się temu oprzeć:
http://www.dancechoice.com/card.asp?goods=474
 
 
     
Elliot 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zaręczeni
Posty: 220
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 6:57 am   

mam pytanie do zamawiających; ile czekaliście na przesyłkę? tak się zastanawiam i sobie czekam na swoją :roll:

EDIT: sama sobie odpowiem :P około dwóch tygodni
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 11:47 am   

po prostu uwielbiam ten sklep i naprawdę szczerze mogę go polecić. zamawiam tam kostiumy, baletki i inne ubiory czy jakieś tam dodatki.

są dostępne wszystkie modele kostiumów, ba każdy kolor i rozmiar, a niestety w polskich sklepach często mi się coś podoba, ale niestety jest za małe / za duże / nie w tym kolorze co trzeba. wydaje mi się, że generalnie kostiumy grishko są takie bardziej hmmm "szykowne"? ;) plus jak któs chcę jakąś wariację, wystarczy napisać do działu sprzedaży.

pointy raczej lepiej kupić w Elite (chyba, że ktoś chce miracle albo triumph, których w Łodzi nie mają). Jedyną wadą jest czas realizacji zamówienia, więc warto zamawiać z dużym wyprzedzeniem. czasami trzeba czekać nawet do miesiąca. ja najczęściej robię duże zamówienie tak żeby starczyło mi przynajmniej na semestr ;)
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
Chiquita 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik / uczeń ;)
Wiek: 37
Posty: 58
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 9:41 pm   

Ja tydzień temu zamówiłam u nich baletki (mod. 6) wyszło mi o blisko 40zł taniej niż w Elite. Na dancechoice.com ten model kosztuje 17.90$ czyli +/- 57zł, a w Elite 85zł + koszty przesyłki czyli 100 razem....
Opłaca się poczekać trochę na zamówienie, aczkolwiek mam nadzieję, że nie będzie dłużej niż miesiąc, bo na 15 czerwca potrzebuję nowe baletki :)
_________________
http:/roztanczony.blogspot.com - zapraszam ;))
 
 
     
ciksa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik
Wiek: 26
Posty: 117
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 5:41 pm   

szkoda, że wcześniej nie trafiłam na ten temat. kupiłabym sobie baletki z tej strony... :C kurcze, ten sklep jest genialny! <3
_________________
what goes around comes back around..
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 6:33 pm   

Ja też tam czasami zamawiam, wszystko jest super, jedyny minus to czas oczekiwania, ale informują o tym od razu. Ja czekałam na kostium ponad 2 miesiące (ale do USA więc może też dlatego).
_________________
Happiness only real when shared.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 2:54 pm   

Czy Wam też ostatnio nie uruchamia się strona? Od kilku dni próbuję na nią wejść, ale nie może się załadować.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 8,79 sekund. Zapytań do SQL: 14